Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja - Bramy

#1

Typ wątku: [PROPOZYCJA]
Serwery: Creative, Survival;
Nazwa pluginu: FalseBook
Opis: Plugin umożliwia działanie wind i bram poprzez klikanie na tabliczkę,
przykładowo na działce gracza, np. Piotrus227YT stoi 3 piętrowy budynek, by do niego wejść trzeba wejść przez bramę, aby zrobić bramę trzeba napisać tabliczkę o treści : [Gate], po wejściu widać windę zbudowaną z bloków, w niej widnieją 2-ie tabliczki:
[Lift up] i [Lift down], przykładowo chcemy pojechać na 1 piętro, więc klikamy PPM na pierwszą z wymienionych tabliczek. Myślę że zaimplementowanie tego pluginu do rozgrywki było by przydatne.

~Red_Comparator
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#2

Jest to bardzo fajny pomysł. Pomoże to wielu graczom w budowie działki miesiąca.
[Obrazek: url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiD...0546286057]

#3

Grałam na pewnym serwerze, gdzie był ten plugin. Według mnie było to fajne urozmaicenie. Takim graczom jak np. Ty Red na pewno się przyda, także podpisuję się pod tą propozycją.

#4

Kojarzę ten plugin, jeśli dobrze pamiętam była tam również tabliczka [Bridge], która pozwalała szybciej podróżować w poziomie. W tej chwili byłby bardzo przydatny, nie widzę przeciwwskazań, aby go dodać Uśmiech

#5

Uważam, że pomysł jest bardzo ciekawy i jeśli NIE BĘDZIE działać w trybie walki to również myślę, że fajnie by było coś takiego wprowadzić.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#6

dobry pomysł
[Obrazek: giphy.gif]

#7

Znam ten plugin, wiem jak działa. Nie mam nic przeciwko mostowi i bramie. Choć według mnie winda na survivalu byłaby zbyt przesadzona - jedno kliknięcie i teleportujesz się w górę/dół wybraną ilość bloków ignorując wszystkie inne bloki na swojej drodze. Ta opcja w porównaniu do innych możliwych do wykonania wind na serwerze prezentuje się prawie jak cheat. Na chwile obecną można zrobić kilka rodzai wind złożonych z pistonów lub wyrzutni pionowych, a jak serwer wejdzie w końcu na 1.13 będziemy mogli robić szybkie i łatwe w wykonaniu windy wodne.
Nie mam nic przeciwko, żeby wszystkie opcje były dostępne na creative.

#8

Oke

#9

Squalik jak już masz coś pisać to proszę, pisz coś więcej niż coś takiego.

Uważam, że pomysł jest naprawdę fajny, ale na creative, na survivalu tak średnio mi się to widzi.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#10

Podoba mi się ten pomysł. Zobaczę co da się zrobić z uwzględnieniem powyższych uwag.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości