Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: elWiki
2. Data ukarania: 01.10.2018 około 20:00
3. Nick osoby karającej: Lelouch
4. Powód bana: X-Ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 
Zdaje sobie sprawę, że cheatowanie to zła rzecz i przyznać się muszę, że nagminnie korzystałam z dobrodziejstwa posiadania wizji pod klawiszem 'X'. Przykro mi, że doszło do tak nieprzyjemnej sytuacji.. Obiecuje poprawę. Przyznałam się Leluchowi do zarzucanego mi czynu, dlatego proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. Lubie ten serwer, ale przyznać się muszę, że przesadziłam.. Jeszcze raz przepraszam i oczekuję szybkiej odpowiedzi.
Odpowiedz

#2

(Nick to Lelouch x d)

Tak jak mówiłem - jeśli się przyznasz i obiecasz, że już nigdy z niego na naszym serwerze nie skorzystasz to otrzymasz moje poparcie.

Na początku chyba chciałaś udawać, ale szybko zrozumiałaś sytuację i właściwie to od razu się przyznałaś, przynajmniej za to moim zdaniem możesz liczyć na UB.

Odebrałem Wam prawie wszystkie diamenty (Tobie i koleżance, która przypadkiem była obok i miała w EQ ponad 2 stacki diamentów), więc kwestię z ich ilością można zostawić.

Pytaniem pozostaje, czy UB będzie na koncie, czy otrzymasz możliwość grania na nowym koncie, ale sądzę, że to będzie ta druga opcja.

Jestem za daniem Ci szansy, a decyzję pozostawiam Wodzowi.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#3

Popieram wypowiedź Lela. Podanie do wzoru, skrucha i przyznanie się. Jestem za UB.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#4

Dostaniesz drugą szansę gry pod nowym nickiem od jutra.  Będę musiał jeszcze coś sprawdzić zanim dopuszczę Cię do gry. Czekaj na informacje w tym wątku.


// Edit: możesz już zacząć grę na nowym koncie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości