Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze:
2. Data ukarania:
3. Nick osoby karającej:
4. Powód bana:
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:


1. nazwa w grze: K4Rubb
2. 03.09.2018
3.osoba która mnie zbanowała: xRaiona
4. niby cheety
5. wbiłem pierwszy raz na serwer pograłem chwile stworzyłem działke na surwiwalu potem poszłem kopać dirta jak wróciłem byli jacyś goście którzy afczyli i mnie zabijali potem jeden żócił mi złote jabłko pod wode ja po nie popłynołem i podniosłem jak wracałem z pod wody  to zostałem zbanowany nawet mnie nie przesłuchali.

#2

Pisząc post podkreśla Ci błedy a także nikt Cię nie goni więc masz czas sprawdzić jak się poprawnie pisze dany wyraz bo tak rażące błędy bolą w oczy jak się to czyta. Co do samego bana, nie musi być nałożony w chwili cheatowania więc to że w czasie zbanowania akurat płynąłeś łódką nie ma żadnego znaczenia. Adminiatracja mogła Cię zbanować w momencie otrzymania/potwierdzenia dowodów używania przez Ciebie cheatów. A bana tutaj za nic się nie dostaje więc musiał być jakiś powód.

#3

Odbiegając od bana. Tak na dobrą sprawę. Skoro Ci gracze mieli AFK to jak Cię mogli zabić?
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#4

Po pierwsze nie mieliśmy AFKA a gdy wepchalismy Cie do wody wyleciales z tej wody na /fly a potem rzucilem Ci zlote jablko i ty po nie poplynales i znow wyleciales z tej wody na /fly nie toleruje takiego zachowania

jeszcze chcialbym dodac ze to tez widzieli Szyszka i Anel99930 gdy byli razem ze mna tam u ciebie

i ja bym nie dal UB ale decyzja nalezy do Adminow Pozdrawiam

#5

A więc tak... Może i dowodów nie mam, bo nie miałam jak zrobić screena, gdyż szybko latałeś/chodziłeś w wodzie, a screen wyszedł by tylko taki, że jesteś w tej wodzie. Filmów robić nie umiem - to po pierwsze, po drugie - nie mam na to programów, po trzecie - mam lagi, a po czwarte - trzeba było to zrobić w miarę szybko, a trzeba by było znaleźć taki program, później go pobrać...

Ale mam świadków - Vaxon i Szyszka, Anel99930. Kolejna rzecz - jeszcze nigdy za nic nikogo nie zbanowałam, tak dla "beki", albo dlatego, bo chciałam się odegrać na tej osobie, więc Ciebie bym również nie zbanowała, gdybyś faktycznie czegoś nie przeskrobał (w tym przypadku - cheaty). Nie miałam obowiązku Cię "przesłuchiwać", wystarczy, że po prostu zobaczyłam jak cheatujesz.

Ban jest słuszny, więc nie będzie ub, jeśli nie będziesz miał nic do dodania, to wątek zamknę.

#6

Bezpodstawna prośba o UB, chaotycznie napisana, afczyli i zabijali cię jednocześnie. Hmm, przylecieli też na smokach?

#7

Cytat:afczyli i zabijali cię jednocześnie

W sumie jest to wykonalne biorąc pod uwagę szczegółową definicję AFK na naszym serwerze Duży Uśmiech

Co do bana, wystarczy mi w tej sytuacji na razie relacja Mariki oraz zeznania innych graczy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Mogę udostępnić ekran i pokazać że nie mam zainstalowanych żadnych cheetów i w historii pobierania też nie mam żadnych cheetów. Po drugie jeśli klikniesz 2 razy " w " tak samo jak w przypadku sprintowania to pływasz szybciej, w duł " Shift ", a w górę " spacja ". O afk chodziło mi że ciągle stali i czekali na mnie żeby mnie zabić. Mam nadzieje że wytłumaczyłem to nieporozumienie i dostane unbana. Pozdrawiam adminów za czujność ale powinni sprawdzać aktualizacje na bieżąco i tym podobne nowości.



Ps. Nie wiedziałem że dostałem bana za fly tylko za to złote jabłko.

#9

zawsze mogles usunac cheaty,ja bym nie dal UB

#10

Dobra, zaszło jednak jakieś nieporozumienie...

Sprawdzałam właśnie z Mirem i było to podobne do tego, jak pływałeś. Ja wtedy byłam na 1.12.2, więc nie widziałam, że była jakaś animacja z 1.13. Przepraszam za to, że zbanowałam niepotrzebnie, dostaniesz UB.

Życzę miłej gry na MineWorld. Jeśli będziesz miał jakiś problem z wejściem na serwer, pisz do mnie na PV. Wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości