Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Lelouch

#1

Witajcie Kochani dziś mam dla Was wywiad z jednym z członków naszej administracji, udzielił nam go Lelouch Uśmiech
Zapraszam do czytania  bo jest co czytać i serio nie wiem jakim cudem dopiero teraz ten wywiad trafił w moje łapki Płacz ze śmiechu


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Lelouch: Hej, jestem Lelouch. Mam 20 lat i mieszkam w Warszawie. Zapewne każdy z Was mnie kojarzy, bo gram tu już od prawie roku, a na MineWorld pełnię funkcję SuperModa. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Lelouch: W wolnych chwilach się uczę, ćwiczę w domu, wychodzę do znajomych, pracuję jeden dzień w tygodniu, udzielam korepetycji z matematyki i pełnię swoje obowiązki na serwerze. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Lelouch: Moim hobby (taką małą pasją) są szachy, były nim już odkąd skończyłem 5 lat. W wieku 5-6 lat potrafiłem już sprawnie w tym planować i posługiwać się figurami, później cały czas ćwiczyłem i zostało mi to do dnia dzisiejszego. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Lelouch: Jeśli nie jest to sytuacja, która zagraża życiu mojemu lub moich bliskich to nie boję się niczego, nie mam też żadnych fobii. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Lelouch: Chodziłem wtedy do szkoły podstawowej...moja gra się rozpoczęła przy Becie 1.7.3 i od tamtej pory wiele się zmieniło. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Lelouch: Na MW mi zaraz stuknie okrągły rok, a serwer znalazłem jeszcze wcześniej, ale postanowiłem na nim zagrać później. Znalazłem go dzięki kanałowi na youtube z reklamą. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Lelouch: Na MineWorld mi się najbardziej podobają ciągłe ulepszenia, podoba mi się nieustanny progress i ciągłe dodawanie/modyfikowanie pluginów - wszystko dla graczy, by mogli się cieszyć jak najlepszą rozgrywką. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Lelouch: Jest wiele miejsc, które mi się podobają na serwerze. Myślę, że najbezpieczniej będzie powiedzieć, że najbardziej mi się podoba spawn, bo zawiera w sobie najwięcej miejsc, które zrobiły na mnie dobre wrażenie. Spawn sam w sobie jest też dobrze wykonany i ogromny. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Lelouch: Zazwyczaj wypełniam ewentualne zlecenia na serwerze lub śmigam na areny PvP. Pilnuję też czatu i sprawdzam graczy (czy nie cheatują). x D 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Lelouch: Najbardziej w Minecraft denerwują mnie niektóre zmiany przy aktualizacji wersji. Nie widzę sensu w jednej miksturze, która wyszła przy wersji ".13." i nie przepadam za pewnymi aspektami w trójzębie. W deszczu trójząb może robić za elytrę z fajerwerkami, tylko taką nielimitowaną (bo nie wymaga "paliwa", deszcz za nie robi) i nie trzeba nawet ściągać klaty (jak w przypadku elytry). Ułatwiłoby to strasznie ucieczkę i mam nadzieję, że uda się to jakoś zablokować na serwerze, przynajmniej w trybie walki. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Lelouch: Z administracji mi strasznie podpadł Lelouch. Po prostu tego człowieka nie szanuję i denerwuje mnie jego nick i skin. Nie polecam się z nim zadawać! Tak na poważnie to nie potrafię czegoś takiego napisać, bo administracja ma działać (najlepiej) wspólnie i kierować się dobrem serwera. Jesteśmy zgrani i się lubimy, musielibyśmy być zgrani nawet gdyby tak nie było.

Jeśli chodzi o graczy to z pewnością bywały jakieś nieciekawe sytuacje, ale zapomniałem o wszystkich, bo nie jestem pamiętliwy. Raczej mam w tej kwestii dobre kontakty z nimi i nie jestem w stanie wskazać osoby, która mi podpadła. Może niech będzie, że podpadają mi cheaterzy. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Lelouch: Najczęściej na serwerze przebywam sam, ale jeśli już z kimś gram to z osobami ze swojej gildii, które się akurat do mnie teleportują lub z Damonte, ale to już na arenach. 


13) Jak powstał twój nick?

Lelouch: Jak już wcześniej wspomniałem - bardzo lubię szachy. Mój nick pochodzi od imienia postaci fikcyjnej, która była mistrzem taktyki i przy okazji pochwalić się mogła ciągłymi zwycięstwami w grach strategicznych, szczególnie w szachach. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Lelouch: Marzę o tym, aby było większe zainteresowanie pod kątem PvP i realna rywalizacja, oczywiście zdrowa rywalizacja. Najchętniej bym wprowadził korzystne dla graczy zmiany, które wymagałyby zwiększenia swoich umiejętności w tym aspekcie gry. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Lelouch: Nie zbudowałem niczego wartego uwagi, może oprócz jednego projektu na cv, ale on nie jest jeszcze skończony. Coś czym bym się mógł pochwalić w grze to bycie najtwardszym i najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem z graczy pod kątem PvP. Na samych arenach nabiłem ponad 830pkt (najwięcej) statystyk K/D, które dla kogoś mogą być niemożliwe do utrzymania nawet przy codziennym nękaniu nieuzbrojonych graczy (niektórzy lubią tak sobie nabijać punkty na bezbronnych, a areny z równą walką omijają szerokim łukiem - zabawnie). 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Lelouch: Szukałem dobrej gildii i ekipy do której bym mógł dołączyć. Tak wyszło, że dołączyłem do AT (2 edycja) i na początku polubiłem się z Animekową, Pawełkiem1212 i MilKąHinKą. Miło wspominam nasze rozmowy na discordzie, ale później postanowiłem założyć własną gildię z innym celem. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Lelouch: Tak, spotkało mnie wiele niemiłych "przygód", ale doszedłem do wniosku, że takie też są potrzebne, żeby nie było zbyt idealnie. Kłótnie są czasem nieuniknione, grunt to potrafić się z kimś pogodzić lub przyznać drugiemu człowiekowi rację, czy też przyznać się do swojego błędu - wszyscy je popełniają i muszą się tego nauczyć. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Lelouch: Mógłbym wymienić osoby, które chciałbym pozdrowić, ale byłaby to dość długa lista i czułyby się mniej wyróżnione...dlatego chciałbym pozdrowić administrację i wszystkich graczy, którzy wiedzą, że na pewno bym ich pozdrowił. x D D D 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Lelouch: Jeśli ktoś Was ciągle atakuje w grze i nie chce odpuścić to mi dajcie znać w pm, lubię zwalczać ogień ogniem. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Lelouch: Również bardzo dziękuję za wywiad, jestem zdania: "Lepiej późno niż wcale". Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Legendy głoszą że Lelouch ma jakąś wade..
Odpowiedz

#3

oj ma
Odpowiedz

#4

Legendy są prawdziwe, bo każdy ma swoje wady. Duży Uśmiech
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#5

Może wadę wzroku? Nie nosisz przypadkiem okularów?
Odpowiedz

#6

Pimpek we we mi daj korki z matmy Love
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości