Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Survival-Gidlie

#11

Fire podpisuje się pod tym pomysłem obiema rękoma Duży Uśmiech
[Obrazek: gaz.jpg]

#12

Jestem za, nie obrażę się nawet jeśli będzie kosztowało to 20 milionów żeby tak ad hoc, od ręki można było sobie założyć maksymalnie jedną czy dwie gildie a na ewentualne kolejne już kilka godzin pozarabiać Język

#13

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem przynajmniej tego miliona. Tak jak było wspomniane wyżej, kilka osób to dzień (najwięcej) pracy. A i ekipe się dobrze przemyśli, zasady i będzie lepsza współpraca pomiędzy członkami.
W końcu powstaną gildie, z którymi można mieć poważne sojusze i wojny. Statystyki się nabiją. Wyłoni się jedna, dwie potężne gildie. Bardzo jestem za wprowadzeniem opłat Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#14

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem wysokiej opłaty za zweryfikowanie gildii aby nie powstawały coraz to nowe gildie które nic nie wnoszące w życie serwera. Jeśli jakiś ekipa ludzi będzie chciała założyć gildie to zbiora kasę wspólnie i ja założą. Druga sprawa jaka również mi się podoba to opcja dodatkowych powiedzmy comiesięcznych opłat za to że gildia w ogole istnieje, no coz nawet na MW powinny być podatki Oczko popieram pomysł całym serduchem

#15

Bardzo mi sie podoba ten pomysl, chyba wszystko co wazne zostało napisane wyżej, wiec nie bede sie powtrzac. Jak dla mnie to swietny pomysl.

#16

Również jestem za wprowadzeniem miliona opłaty, opłat miesięcznych czy tam jeszcze itemów potrzebnych na jej stworzenie. Aktualnie można wręcz spamić tymi gildiami przez co po wejściu mam kilka powiadomień że gildia wypowiedziała rywalizacje po czym została rozwiązana , kolejna wypowiedziała rywalizacje i znowu została rozwiązana i jest to 1 osoba bo wiem kto to robi.

#17

Jestem  jak najbardziej za
[Obrazek: unknown.png]

#18

Opłata za weryfikację gildii zostanie zmieniona na 1 000 000 MineCoins. Czas pokaże co z tego wyniknie. Obecne gildie mają czas do końca miesiąca na wpłacenie pieniędzy. Pieniądze należy wpłacić na moje konto w grze, a przed tym napisać do mnie żebym wszedł na serwer.

Opłaty tylko w celu przedłużania egzystencji gildii nie powinny mieć miejsca. Mogłyby istnieć w innych celach (np. rozbudowa slotów gildii), ale przy obecnym pluginie na gildie nie jest to w ogóle możliwe. Można o tym pomyśleć, gdy przygotowywany będzie plugin lepiej dopasowany do potrzeb serwera.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#19

Czas na wpłacenie pieniędzy był wyjątkowo przedłużony o ponad 2 tygodnie.


Usunięte gildie:

- WHL
- MNLTH
- Sky
- x D
- UK
- BS
- HLAS
- BTS
- WW
- RvC
- NZW
- WM
- MIOD
- PN
- KOT
- MSC
- BF
- LOVE
- CW
- 123
- JAPAN
- xTSLx
- HLEB
- Uz
- TNK
- 303
- Arei
- KKMLN
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości