Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Vaxon

#1

Witajcie Kochani, mamy przerwę techniczną na serwerze a ja dla osłody czasu oczekiwania jej zakończenia mam dla Was wywiad. Zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Vaxon: Hej. mam na imię Sebastian mieszkam w Krakowie . Pewnie większość was mnie kojarzy bo gram już na serwerze od początku 2 edycji. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Vaxon: W wolnych chwilach gram na serwerze lub idę na pole i gram w piłkę nożną. A parę razy w tygodniu chodzę na treningi z piłki nożnej. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Vaxon: Moim hobby jest piłka nożna, gram w nią już od 6 lat. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Vaxon: Boję się najbardziej węży a fobii żadnej nie mam. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Vaxon: W Minecrafta gram już od 6 lat. Zaczęła się gdy koledzy bardzo dużo rozmawiali o Minecrafcie i bardzo mi się spodobało więc postanowiłem też zagrać w tą grę.


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Vaxon: Szukałem sobie jakiegoś serwera w internecie wraz z kuzynami i kuzynkami, znalazłem ten serwer i bardzo nam się spodobał więc zaczęliśmy na nim grać i do tej pory gramy na nim Uśmiech 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Vaxon: Najbardziej na MineWorld podoba mi się że co chwilę są jakieś super ulepszenie Uśmiech oraz jest piękny duży spawn oraz znakomite eventy co piątek na których się super bawię. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Vaxon: Najbardziej podoba mi się spawn oraz sklep a żebym nie zapomniał też są świetne wszystkie warpy. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Vaxon: Podczas gry zazwyczaj buduje i zbieram pieniądze na różne rzeczy. Jeszcze często biję się z Mistrzem oraz Outcastem Płacz ze śmiechu


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Vaxon: Tak szczerze to wszystko jest super, nic mnie nie denerwuje i zmienić też bym nic nie zmienił Uśmiech 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Vaxon: Z moderatorów i administracji nikt bo administracja musi być dobrze zgrana aby serwer się utrzymał. Z graczy? To nikt, bo każdy jest spoko gracz żaden nie jest jakiś dziwny. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Vaxon: Najwięcej na serwerze przebywam z graczami: dorian, Anel99930, Ariel1305, Miszel2006 oraz Szyszka.Wszystkich tak samo lubię. 


13) Jak powstał twój nick?

Vaxon: Brat zaczął do mnie mówić waks a potem sobie dołożyłem cząstkę on i przerobiłem go na Vaxon. Taka historia mojego nicku Uśmiech 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Vaxon: Marzę aby serwer nadal się rozwijał w najlepsze. Najbardziej chciałbym zrealizować to żeby jak się jakiegoś gracza zabije żeby zaraz na niego nie wyzywał,przeklinał itp. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Vaxon: Pochwalić nie... a ale na innych serwerach zrobiłem ogromny statek piracki Uśmiech
I na tym też mam takie plany Uśmiech 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Vaxon: Gdy zobaczyłem diaxy to  zacząłem je kopać drewnianym kilofem Płacz ze śmiechu 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Vaxon: Wtedy gdy na 2 edycji niektórzy gracze zaczęli mnie nękać i jeszcze to że ludzie czasami przeklinają na mnie Smutek 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Vaxon: Tak chciałbym pozdrowić na pewno całą administracje oraz Doriana, Miszela, Anel, Ariel oraz Szyszke i wszystkich graczy/vipów/svipów na serwerze Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Vaxon: MineWorld to bardzo fajny serwer polecam go każdemu. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Vaxon: Również dziękuje za możliwość udzielenia wywiadu.  Pozdrawiam
Odpowiedz

#2

we we
9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Vaxon: Podczas gry zazwyczaj buduje i zbieram pieniądze na różne rzeczy. Jeszcze często biję się z Mistrzem oraz Outcastem .


To jest nękanie, a nie walka atakujesz z zaskoczenia 2 vs 1 z Dorianem . Od 4 dni codziennie przychodziliście 2 vs 1 na mnie i uciekaliście jak równa walka była.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#3

Zgadzam się z Robertem. Często atakujecie z zaskoczenia a potem macie pretęsje o to że ktoś was atakuje na waszej działce.
[Obrazek: unknown.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości