Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Quanarin

#1

Witajcie Kochani, wtorek nastał a ja mam dla Was bardzo ciekawy wywiad, który polecam przeczytać ze względu na to iż Quanarin udzielił bardzo ciekawych odpowiedzi. 


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Quanarin: Mam na imię Mateusz, mam 18 lat, mieszkam w Świętokrzyskim i chodzę do 3 klasy technikum na informatykę. Jak coś jestem wolny xD.
 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

Quanarin: Głównie to raczej gram w MC, chyba widać ;D. Oprócz tego to czytam książki i spotykam się ze znajomymi/imprezuję. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Quanarin: Ja mało czym się bardziej interesuje, dziwne, ale jednak. Trochę programuje w C++, może w końcu wezmę się za to na serio i zacznę się tym interesować. Poza tym wracam do tańca towarzyskiego po paru latach. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Quanarin: Ogólnie to boję się, że nie znajdę dobrze płatnej pracy w zawodzie, chodź niby jest duże zapotrzebowanie na informatyków. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Quanarin: Jakoś wieku 10 - 12 lat. Dokładnie nie pamiętam.
 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Quanarin: Szukałem serwera wybranego typu i znalazłem wideo reklamujące MineWorld. Serwer przypadł mi do gustu więc zostałem. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Quanarin: Że Miro cały czas nad nim pracuje. Nie jest tylko tak, że jest to co jest i jest czerpany z tego hajs, tylko cały czas jest coś poprawiane lub wprowadzane są nowości. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Quanarin: Spawn survivalu to kupa dobrej roboty. Naprawdę gratuluje osobom które to projektowały. Chodź gram rok to i tak nie znam wszystkich miejsc jakie obejmuje. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Quanarin: Rozwijam swoje miasto - Auris. Masa roboty jest przy ogarnianiu graczy, spraw Burgunda oraz zwyczajnej zabudowy miasta. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Quanarin: Klocki to klocki. Nie myślę nad tym, co można zmienić. Po prostu korzystam z tego co oferuje gra. Mogłaby być lepiej zoptymalizowana, bo niby klocki a RAM-u żre... 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Quanarin: Co do administracji. Naprawdę z każdym świetnie się można dogadać. No może oprócz jednej osoby, ale to tyle. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Quanarin: Najczęściej przebywam z członkami naszej gildii - Unii Północnej. Co tu dużo mówić. Wszystkich lubię równie mocno. Pytanie nieodpowiednie jak dla mnie :P 


13) Jak powstał twój nick?

Quanarin: Zacznijmy od początku, kiedy to grałem w Lola jak byłem sporo młodszy. Taki typowy dzieciak. Mój nick wtedy był następujący: Duch1234354 xD. No cóż, po latach to zaczęło trochę kłuć w oczy. Nie miałem pomysłu na nick. Naprawdę nic mi nie przychodziło do głowy. Więc pewnego razu gdy grałem w Skyrim pewnie smok nazwał mnie Qahnaarin (co znaczyło chyba pogromca). Wyraz wpadł mi w ucho i po drobnych modyfikacjach wyszedł Quanarin. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Quanarin: Chciałbym, żeby miasto Auris do końca edycji rozkwitło oraz zostało zapamiętane jako największe miasto jakie istniało na tym serwerze. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Quanarin: No cóż... Stowarzyszenie, miast jakie ja, Zinrrey oraz Damonte założyliśmy pod nazwą i gildią Unia Północna, jest najbogatszą i najbardziej zorganizowaną gildią na serwerze i nic nie skłania się ku temu, by nam ten tytuł odebrać ;D Poza tym moja miasto w ciągu miesiąca znacznie się rozrosło, więc jeśli pójdzie tak dalej, będzie świetnie. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Quanarin: Kopałem se ręką kamień i żwir jak znalazłem, bo szybko schodził xD 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Quanarin: Nic wybitnego. PVP specem to ja nie jestem, więc parę razy mi się zginęło. Ogólnie gracze pragną zaszkodzić a mało kiedy pomóc, ale to nic dziwnego. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Quanarin: Chciałbym pozdrowić 2 kabareciarzy Burgunda i TheZertera. Patrycjana za to, że doceniła moją niewielką pomoc na II edycji. Całe UP oraz wszystkich którzy to czytają, ale nie wydałem na nich listu gończego ;D 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Quanarin: Zdecydowałem się ubiegać o wywiad ze względu na TheZertera który chciał poznać historię mojego nicku. Jak coś to przez niego. Poza tym jestem dość znaną osobą chodź pewnie wiele osób nie ma pojęcia kto się kryje za nickiem Quanarin. No to proszę ;P 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Quanarin: Jestem zaszczycony Lady.
Odpowiedz

#2

Ciekawy wywiad, chodź zaskoczyłeś mnie tym, że trenujesz taniec towarzyski, super sprawa, życzę sukcesów Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#3

Wezwaliście mnie, więc jestem
Od teraz gra w Skyrim'a już nigdy nie będzie taka sama Zaskoczony Mogę spać spokojnie. Formularz wypełniony bardzo rzeczowo i estetycznie, jak zwykle mocne 9/11. Jak rozumiem, Mateusz sam zgłosił się by go udzielić...?
Życzę, żeby Burgunde przestał zatruwać życie swoimi pierdołami i dał nam wszystkim stawiać klocki w spokoju ^^
Odpowiedz

#4

" Jak coś jestem wolny Płacz ze śmiechu" mrrrr, zaklepuję
Odpowiedz

#5

Mrrrr , szkoda że zaklepałeś kłanarina... Zostaje mi tylko pogratulować wywiawiadu. Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości