Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROBLEM] Logowanie premium

#1

[PROBLEM]
Nazwa serwera: lobby

Witam, parę dni teamu zaobserwowałem pewien błąd przy dodawaniu do listy logowań premium. Po zalogowaniu dwa razy w lobby wpisałem komendę /premium. Komunikat poinformował mnie że dodano mnie do listy. Następnego dnia serwer kazał mi się normalnie zalogować hasłem, mimo że dzień wcześniej poinformował mnie ze jestem na liście automatycznego logowania. Ponowiłem próbę, następnego dnia ponownie nie przyniosło to rezultatów.
Odpowiedz

#2

Ten problem jest juz od dawna i chyba kazdy hracz oremium tak ma

(05-11-2018, 22:07 PM)MrKyrtap05 napisał(a): Ten problem jest juz od dawna i chyba kazdy hracz oremium tak ma

Sorka za ortografi Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#3

Cytat:Ten problem jest juz od dawna i chyba kazdy hracz oremium tak ma

To nie jest do końca prawda. Logowanie premium jest stale aktywne u ponad kilkudziesięciu osób, a to, że od kilku dni nie można w ogóle czerpać z niego korzyści wynika m.in. z prowadzonych na serwerze pewnych czynności diagnostycznych.

Jest to chwilowe i nie pojawiła się w związku z tym specjalna informacja. Od przyszłego tygodnia planuję przywrócić działanie logowania premium do "normalnego" stanu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#4

Ale ja jakies 4 miesiące mam z tym problem i duzo razy probowalem tego uzywac i nigdy nie dzialalo
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości