Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: MotylaNoga
2. Data ukarania: 26.11.2018
3. Nick osoby karającej: Lelouch
4. Powód bana: x-ray (Dalsza część nie jest ważna)
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ponieważ jest to mój pierwszy ban, miałem do gry Wasz serwer i taki jeszcze jeden, u Was zacząłem sobie grać z tym x-ray'em, bo no wiadomo. Ja nie gram przeważnie w MC, a raczej gry FirstPersonShooter. No i nie myślałem sobie jakoś tak o tym MC, ale zacząłem sobie grać przy muzyce dla takiego relaksu, też tam pisałem z ludźmi, ale zawsze na początku jakoś tak nie lubię wychodzić z cienia, po jakimś czasie oswajam się z ludźmi i zaczynam z Nimi normalnie gadać. No wracając - to jest mój pierwszy ban, jestem nowy, a chciałem sobie jeszcze pograć. Zrozumiem jeżeli nie dostanę tego UB, przyjmę to na klatę, a nie będę Wam truł tyłków o tego UB. Chciałbym jeszcze dodać, że założyłem drugie konto, bo chciałem linka do discord'a, ponieważ nie mogłem się zarejestrować na Forum i też jakoś nie mogłem znaleźć tego linka na forum. No i prosiłbym o usunięcie tamtego konta. Nie wiem co mogę tu jeszcze dodać. Nikt Was nie upewni prócz mnie w tym, że już nie będę używał wspomagaczy, no i mogę Was w tym utwierdzić. Jak nie dostanę UB - trudno. 


Pozdrawiam.

#2

Może odrobinę nie na temat, ale sama "procedura" banowania wraz z podaniem powodu była jedną z najlepszych, jakie padły na MW x D

#3

Nie wiem jak wyglądała ta procedura ale po samym poście jestem za daniem Ci drugiej szansy.

#4

Dobrze, że postanowiłeś się przyznać i widać, że jesteś niekonfliktową osobą. Nie widziałem, żebyś sprawiał problemy, zwyczajnie pomylił Ci się serwer z tym x-rayem.

Myślę, że szybko zrozumiałeś i od tej pory będziesz grać uczciwie.

Jestem za daniem Ci szansy - możliwość do gry na nowym koncie.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#5

Również jestem za możliwością grania na nowym koncie.
Napisane do wzoru plus skrucha i przeprosiny. Jestem za UB.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#6

No to możecie usunąć obydwa konta
MotylaNoga jak i to drugie, bo z drugiego chciałem się dowiedzieć odnośnie discorda.
Dziękuję bardzo wszystkim.

#7

Minęły już 3 dni robocze. Tak tylko przypominam.

#8

Nie ma zmian w decyzji, możesz spokojnie grać na nowym koncie, już uczciwie.

Wątek zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości