Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Pakiety SUper Kilof/Super Łopata do sklepu

#11

Może i jest ten węgielny kilof i teoretycznie jest on równie szybki więc diamentowy wydaje się zbędny a spora liczba osób używa kilofa głównie przy kopaniu diamentów czy budowaniu więc nie odczuwa tego braku ale przy dłuższym kopaniu to ciągłe pilnowanie i naprawianie wegielnego kilofa jest dość uciążliwe. Sam przekopałem nim około 500 000 i uważam że wprowadzenie tego kilofa ułatwiło by trochę życie.

Co do sposobu zdobywania go to widziałem kiedyś taką opcje na zagranicznym serwerze że ludzie za oddawanie głosów na ten serwer na różnych listach serwerów dostawali 1$ specjalnej waluty i za 50$ można było kupić właśnie książkę efektywność 6. Dodatkowo im więcej głosów się oddało tym więcej home'ów można było ustawić. Także i gracze otrzymywali fajne nagrody i serwer się promował. Może dało by się coś takiego wprowadzić.

#12

(30-08-2018, 16:23 PM)Damonte napisał(a): Może i jest ten węgielny kilof i teoretycznie jest on równie szybki więc diamentowy wydaje się zbędny a spora liczba osób używa kilofa głównie przy kopaniu diamentów czy budowaniu więc nie odczuwa tego braku ale przy dłuższym kopaniu to ciągłe pilnowanie i naprawianie wegielnego kilofa jest dość uciążliwe. Sam przekopałem nim około 500 000 i uważam że wprowadzenie tego kilofa ułatwiło by trochę życie.

Co do sposobu zdobywania go to widziałem kiedyś taką opcje na zagranicznym serwerze że ludzie za oddawanie głosów na ten serwer na różnych listach serwerów dostawali 1$ specjalnej waluty i za 50$ można było kupić właśnie książkę efektywność 6. Dodatkowo im więcej głosów się oddało tym więcej home'ów można było ustawić. Także i gracze otrzymywali fajne nagrody i serwer się promował. Może dało by się coś takiego wprowadzić.

Myślę, że takie coś może mieć sens i przynosić odczuwalne korzyści głównie w przypadku anglojęzycznych serwerów, na które głosuje się również na dużych anglojęzycznych listach serwerów, których jest również dużo więcej niż serwerów i list serwerów ukierunkowanych na lokalną (polską) społeczność.

Co do samego diax kilofa o którym mowa to na razie go nie będzie. Jeśli coś w tym kierunku miałoby się posunąć to nieco później, po dokładnym przemyśleniu tematu i niekoniecznie musiałby to być od razu ten sam diax kilof. Mogłoby to być jakieś osobne ulepszenie do węgielnego (np. zapobiegające niszczeniu rud lub umożliwiające wydobywanie je, być może z ograniczeniem na ilość użyć [zużywane tylko podczas niszczenia rudy] przez co trzeba by dodawać owe ulepszenie co jakiś czas).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#13

No miro, w sumie to ma sens. Według mnie Węgielny kilof powinien mieć jakąś niezniszczalność, niszczenie rud, oraz nw fortunke (chyyyba), dodatkowo jeszcze powinien kopać szybciej gravel, dirt itp.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#14

no i jeszcze powinien dawać fly i szybkość 100.. rzeczywiscie mozna troche ulepszyc ten wegielny kilof no ale bez przesady
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#15

(31-08-2018, 10:57 AM)xNekoShiro napisał(a): no i jeszcze powinien dawać fly i szybkość 100.. rzeczywiscie mozna troche ulepszyc ten wegielny kilof no ale bez przesady

Ja tylko daje propozycje...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#16

Gdyby faktycznie te enchanty zostałby wprowadzone to bardziej bym powiedział, że "survival" to takie w pewniej części Mega Drop, więc jeżeli by miało to zostać wprowadzone to enchanty powinny być o wiele niższe i nie do zdobycia w sklepie tylko w jakiś sposób w grze, ale nie mam niestety pomysłu jaki. Jeżeli ktoś by wymyślił jakiś sposób to pewnie napisałby do tego osobny wątek, więc cały temat jest już chyba omówiony.
[Obrazek: Sygn2.png]

#17

(31-08-2018, 13:49 PM)Natan2018 napisał(a): Gdyby faktycznie te enchanty zostałby wprowadzone to bardziej bym powiedział, że "survival" to takie w pewniej części Mega Drop, więc jeżeli by miało to zostać wprowadzone to enchanty powinny być o wiele niższe i nie do zdobycia w sklepie tylko w jakiś sposób w grze, ale nie mam niestety pomysłu jaki. Jeżeli ktoś by wymyślił jakiś sposób to pewnie napisałby do tego osobny wątek, więc cały temat jest już chyba omówiony.

Ja napisałem pomysł zdobycia tego kilofa lecz 3min potem napisał Damont3 z lepszym pomysłem i tyle było z mojej wypowiedzi Płacz ze śmiechu

#18

Jestem na nie, a dlaczego to już pisze.
Nie ma po co robić takich enchantów. Sa przecież już węgielne kilofy i inne takie, które przy odrobinie starania można mieć bez najmniejszego problemu. Dodatkowo taka propozycja pasuje bardziej do serwerów typu freebuild, z tego co kojarzę to na niektorych sa takie udogodnienia i moim zdaniem nie pasuje to do survivalu Oczko
Tyle ode mnie
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#19

@BartiX2006P nie wiem ale mam odczucie że twoje wszystkie pomysły maja na celu zmienic serwer survival na jakis klub przyjaciół myszka miki jakos gdy nie było nawet węgielnego kilofu ludzie sobie radzili , wd cb to pewnie jeszcze powinni dodac do kit start full seta 4/3 oraz kilof 5/3 ?
[Obrazek: giphy.gif]

#20

Ni, ja daje tylko propozycje, i wiem przesadziłem i to mocno, we wszystkim...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości