Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA]

#1

PROPOZYCJA

Survival

Proponuję dodać możliwość zakupu (np. u NPCa na warp sklep - choć ten jest jak sądzę gotowym pluginem więc pewnie łatwiejsze byłoby rozwiązanie sklepu klasycznego, "tabliczkowego") małych bloków dekoracyjnych, czyli technicznie rzecz biorąc głów z ozdobnym skinem. Na spawnie porozstawiane są w wielu miejscach, np. na wozach, na warp targ itd. i zapewne dałyby wiele możliwości osobom skupiającym się na budowaniu i dekorowaniu. Przykładowe dekoracje: książki, mały melon, mała dynia, mała skrzynia czy mały blok liści. Nie widzę osobiście żadnych minusów wprowadzenia tego pomysłu w życie, ot dekoracja do zdobycia za MC. 


Z technicznego punktu widzenia jestem niemal pewien że nie stanowi to dużego wyzwania (głowy w sklepach graczy działają normalnie), pytanie jedynie czy innym podoba się pomysł no i oczywiście co o tym myśli nasz serdeczny admin Miro  Aniołek
Odpowiedz

#2

Świetny pomysł. Te dekoracje dają niesamowity efekt a niestety nie ma możliwości ich dostania. Dodanie tych przedmiotów nie powinno zaburzyć obecnego porządku na serwerze, a byłoby to fajne urozmaicenie w budownictwie.
Odpowiedz

#3

Nie ma jak zaburzyć, to tylko dekoracja Uśmiech  zaburzy tak samo jak cegły z netherowych brodawek czy niebieskie szkło - nijak.
Odpowiedz

#4

Dobry pomysł, jestem za.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#5

Burgund nowym reformatorem MW Płacz ze śmiechu...
Pomysł jest doskonały. Z pewnością byłby to wspaniały dodatek a niektóre budowle mogłyby dostać "upgrade'u". Pomogłoby to też graczom budującym "Działki Miesiąca". Pozostaje tylko czekać na werdykt ?
[Obrazek: gnz9p9L.png]
 
Odpowiedz

#6

W zeszłej edycji można było je dostać dzięki Minelotto, ale skoro tego nie widać nawet na horyzoncie to mogłyby trafić do sklepu Uśmiech
Odpowiedz

#7

Mam inny pomysł, niedawno widziałem taki plugin, który dodawał skrzynki podobne jak w CS:GO, więc można by dodać możliwość zakupu takich skrzynek i kluczy do nich przez sklep on-line lub mc, i dostawałoby się wtedy losową głowę. Można by też podzielić na kategorie dla konkretnej skrzynki, np. ozdoby roślinne, minatury skrzynek itp. Niektóre byłyby łatwiejsze do zdobycia, a niektóre trudniejsze i bardziej unikalne.
Ale takiemu dodawaniu ich zwyczajnie do sklepu byłbym przeciwny i myślę, że lepszy by był jakiś bardziej „specjalny i wyjątkowy” sposób zdobycia ich, aby zachować ich unikalność.
Odpowiedz

#8

Thinker, nie idź w kierunku Electronic Arts
Odpowiedz

#9

(27-09-2018, 09:55 AM)N_Thinker napisał(a): Mam inny pomysł, niedawno widziałem taki plugin, który dodawał skrzynki podobne jak w CS:GO, więc można by dodać możliwość zakupu takich skrzynek i kluczy do nich przez sklep on-line lub mc, i dostawałoby się wtedy losową głowę. Można by też podzielić na kategorie dla konkretnej skrzynki, np. ozdoby roślinne, minatury skrzynek itp. Niektóre byłyby łatwiejsze do zdobycia, a niektóre trudniejsze i bardziej unikalne.
Ale takiemu dodawaniu ich zwyczajnie do sklepu byłbym przeciwny i myślę, że lepszy by był jakiś bardziej „specjalny i wyjątkowy” sposób zdobycia ich, aby zachować ich unikalność.
Ja mysle ze to spoko pomysl. Skrzynki zdobywaloby sie na eventach i pociagach lub bardzo rzadki drop z bossow.
Odpowiedz

#10

Skrzynki to jak najbardziej dobry pomysł, jednak wtedy zamiast używać główek do dekoracji, będą kolejnym materiałem do handlu i kolekcjonowania. Jestem za wprowadzeniem główek, ale i jestem za skrzynkami, tylko, że w skrzynkach mogły by być inne itemy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości