Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Proszę o unbana.

#1

1. Nick w grze: HeroElo
2. Data ukarania: 08.11.2018r. 
3. Nick osoby karającej: Nie wiem
4. Powód bana: Nękanie
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Zabiłem typka 2 razy.Nie wiedziałem ,że ma ochrone a mój pet zaczoł go atakować.Proszę o unbana i przepraszam za całą sytuację.

#2

Napisz odwołanie według wzoru, w innym wypadku nie zostanie rozpatrzone.
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=3

#3

okey piszę już

#4

???

Napisałem prośbę o unbana...Rozpatrzysz???

#5

Z logów wynika, że miałeś duży udział w napadzie, do którego namawiałeś osoby ze swojego otoczenia:


Cytat:[20:19:53] HeroElo: szukac Xanthard za obraze hokorona i jeszze go wysmiewal na pv jak bana dostal hokoron

Zabijanie:

Cytat:[20:18:19] [Server thread/INFO]: [DeathMessagesPrime] Death[Player=Aggie9603,LastCause=PROJECTILE,Damager=CraftPlayer{name=HeroElo}(HeroElo),Location=[mapa](-7940,120,2438)

Kolejna wiadomość, 18 minut później:

Cytat:[20:36:48] HeroElo: szukac Aggie9603 i Xanthard

I dalej zabijanie krótko po tej wiadomości (tym razem inna osoba z grupy):

Cytat:[20:41:20] [Server thread/INFO]: [DeathMessagesPrime] Death[Player=Xanthard,LastCause=ENTITY_ATTACK,Damager=CraftPlayer{name=Vaxon}(Vaxon),Location=[mapa](-7926,120,2423)

Atak petami wykorzystała większość grupy przez cały ten czas, nie był to przypadek u jednej czy dwóch osób.

Cytat:[20:25:22] SUPERostry: ej jak są na dzialkach z obrona to petami atakujcie


Nie widzę możliwości zdjęcia bana. Mogę go co najwyżej skrócić pod warunkiem, że obiecasz nie wykorzystywać więcej błędów do czerpania z nich korzyści pod różną postacią oraz unikać rozwiązywania konfliktów w sposób taki jak wczoraj. Jeśli ktoś twoim zdaniem zachowuje się w stosunku do ciebie, twoich znajomych w sposób łamiący regulamin, zrób ss 'y i napisz skargę na daną osobę - całej sytuacji można by wtedy uniknąć.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

Temat dokończony na PW, ban zostanie skrócony o połowę - zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości