Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Także ten... księgowość?

#11

Skoro już przekopuję forum platynowym szpadlem, to chciałbym odkopać jeszcze ten wątek. Minął ponad rok od zapowiedzianej realizacji, ale teraz z tego co wiemy trwają prace nad obsługą waluty na przyszłej edycji i może warto przypomnieć i dopytać, czy dostęp do historii swoich transakcji jest do zrealizowania. Osobiście chciałbym zobaczyć realizację jeszcze bardziej niż wcześniej, ponieważ parę razy byłem zmuszony do zwrócenia się do administracji z prośbą o uzyskanie fragmentów właśnie takiej historii zakupu/sprzedaży. Mogę dodatkowo zasugerować, że księgowość może również uatrakcyjnić pakiet Udogodnienia - dla osób z tym pakietem historia transakcji mogłaby obejmować więcej pozycji lub dłuższy okres niż w przypadku osób bez pakietu.
Odpowiedz

#12

(16-04-2020, 16:50 PM)TheZerter napisał(a): Skoro już przekopuję forum platynowym szpadlem, to chciałbym odkopać jeszcze ten wątek. Minął ponad rok od zapowiedzianej realizacji, ale teraz z tego co wiemy trwają prace nad obsługą waluty na przyszłej edycji i może warto przypomnieć i dopytać, czy dostęp do historii swoich transakcji jest do zrealizowania. Osobiście chciałbym zobaczyć realizację jeszcze bardziej niż wcześniej, ponieważ parę razy byłem zmuszony do zwrócenia się do administracji z prośbą o uzyskanie fragmentów właśnie takiej historii zakupu/sprzedaży. Mogę dodatkowo zasugerować, że księgowość może również uatrakcyjnić pakiet Udogodnienia - dla osób z tym pakietem historia transakcji mogłaby obejmować więcej pozycji lub dłuższy okres niż w przypadku osób bez pakietu.

Przeglądanie historii aukcji jest możliwe od dłuższego czasu - komenda /ak log. Zostanie dodana do listy komend wyświetlanych pod /aukcje.
Historia transakcji ze sklepów tabliczkowych może być dostępna w późniejszym czasie, gdy zmieni się plugin je obsługujący.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości