Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o Skrócenie Bana

#1
Smutek 

1. Nick w grze: Outcast
2. Data ukarania: 23-10-2018 19:27:40
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: niestosowanie sie do regulaminu/nieodpowiedni skin
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
 
Dostałem bana na 24 godziny , 2 ostrzeżenia i ban .
Po wręczeniu ostrzeżenia został włączony handel z graczem Natalia2588 , po czym dostałem bana na 24 h.
To byla moja pierwsza sytałacja [jeżeli zrobiłem podobnego coś ze skinem chciałbym aby  mi ktos przypomnial]
 tego typu, przyznam że byłem świadom że dostane karę , ale niestety 
niespodziewałem się że Pani Animekowa nie daje kicków jak inni Admimistratorzy po ostrzerzeniu tylko ładuje 24h bana.
Chciałbym przeprosić każdego  kogo uraziłem skinem którego użyłem i wmiarę możliwosci załagodzić karę oraz prośić o 
złagodzenie kary /
[Obrazek: giphy.gif]

#2

Cytat:Dostałem bana na 24 godziny , 2 ostrzeżenia i ban .
 Nie wiem co próbujesz przez to powiedzieć. Z tego co pamiętam dostałeś ostrzeżenie i dopiero po nim bana. 
W tym wypadku kara była ostrzejsza, bo nie jesteś nowym graczem co dopiero oswaja się z zasadami. Grasz już tu od dawna, więc fakt, że takie skiny są zabronione powinieneś już pamiętać. Ze względu na okoliczności można uznać tą karę za nieco za ostrą, ale ostateczny głos nie należy do mnie.

#3

Zacznijmy od tego ze zmieniłam zdanie odnośnie warna na tempbana bo:

 - nie jesteś nowym graczem, bardzo dobrze wiesz czego nie toleruje administracja ii znasz regulamin serwera a mimo to łamiesz go. 

- warna i tak byś olał. 
- to nie jest twoje pierwsze takie trolowanie, wygłupianie czy "sprawdzanie jak baner wygląda do skina".


Miałam pełne prawo wlepić Tobie tego tempbana bo od pierwszej edycji pozwalasz sobie na niesmaczne żarciki a kolejne warny nie docierają. Skoro wiesz ze administracja nie toleruje takich zabaw ze skinami i jest to karane to po kiego czorta ładowałeś tego skina?

Na zmniejszenie kary lub wykupienie UB nie zgadzam się. Masz CZASOWEGO bana na 24h. To nie jest perm więc nic Ci się nie stanie. Masz czas żeby się zastanowić czy naprawdę warto się tak wygłupiać nadal.



"Animekowa nie daje kicków jak inni Admimistratorzy po ostrzerzeniu tylko ładuje 24h bana."  
Dałam ci karę jaką uważałam za słuszną, powody takiej kary masz wypisane wyżej.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4


 "sprawdzanie jak baner wygląda do skina".


Co do tego to nie wymyślaj czegoś co miesjca nie miało, sytuacja z bannerem pierwszy raz wystąpiła .

Idąc twoim tokiem myślenia że "Warna bym olał " to czy innym graczom za jakieś słowo dając pierw ostrzezenie dajesz mute 20 sekund później bo może to olać ?


"Skoro wiesz ze administracja nie toleruje takich zabaw ze skinami i jest to karane to po kiego czorta ładowałeś tego skina" 


To też niestety jest nieprawda, ty nie tolerujesz takich zabaw gdy ktoś nie jest z twojej gildii .

 
[Obrazek: giphy.gif]

#5

"To też niestety jest nieprawda, ty nie tolerujesz takich zabaw gdy ktoś nie jest z twojej gildii ."

Ale jesteś zabawny. Ale chyba nie ogarniasz faktów. Muszę rzucić trochę światła na Twoją niejasną ocenę rzeczywistości.
Otóż wspomniana tu pani animekowa DAJE warny, muty i bany KAŻDEMU kto na to zasłuży i wcale nie sugeruje się tym kto w jakiej jest gildi.
Na przykład ja ,dostałem od niej kilka kicków , mutów i całą masę warnów. Za właśnie takie niewinne żarty. 
Z resztą sam też byłeś w gildi której założycielką była animekowa ,i byłeś karany - gdy dopuszczałeś się wykroczeń - co zdarza się nierzadko - sam przyznaj Duży Uśmiech

Teraz po prostu - standardowo - próbujesz się jakoś wybronić obciążając winą innych bo myślisz że znowu Ci się upiecze.
Ale możesz o tym zapomnieć - tak jak zapominasz brać ręcznika na basen Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#6

meh dobra jeżeli majster pisze to go posłucham
[Obrazek: giphy.gif]

#7

Rozmawiałam na ten temat z Thinkiem i podtrzymuję swoją opinię iż 24h bana za takie przewinienie dla gracza który jest z nami już długi czas to normalna kara. I tak jak napisałam Thinkowi uważam iż opcja wykupu unbana jest tutaj nie na miejscu. Ale jak znam życie zaraz będzie że bronię Animekowej. 24h kary niedługo się skończą więc ja bym na tym zaprzestała tą dyskusję. A teksty typu że ktoś z czegoś u kogoś nie toleruje bo jest z innej gildii serio są tu nie na miejscu , całe szczęście że ja nie jestem w żadnej gildii bo nikt mi tego zarzucić już nie może Oczko

#8

To nie była sprawa, którą powinieneś próbować rozstrzygnąć na forum.

Bana można otrzymać za takie przewinienie i do tego (w Twoim przypadku) przy nieczystym koncie + znajomości regulaminu, a jedyne co Ci mogło nie pasować to fakt, że dostałeś też warna (warny na tej edycji są liczone inaczej, bo wprowadzono specjalny system) i była zmiana kary.

Nie ma sensu pisać prośby o skrócenie bana, kiedy dostałeś go tylko na 1 dzień, nie było to nieporozumienie i już same fakty wspomniane wyżej wystarczyły, żeby go otrzymać. Niepotrzebnie też napisałeś coś o ochronie członków ze swojej gildii, bo fakt odczuwania sympatii do swoich nie oznacza od razu, że się ich traktuje ulgowo. Ja sam wlepiłem wiele razy mute'y, a nawet tygodniowego bana komuś ze swojej gildii - tak samo widziałem wiele razy jak Animekowa karała członków ze swojej gildii (np Patryko) za powody, które były do tego wystarczające.

Przeczekasz do końca karę i wrócisz do gry, nic Ci się przecież nie stanie.

Wątek zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości