Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana.

#1

All_Death
07-01-2019
Nightmara
Reklama

Dzień dobry,
Chciałby powiadomić, że zostałem zbanowany za "reklamę". Zostałem zbanowany na zawsze. Nieumyślnie zreklamowałem serwer, gram na mineworld już z 2 miesiące lub 1. Nie miałem pojęcia że to reklama. Nie napisałem: Zapraszam na serwer, bardzo fajny..... , napisałem czy chciałby ktoś pograć ze mną na serwerze premium hypixel z powodu wyjścia z serwera mojego kolegi.  Sprawdzając również że ja zostałem zbanowany na zawsze ale znalazłem gracza zbanowanego czasowo. Naprawdę nie miałem na umyśle zareklamowania serwera premium. Z powodu małego czasu spędzonego na serwerze nie miałem pojęcia że zrobię coś takiego. Proszę o wybaczenie i mogę zadeklarować że nie powtórzy się nic takiego więcej. Jestem dobrym graczem, nigdy nie byłem zbanowany, raz byłem tylko zmutowany za wulgaryzm.

#2

Podanie napisane według wzoru. Przyznanie się do popełnionego czynu, świadomie lub nie, również jest. Zapewnienie, że się to nie powtórzy również.
Co do zbanowania "na zawsze" ja innej kary nie biorę pod uwagę. Każdy z administracji daje kary według własnego uznania. Nie jest powiedziane, że jak inny dostał na kilka dni to kolejny nie dostanie "na zawsze".
Jestem za daniem kolejnej szansy gry.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#3

Odwołanie według wzoru, przyznales się i widać, że żałujesz. Wszystko co wazne zostało napisane wyżej, wiec nie będę się powtarzać.

Jestem za daniem drugiej szansy. ;)

#4

Druga szansa. Odwagę miał do przyznania się.

#5

Jeżeli rzeczywiście nie wiedziałeś, że podawanie ip serwerów jest karalne i zapewniasz, że to się nie powtórzy należy Ci dać drugą szanse

Jestem za drugą szansą!

#6

nie znasz swojego nicku?
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#7

(08-01-2019, 16:23 PM)xNekoShiro napisał(a): nie znasz swojego nicku?

W jakim sęsie? Jeśli chodzi o pomyłkę z vipem to każdemu mogło się to zdarzyć szczególnie że pisze nie patrząc w klawiaturę A obok "h" z mojego Nicku jest "g" więc się pomyliłem Oczko

#8

xNekoShiro - jeżeli masz na myśli wpisanie jego nicku na ban liście, to mi też nie wyskoczyło-brak kar na tym koncie. Sprawdziłam poprawność nicku z ss'em reklamy i też nic nie pokazało.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#9

Chodzilo mi o to, ze podal w prosbie o ub nick All_Deatch, a w grze ma All_Death :V niby mala pomylka, ale jednak w prosbie o ub ten nick mimo wszystko poprawnie powinienes napisac, lul
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#10

Ja też w ban liście źle wpisywałam o.0
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości