Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#4

Jakie to ma znaczenie, że w tej kopalni już ktoś był?

Faktycznie ktoś w niej był, ktoś bez x-raya, bo nie widział zakrytej ziemią i kamieniem rudy diaxów, którą Ty widziałeś. Ta ruda nie była odkryta, była przykryta ziemią i kamieniem, które odkopałeś właśnie Ty. Tak, poświęciłem więcej czasu na oczywiste oszustwo, żebyś nie miał wymówki.

Nie rozumiesz w czym problem? Problem w tym, że doskonale wiedziałeś gdzie masz iść - było tak przy każdej rudzie, przy każdej i to bez wyjątku.

Nie wierzę Ci w to omijanie niepotrzebnych rud, ale nawet jeśli tak było to i tak te statystyki by nie wyglądały w wiarygodny sposób, bo przekopanego stone'a nie oszukasz, a to on grał tutaj decydującą rolę - było go bardzo mało.

I nie myśl, że statystyki są powodem bana, nigdy tak nie jest - zawsze sprawdzamy tunele i nie masz nic na obronę pod względem wykopanych diaxów. Statystyki to tylko i wyłącznie wskazówka/dodatek.

Takimi kłamstwami nie sprawisz, że dostaniesz UB.

Jeżeli to wszystko co masz na swoją obronę to niedługo zamknę wątek, nie widzi mi się UB po takich kłamstwach.

[EDIT] Sprawdzałem także wymówkę z kopaniem węgla, owszem - nie da się nie znaleźć węgla, ale Ty do tych diaxów trafiłeś przez kamień, sprawdzałem co tam stało wcześniej.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]


Wiadomości w tym wątku
Unban - przez xStecuu - 30-10-2018, 23:15 PM
RE: Unban - przez Lelouch - 30-10-2018, 23:55 PM
RE: Unban - przez xStecuu - 31-10-2018, 00:06 AM
RE: Unban - przez Lelouch - 31-10-2018, 00:16 AM
RE: Unban - przez xStecuu - 31-10-2018, 00:27 AM
RE: Unban - przez Lelouch - 31-10-2018, 00:35 AM
RE: Unban - przez Damonte - 31-10-2018, 00:38 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości