Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z drag612

#1

Kochani jak na wtorek przystało wrzucam dla Was kolejny wywiad, udzielił go gracz o imieniu Kamil który gra pod nickiem drag612, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

drag612: Nazywam się Kamil Parma mam 15 lat i mieszkam w Niemczech. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

drag612: Gram w gry na komputerze, wychodzę ze znajomymi.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

drag612: Głównie to albo granie albo siłownia. Czasami mam takie dni lenia gdzie mi się nic nie chce i tylko gram sobie na kompie a czasami jestem strasznie pobudzony i zmotywowany do działania wiec idę na siłownie a jak nie mam jak dojechać to idę pobiegać. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

drag612: Pająków nie boje się ich ale na sam widok pająka mam obrzydzenie, niech sobie żyją te stworzenia ale z dala ode mnie.

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

drag612: Moja gra w Minecrafta zaczęła się dość dawno, czasy alpha. Kuzyn mi pokazał tą grę i się w niej zakochałem. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

drag612: Bardzo lubię serwery z działkami i z moją siostrą poszukaliśmy, na 1 edycji serwera zaczęliśmy grac na drugiej moja siostra przestała i grałem z kuzynką a teraz jest trzecia i gram z kim popadnie. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

drag612: Administracja i przyjemna atmosfera. Zawsze jak jest jakiś problem ktoś wyzywa czy jest jakiś bug administracja zawsze zareaguje i pomoże nam jeżeli mamy jakiś problem. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

drag612: Spawn, Areny, Targ, Sklep, cały serwer jest bardzo fajny i ładnie zrobiony. A no i oczywiście mój domek. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

drag612: Zazwyczaj latam bo endzie i zabijam shulkery, bądź buduje sobie, ewentualnie idę do kopalni. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

drag612: Na serwerze nie denerwuje mnie absolutnie nic choć w ogólnej grze Minecraft dodał bym trochę surowców bo nic się nie zmieniło w nich poza emeraldami. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

drag612: Absolutnie nikt, pamiętam jak w 1 edycji grałem z administracją w chowanego na cv była straszna zabawa, każdy z adminów, moderatorów jest super i każdy na swój wyjątkowy sposób. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

drag612: Najbardziej przebywam obecnie sam kiedyś to była millkay i xx_miyuki_xx osoby które najbardziej lubię: Ladykotka, xRaiona, Pawelek (jakieś liczby zapomniałem) I Lelouch, to są moi ulubieńcy. 


13) Jak powstał twój nick?

drag612: Mój nick powstał od wujka, wujek grał kiedyś w grę o nazwie Drakensang i się go spytałem czy mogę mu ukraść nick, odpowiedział że tak. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

drag612: Chciałbym zbudować duże mieszkanie i niedługo będę to realizował. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

drag612: Może moim ogniskiem, można się tp a z chęcią pokaże. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

drag612: Ogółem to nie ogarniałem kompletnie i kuzyn mi wytłumaczył na czym to polega, teraz uważam siebie za dobrego gracza Minecraft. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

drag612: Może takie ze ktoś mnie wyzywał na serwerze, ale administracja od razu zareagowała i nie dałem się sprowokować do niemiłej wymiany słów. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

drag612: Pozdraiwam Ladykotke, Leloucha, Pawelka I xRaione. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

drag612: Dziękuje za to ze was serwer jest taki super i nie mogę się doczekać 4 edycji. Pozdrawiam.  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

drag612: Również dziękuje i życzę miłej i spokojnej gry na serwie.
Odpowiedz

#2

Spoko wywiad Uśmiech przyjemnie się czytało
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości