Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z SPRAWIEDLIWA2

#1

Witajcie Kochani nastał wtorek a ja mam dla Was kolejny wywiad, zgodziła się go udzielić Karolina która na naszym serwerze gra pod nickiem SPRAWIEDLIWA2, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

SPRAWIEDLIWA2: Mój nick na serwerze to SPRAWIEDLIWA2. A moje imię to Karolina.  


2) Co robisz w wolnych chwilach?

SPRAWIEDLIWA2: Gram na Mineworld.  


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

SPRAWIEDLIWA2: Lubę grać w gry to mnie uspokaja.  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

SPRAWIEDLIWA2: Mam fobie przed pająkami.  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

SPRAWIEDLIWA2: Moja gra zaczęła się dawno ale niedawno temu wróciłam do gry po przerwie.  


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

SPRAWIEDLIWA2: Szukałam fajnych serwerów do gry i znalazłam Mineworld, świetny serwer, odpowiada mi w 100%.  


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

SPRAWIEDLIWA2: Najbardziej podobają mi się eventy i miła administracja.  


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

SPRAWIEDLIWA2: Podoba mi się bardzo biom zimowy.  


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

SPRAWIEDLIWA2: Walczę z znajomymi i pracuje nad działką.  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

SPRAWIEDLIWA2: Denerwują mnie gracze ,którzy źle się zachowują, robią home i zabijają. Wprowadziła bym coś takiego by administracja podglądając graczy sprawdzała właśnie to czy jakiś gracz nie daje grać innemu.  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

SPRAWIEDLIWA2: Z moderatorów/administracji nikt mi nie podpadł bardzo mili wszyscy są ale z graczy to np Show_666 a w skrócie nie lubię ludzi, którzy nie dają grać.  


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

SPRAWIEDLIWA2: Najczęściej przebywam na serwerze z Xx_julix_xX ponieważ z nią mieszkam ale i też z ziomek16w2.  


13) Jak powstał twój nick?

SPRAWIEDLIWA2: Mój nick powstał za czasów kogamy jak zapomniałam hasło do konta SPRAWIEDLIWA powstała SPRAWIEDLIWA2 i tego nicku używam wszędzie.  


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

SPRAWIEDLIWA2: Chciała bym być świetnym łucznikiem i być dobra w pvp, bardzo fajne by były jakieś zawody na łuki.  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

SPRAWIEDLIWA2: Zbytnio nie umiem budować według mnie.  


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

SPRAWIEDLIWA2: Uczyłam się podstaw.  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

SPRAWIEDLIWA2: Tak, zabijanie mnie ciągłe i robienie home przez innych graczy jestem w słabym miejscu na mapie.  


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

SPRAWIEDLIWA2: Chciała bym pozdrowić całą administrację, modów i wodza ponieważ ten serwer jest bardzo fajny Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

SPRAWIEDLIWA2: Idealny serwer do survivalu wreszcie taki znalazłam Oczko Będę grać jak najczęściej.  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

SPRAWIEDLIWA2: Również dziękujęUśmiech
Odpowiedz

#2

Zabijanie jednorazowe, lub dwu utrudnia rozgrywkę, ale nie jest to nękanie ;Oczko dodatkowo jest komanda na ukrycie się na mapie.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#3

Następnym razem wołaj, to Ci ze Showem pomogę.
Odpowiedz

#4

Fajny wywiad :d I tak Cię już nie nachodzę, ale ok Płacz ze śmiechu...
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości