Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Nightmara

#1

Witajcie Kochani, z przyczyn technicznych nie byłam w stanie wrzucić wczoraj dla Was wywiadu ale dzisiaj za to mam dla Was coś niebywałego, takiego wywiadu jeszcze u nas nie było, więc nie przynudzam więcej tylko zapraszam do czytania Uśmiech 


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Nightmara: Przedstawiam ja się Wam, chodź ja Was w większości znam. Imię moje Martyna jest a o wiek kobiet nie pyta się. W Krakowie mieszkam i nie omieszkam, pokazać miasto swe. Wysoka jestem w miarę, lecz nic Ci do tego, ile kilo ważę. Włosy długie i brązowe do splątania są gotowe. Aktualnie pracuje i na pensie się szykuje, bo wypłata już niedługo i coś trzeba kupić fajowego! 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Nightmara: Jazda konna to moja pasja, galopy po łące i hycające zające. Rysowanie i malowanie zawsze idą w parze, bo ma dusza wielka taka jest bardzo wieloraka. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Nightmara: Układanie puzzli hobby mym, małe, duże, średnie takie, które w zachwyt wprowadzają i oczy me zachwycają!  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Nightmara: Większość boi się pająków, ciemności a Najcika przerażają różne nieścisłości. To co dzieje się w umyśle osób niepełnosprawnych psychicznie jest tak nieodgadnione jak wyjście kosmiczne. Co myślą? Co knują? Nikt tego nie wie. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Nightmara: Ile lat temu to ja nie zliczę, pięć, sześć, dziesięć? Czy jest to ważne, i tak nie obliczę! 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Nightmara: Kojarzycie graczy Cerrvos i Trawiszon? Właśnie! Kto zna to zna, dzięki nim tu jestem, wzbijam się na wyżyny swej kreatywności i solidarności a także pomysłowości. Taka odskocznia to jest to, gdzie Najciki krzyczą "Gooo!" 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Nightmara: Wszelakie ulepszenia, dobre takie, sieć komunikacji, te udogodnienia, niskie ceny, wiele możliwości na rozwój jednostki. Wiele pracy, poświęcenia, ciągłego doskonalenia, by ten serwer nie doszedł do utracenia! 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Nightmara: Warto sklep, kowal, biblioteka, te cudowne miejsca, balon, lochy i enpecety zachwycają swą wielkością, miasto Auris, miasto Zina, te kosmiczne budowle zapierają ciągłość w żyłach. Blaskiem swym oślepiają nas, czy ktoś to przebiję czy radę da? 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Nightmara: Funkcja supermoda to nie lada gratka dla takiego gagadka. Rozwój budowli w Auris to rzecz priorytetowa by potęga  i chwała nas otaczały. Sojusz miast ma się rozrastać bez waśni i kłótni ma dobrze wzrastać! 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Nightmara: Prosto i skromnie odpowiem, że irytuje mnie niszczenie zbroi w walce... Wiem wiem, że to logiczne i tak ma być, lecz gdy zapomnę i zniszczy się platynkę to oczy jak szparki...przypomnienie na czacie jest, ale co mi z tego jak wróg mimo to bije? Pfff. Natomiast zmienić bym chciała...lub prędzej dodać, automatycznie zbieranie do eq podstawowych przedmiotów typu ziemia, piasek. Jednak wiem że to za duże ułatwienie i nic nie poradzę, iż na to pytanie rymem odpowiedzieć to ciężkie zadanie! 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Nightmara: Ciężkie pytania Pani Lady zadajesz, lecz odpowiedzieć prosto muszę, że do złych rzeczy swą pamięć kruszę! 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Nightmara: Panie i Panowie to dla Was nie gradka i wszyscy to wiecie, że w tym majnkraftowym świecie przebywam najczęściej z mym szanownym menszem. Lubię wszystkich mniej lub bardziej, lecz wymienić ich nie mogę... Bo kto by czytał wszystkie Nicki? 


13) Jak powstał twój nick?

Nightmara: N - jak najlepsza, I - jak inteligenta, G - jak geniusz, H - jak heroiczna, T - jak tajemnicza, M - jak mądrala, A - jak ambitna, R - jak rezolutna, A - jak aktywna. NIGHTMARA to JA! Nocny koszmar, który Cię dopadnie, chodź jednego już usidliłam! Historia Nicku jest banalna: Gdy w nocy grasz do rana i zasnąć nie możesz, gdy muzyka gra, fabuła wciąga...i nagle...pokazuje Ci się znajomy  w oknie balkonowym z maską "potwora" z filmu "Krzyk".. No zawał na miejscu. Więc... Strzeżcie się wyznawcy horrorów! 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Nightmara: Gdybym miała wymieniać to znaków by brakło, lecz moje nadzieje nigdy nie wyblakną, by gracze nie przeklinali, by była pełna kultura, by pisać poprawną polszczyzną, by z ust niektórych zniknął zwrot "EJ". To największe marzenia w aktualnej roli, by oczu nie wypalało i z mózgu coś zostało! 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Nightmara: Wiele budowli już zbudowanych, małe, średnie i te wielkie, co wpija się w me serce, modern haouse to było coś, jak ja wymiatam jak jakiś koks! Event "wyrzutnie" to był hop a ostatnie bieganie to był szok! Piękny pałac to super rzecz zobacz w środku co tam jest! 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Nightmara: Czy ten widok nie jest piękny, wschodzące słonce i domek niewielki. Piasek dookoła, wioska w tle, smażone ziemniaki sobie jem! Nastaje noc, bunkruje się, bo za drzwiami Edek się drze! Schodzimy do kopalni, dźwięki na maxa, nietoperz nam lata, szukamy diaxa! 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Nightmara: Druga edycja Panie Flesza, pamięta to Pan? Pani Pola Ci dorównywała, lecz nie chowam urazy moi mili, bo w tej chwili range mam i udzielam pomocy Wam! Wszystkie "ejki" bez usterki, tworzą ten serwer wielki! 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Nightmara: Lista była by zbyt długa, tylko powiem administracja i upe to fajna sprawa lecz najbardziej i najmocniej pozdrawiam jednego Pana Damiana! 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Nightmara: Cóż ja tu mogę rzec, wiele już wiecie lecz co się nie odwlecze, Lady taka skromna, mała, Miro wódz prawdziwy, Thinker zaś myśliciel, Anim fajna taka, Lelo jak to Lelo, Minka i Milka dwie dziewczyny a nasz Paweł tak prawdziwy. Co o Slou mogę rzec jest to babka TheBest. Każdy z graczy jest oryginalny i na tym serwerze niepokonany! 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Nightmara: Skromnie dziękuję, to wielki zaszczyt, móc się wypowiedzieć na forum takim. Gdzie gracze czytają i się wypowiadają, swe myśli w słowa ubierają, dziękuję Tobie Lady, żeś chciała to wkleić, bardzo tego dużo i liter wiele, słów tyle ulotnych jak motyle. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam Was Całus
Odpowiedz

#2

Mrrr, szalona ta moja szona Duży Uśmiech
[Obrazek: gaz.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości