Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#1

1. Nick w grze: QueQueee
2. Data ukarania: 09.12.2018
3. Nick osoby karającej : Nie wiem 
4. Powód bana: Speedhack
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:jest to mój pierwszy ban, nie chciałem używać cheatów sorry
Dostałem bana za speedhacka, przyznaje się do używania czitów . Jest to mój pierwszy ban na serwerze , chciałbym unbana (chodź wiem że nie dostane ) albo bana na kilka dni . Nie chciałem używać cheatów jeszcze raz przyznaje się do czitów przepraszam Smutek

#2

Widać skruchę, nie sprawiasz dużych problemów na serwerze, jestem na danie Tobie drugiej szansy. Uśmiech
[Obrazek: url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiD...0546286057]

#3

Skoro nie chciałeś to czemu używałeś ..?

#4

(11-12-2018, 12:50 PM)Damonte napisał(a): nie wiem , z nudów ale obiecuje poprawę i nie będę już czitował

Obiecuje już nie czitować na serwerze przepraszam

#5

Podanie do wzoru, przyznanie się do cheatów, skrucha. Popieram opcje czasowego bana, w ramach kary i dokładne przemyślenie swojego złego postępowania.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#6

Też nie rozumiem, nie chciałeś używać ale używałeś. Jeśli faktycznie żałujesz to jestem za tym żeby bana zamienić na czasowego.

#7

Jak wyjaśnisz fakt pojawienia się niedługo po otrzymaniu bana z tego samego adresu IP nowego konta, z którego próbowano wymusić ciągłymi wiadomościami u administracji zdjęcie zabezpieczeń, a w konsekwencji otrzymanie pełnego dostępu do działek QueQueee? Czy chciałeś zrobić nas w konia?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

nieprawda chciałem usunąć cuboida z działki tylko to

żałuje bardzo to co zrobiłem

#9

Kara zostanie zmieniona na 5-dniowego bana, a czas jego trwania liczy się od teraz. Po zakończeniu bana będziesz mógł wejść na serwer.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości