Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na graczy Burgund3 i Damont3

#41

hahaha kłamstwo jakie świat nie widział,zaczęło się od tego jak gracz X_Cezary_X zaczął sprzedawać koordy innych graczy a wy tym działkę _Batonik_, a wy zaczęłiście na nich nachodzić kilka razy dziennie wtedy gracze musieli uciekać na RTL oni się tylko bronili więc wy powinniście dostać warna za nachodzenie innych graczy,chyba za bronienie nie ma warna,to jest moje zdanie!.

#42

Chciałabym dodać, że na moją działkę również przychodzili gracze z gildii Burgunda3, zawsze w co najmniej 3 osoby przez co nie miałam szansy w walce 3 vs 1 (również zabijali mnie więcej niż 3 razy pod rząd każdy) do tego dodam iż najbardziej uporczywym graczem jest grasz LarwonSsz, który przychodzi praktycznie codziennie, ponieważ ma u nas home, nigdy nie oddał mi itemów a gdy zapytałam czy mógłby zwrócić najbardziej wartościową rzecz jaką był łuk od mojego kolegi napisał "Oczywiście, że nie, to co jest dla ciebie najważniejsze jest moim trofeum" reszte itemów ten gracz pali w lawie. Do tego ja i moi przyjaciele musieliśmy wyprowadzić się z poprzedniej działki, ponieważ wciąż nas nachodzili kilka razy dziennie przez co czas, w którym gracze przebywali w naszej wiosce musiałam spędzić na spawnie lub na rtl'u co było dość uporczywe.

#43

''hahaha kłamstwo jakie świat nie widział,zaczęło się od tego jak gracz X_Cezary_X zaczął sprzedawać koordy innych graczy a wy tym działkę _Batonik_, a wy zaczęłiście na nich nachodzić kilka razy dziennie wtedy gracze musieli uciekać na RTL oni się tylko bronili więc wy powinniście dostać warna za nachodzenie innych graczy,chyba za bronienie nie ma warna,to jest moje zdanie!.''

Aha, warn za dostanie się na kogoś działkę i zabicie go X D No błagam ludzie

''Chciałabym dodać, że na moją działkę również przychodzili gracze z gildii Burgunda3, zawsze w co najmniej 3 osoby przez co nie miałam szansy w walce 3 vs 1 (również zabijali mnie więcej niż 3 razy pod rząd każdy)''

Co z tego, że zabijali cię więcej niż 3 razy pod rząd? Powiedz jeszcze, że jest ban za zabicie kogoś więcej niż 3 razy to będzie combo

Na survivalu powinniście być przygotowani na to, że ktoś może przylecieć na waszą działkę i was zabić. Jeżeli was zabije, to nie wracajcie od razu na /back tylko chwile przeczekajcie, bo to bezsensu... Jasne, że ta osoba ciągle tam będzie.. A potem skarga za ''nękanie'' < 3 
Często zdarza się też, że ''ofiary'' biją osoby które je zabijają z łapki a czasem nawet z miecza zostają oczywiście zabite co  jest w pełni zrozumiałe a później narzekają że dana osoba ich nęka. No błagam.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#44

(03-09-2018, 18:15 PM)Anel99930 napisał(a): Chciałabym dodać, że na moją działkę również przychodzili gracze z gildii Burgunda3, zawsze w co najmniej 3 osoby przez co nie miałam szansy w walce 3 vs 1 (również zabijali mnie więcej niż 3 razy pod rząd każdy) do tego dodam iż najbardziej uporczywym graczem jest grasz LarwonSsz, który przychodzi praktycznie codziennie, ponieważ ma u nas home, nigdy nie oddał mi itemów a gdy zapytałam czy mógłby zwrócić najbardziej wartościową rzecz jaką był łuk od mojego kolegi napisał "Oczywiście, że nie, to co jest dla ciebie najważniejsze jest moim trofeum" reszte itemów ten gracz pali w lawie. Do tego ja i moi przyjaciele musieliśmy wyprowadzić się z poprzedniej działki, ponieważ wciąż nas nachodzili kilka razy dziennie przez co czas, w którym gracze przebywali w naszej wiosce musiałam spędzić na spawnie lub na rtl'u co było dość uporczywe.

Chciałem się już tu nie wypowiadać, bo uważam że temat jest wyczerpany, ale skoro zostałem tak wywołany to tylko dodam - nigdy w życiu nie widziałem żadnej "Anel999999930" i nawet chyba nie mam jej głowy, nigdy też u niej (świadomie) nie byłem

#45

Płacz ze śmiechu
LarwonsZz* jak juz Uśmiech
Czemu mieszasz mnie w tę skargę? Nie przychodzę do Was codziennie. Nie mam też obowiązku oddawać itemów. Skąd ty możesz wiedzieć co robię z itemami graczy Płacz ze śmiechu Zdanie to jest przeinaczone i zupełnie wyjęte z kontekstu.
Nie wiem przez kogo się wyprowadziłaś ale nie przeze mnie.
Najśmieszniejsze jest to, że sama biegałaś sobie z mistrzemflesha po mojej działce dobra kilkadziesiąt minut jak Cię tam tepnął.
Pozdrawiam

#46

Nie chodziło o to że za zabicia 3 razy jest ban chodzi o to że gracze mogą zabić kogoś raz, dwa nawet trzy, ale to przerasta ludzkie pojęcie aby zwykły szary gracz musiał ukrywać się na spawnie lub RTL bo boi się wejść do własnego domku. Do tego gracze z gildii Burgunda mają home u nas w domkach i gdy tylko tepne się home dom zabija mnie Larwonsz lub Burgund (po przynajmniej 7 razy każdy.) nie raz to zgłaszaliśmy.

#47

(03-09-2018, 18:21 PM)xNekoShiro napisał(a): ''hahaha kłamstwo jakie świat nie widział,zaczęło się od tego jak gracz X_Cezary_X zaczął sprzedawać koordy innych graczy a wy tym działkę _Batonik_, a wy zaczęłiście na nich nachodzić kilka razy dziennie wtedy gracze musieli uciekać na RTL oni się tylko bronili więc wy powinniście dostać warna za nachodzenie innych graczy,chyba za bronienie nie ma warna,to jest moje zdanie!.''

Aha, warn za dostanie się na kogoś działkę i zabicie go X D No błagam ludzie

''Chciałabym dodać, że na moją działkę również przychodzili gracze z gildii Burgunda3, zawsze w co najmniej 3 osoby przez co nie miałam szansy w walce 3 vs 1 (również zabijali mnie więcej niż 3 razy pod rząd każdy)''

Co z tego, że zabijali cię więcej niż 3 razy pod rząd? Powiedz jeszcze, że jest ban za zabicie kogoś więcej niż 3 razy to będzie combo

Na survivalu powinniście być przygotowani na to, że ktoś może przylecieć na waszą działkę i was zabić. Jeżeli was zabije, to nie wracajcie od razu na /back tylko chwile przeczekajcie, bo to bezsensu... Jasne, że ta osoba ciągle tam będzie.. A potem skarga za ''nękanie'' < 3 
Często zdarza się też, że ''ofiary'' biją osoby które je zabijają z łapki a czasem nawet z miecza zostają oczywiście zabite co  jest w pełni zrozumiałe a później narzekają że dana osoba ich nęka. No błagam.

Rozumiem żeby przyjść raz lub dwa ale przychodzenie codziennie po kilka razy jest naprawdę uporczywe,  jeżeli tobie coś takiego nie przeszkadza to nie moja sprawa,  ale to naprawdę przeszkadza a tłumaczenie się
"Wojną gildii" jest jak dla mnie bezsensowne

#48

(03-09-2018, 18:28 PM)LarwonsZz napisał(a): Płacz ze śmiechu
LarwonsZz* jak juz Uśmiech
Czemu mieszasz mnie w tę skargę? Nie przychodzę do Was codziennie. Nie mam też obowiązku oddawać itemów. Skąd ty możesz wiedzieć co robię z itemami graczy Płacz ze śmiechu Zdanie to jest przeinaczone i zupełnie wyjęte z kontekstu.
Nie wiem przez kogo się wyprowadziłaś ale nie przeze mnie.
Najśmieszniejsze jest to, że sama biegałaś sobie z mistrzemflesha po mojej działce dobra kilkadziesiąt minut jak Cię tam tepnął.
Pozdrawiam

Chciałabym dodać iż to nie ja latałam po twojej działce widziałam na chacie tą sprawe iż gracze są na twojej działce lecz mnie tam nie było wtedy byłam w endzie ponieważ dobrze to pamiętam.

#49

Zamykam. Jeśli ktoś chce prowadzić ogólne dyskusje niech zrobi osobny wątek. Podałem możliwe rozwiązanie problemu przez autora wątku i polecam wziąć je poważnie pod uwagę. Vaxon i Anel: Jeśli chcecie kogoś oskarżyć, zróbcie osobny wątek wraz z dowodami. Nie widziałem żebyście byli w tej samej gildii co autor wątku oraz w rywalizacji/wojnie z gildią oskarżonych stąd też wypadałoby rozpatrywać sprawę osobno.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości