Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o ub lub skrócenie bana

#1

1. Nick w grze:  Hokoron
2. Data ukarania: 08.11.2018r. 
3. Nick osoby karającej: Nie wiem
4. Powód bana: Nękanie
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Po pierwsze, to nawet nie jest nękanie. Przyszedłem tam ze znajomymi, żeby się zemścić na zawsze poszkodowanym Xanthanderze(czy jak mu tam) Notorycznie naśmiewał się ze mnie, gdy dostałem bana oraz "zaprasza" mnie na discorda, żeby tam zrównać mnie z ziemią, ukazując jaki to on jest stary. Byłem tam na 30 min. Była to zemsta za naśmiewanie się ze mnie. Jako iż weszła jakaś głupia ochrona na działkach, on pewny siebie prowokował mnie, by go zabić. Nie przesadzajcie z tymi ochronami itd. Niedługo to będzie można sobie wyłączyć pvp gdzie tylko się chcę. Chciałem tylko się odegrać i dostałem bana na około 4 dni bodajże. Za to że zabiłem tego Pana. Niech mnie nie prowokuję, że mnie wyśle na "długie wakację" wstawiając jakieś minki. Nie chcąc zniżać się do jego poziomu, po prostu go kilka razy zabiłem, nie zważając na jego ochronę. Tyle z mojej strony. Te 4 dni to zdecydowanie za długo.



Pozdrawiam

#2

Nie będzie zmiany w wymiarze kary. Dostałeś już wcześniej bana za trwałe utrudnianie życia temu samemu graczowi wykorzystujac do tego działki oraz zabijanie chronionych regulaminem zwierząt. 

Jeśli masz coś na gracza Xanthard to zrób skargę i wstaw dowody, a również zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Nie bój się o serwer, wprowadzane zmiany mają zmniejszyć ilość takich niepożądanych zachowań jak twoje z dzisiaj, bo takie zachowania są zaprzeczeniem PvP i jednocześnie działają destrukcyjnie na serwer.

Dopilnuję również żeby błąd z wykorzystaniem petów do atakowania chronionych na działkach graczy został jak najszybciej usunięty.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości