Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Handel hurtowy

#1

PROPOZYCJA

Survival

Nie mam pojęcia jak zakodowany jest skrypt sklepu, więc zakładam że propozycja może być trudna w realizacji ze względu na złożoność techniczną zmian, ale proponuję by podczas sprzedawania w sklepie brane były pod uwagę również itemy w shulkerach które mamy w eq. Przykłądowo, hipotetycznie: ktoś miałby około 600 sztuk elytr na sprzedaż (bo nie przeszła propozycja z elytrami na lobby więc mu zostały  Diabeł ) - normalnie może brać po +/- 30 sztuk do eq i 20 razy tepać się do sklepu aby również 20 razy użyć opcji "sprzedaj wszystko". W moim pomyśle wystarczyłoby żeby spakował elytry do +/- 20 shulkerów i RAZ tepnął się do sklepu a następnie RAZ użył opcji "sprzedaj wszystko".

#2

Handel hurtowy? Hm... ciekawy pomysł aczkolwiek...
Nie mam zastrzeżeń. Jeśli jest techniczna wykonalność to jestem jak najbardziej za! Uśmiech
[Obrazek: gnz9p9L.png]
 

#3

Da się zrobić. Wiązałoby się to oczywiście ze znacznie dłuższym oczekiwaniem gracza na przetworzenie czynności w sklepie w przypadku kliknięcia w "Sprzedaj wszystko"; jeśli dany gracz posiadałby w ekwipunku jakieś shulkerboxy - wszystkie musiałyby zostać zeskanowane zarówno przed wygenerowaniem ceny po otwarciu strony jak i tuż po kliknięciu w przycisk sprzedaży.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

Również uważam że jest to fajny pomysł. Ułatwi i oszczędzi czas przy sprzedaży. Przynajmniej się nie naklikamy za dużo Język Co do czasu skanowania, to myślę, że to nie problem, że przeczekać.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#5

Ja nie sprzedaję w aż tak dużych ilościach itemków ale jeśli gracze sprzedają i jest to technicznie wykonalne to jestem jak najbardziej za tym Uśmiech

#6

Jako że często sprzedaje wiele itemów w sklepie i czasem sprzedawanie wiekszych ilości nafarmionych itemów zajmuje nawet godzinę czasu więc myślę że nawet 5-10 minut oczekiwania na przeskanowanie shulkerów nie było by problemem. Jestem za.

#7

Zmiana jest już obecna na serwerze Beta i czeka na przetestowanie przez graczy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Wprowadzono na serwer Survival.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości