Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na gracza No_i_Masz_Bana

#1

1. Nick oskarżającego: Quanarin
2. Nick oskarżonego: No_i_Masz_Bana

3. Opis sytuacji: Na początku gdy powstawało Auris gracz No_i_Masz_Bana przeszkadzał w realizacji projektu. Mając inne priorytety zginąłem kilka razy ale jemu to nie wystarczyło. Auris szybko się rozrasta i niedługo osiągniemy limit mieszkańców. Obecnie jest nas 20. Mamy plany na przyszłość i teraz chcielibyśmy wymienić teren. Zrezygnować z części gór na rzecz wyspy leżącej po drugiej stronie rzeki. Problem w tym że gracz No_i_Masz_Bana skutecznie zatamował nasz rozwój poza obecne granice spamując działkami wkoło. Na działkach tych zupełnie nic nie ma i stoją tak od miesiąca. Prosiłbym o usunięcie działek jeśli jest to możliwe.

4. Data zdarzenia: od paru dni do tygodnia po starcie III edycji.
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:
[Obrazek: 2018_08_30_17_13_51.jpg]
[Obrazek: 2018_08_30_17_18_41.jpg]

[Obrazek: Teren.jpg]

#2

Jestem za usunięciem tej osoby działek! Dużo graczy zostawia działki bez sensownego powodu.
[Obrazek: url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiD...0546286057]

#3

Skoro No_I_Masz_Bana postawił te działki tylko po to aby uprzykrzyć Wam życie nie budując tam nic to jestem za tym, aby zdjęto działki tego gracza.

#4

Definicja griefingu Smutek

#5

Jeśli faktycznie te bloki stoją od dawna i nic sensownego się na tych działkach nie dzieje to zezwalam na usunięcie (proszę o sprawdzenie i potwierdzenie tego przez administrację przed podjęciem działań) .
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości