Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Patrycjana

#1

Witajcie Kochani, wtorek dzisiaj i mam dla Was kolejny wywiad, udzieliła go Patrycja która na serwerze gra pod nickiem Patrycjana, zapraszam do czytania bo mi bardzo przyjemnie się czytało Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Patrycjana: Jestem Patrycja, mam 17 lat i chodzę do liceum na bio-chemie, do 2 klasy. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Patrycjana: Czytam książki, jeżdżę na rowerze, spotykam się ze znajomymi. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Patrycjana: Tak, moją największą pasją jest śpiewanie, już 10 rok chodzę na chór, bardzo to kocham i mam najlepszą dyrygentkę na świecie ♥ 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Patrycjana: Właściwie nie mam fobii, ale boję się odrzucenia. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Patrycjana: Ojej, nie pamiętam, jakieś 4-5 lat temu, brat pobrał wersję demo, na 60 minut, pamiętam zdziwienie, gdy po tym czasie nie mogłam nic niszczyć Duży Uśmiech  


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Patrycjana: Odeszłam z innego serwera i szukałam jakiegoś dobrego serwera, próbowałam naprawdę różnych adresów, aż w końcu znalazłam wasz serwer, to było jakoś w połowie II edycji. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Patrycjana: Życzliwość i uprzejmość graczy, oraz świetny seed mapy. Pomimo wszystkiego, nadal uważam jak spotykam się z graczami poza spawnem. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Patrycjana: Myślę że różne warpy, oraz 4fun, dopóki nie został usunięty, mam nadzieję że go wznowicie. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Patrycjana: Zwykle chodzę o świecie, rozmawiam z graczami, mam naprawdę dobry kontakt z wieloma. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Patrycjana: W Minecrafcie... Przywróciłabym stary sposób walki na miecze, oraz zmieniłabym trochę Nether. Jest dość... jednostajny. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Patrycjana: Z graczy podpadł mi jeden, który wszedł na moją OGRODZONĄ działkę i mnie zabił, po czym kilku jego kumpli też tam weszło, nie będę wymieniać tego nicku, ale nie powiem, przez to przez cały dzień nie wchodziłam na serwer. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Patrycjana: Jeśli mam wymieniać po nickach, to Juli, StraightLong, Chadelay, Shia i MelodiaSendemal. Z nimi lubię przebywać, walczyć z mobami i na arenach. Często piszemy na PW. 


13) Jak powstał twój nick?

Patrycjana: Od imienia, na II edycji miałam po prostu imię, ale stwierdziłam że to zmienię. I tak powstała Patrycjana. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Patrycjana: Chciałabym podciągnąć się w PVP, bo jestem w tym naprawdę słaba. A poza tym, chcę budować domy dla ludzi którzy jeszcze ich nie mają. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Patrycjana: Nie, nie mam się raczej czym chwalić. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Patrycjana: Głównie chodziłam po świecie, oswajałam się z grą. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Patrycjana: Tak, i to niejedno krotnie, np. na 2 edycji zapomniałam uprzedzić o swojej nieobecności na serwerze i ktoś zagarnął mój dom.  


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Patrycjana: Wszystkich ludzi których wymieniłam w pytaniu 12, oraz Quanarina, który w II edycji zbudował mi piękny dom ♥ 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Patrycjana: Chciałam powiedzieć, że ten serwer jest jednym z lepszych i jak gram z kumplami to nalegam żebyśmy tu grali. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Patrycjana: To dla mnie przyjemność Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Dzięki ♥ Oczko
Odpowiedz

#3

Super wywiad. A... I jak coś, to ja jeszcze nie mam domu. Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#4

a masz chłopaka ?
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#5

Super ten wywiad według mnie.
Odpowiedz

#6

Spoko wywiad Uśmiech
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#7

Fajny Wywiad
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości