Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROBLEM] 4fun zabrał mi itemy

#1
Błąd 

Typ wątku: [PROBLEM]
Nazwa serwera: Survival/4fun

Opis:
Będąc w trakcie parkura na warp 4fun wylogowało mnie z serwera. Ze względu na obowiązki nie wchodziłem już na serwer po tym zdarzeniu. Po 1-2 dniach zalogowałem się ponownie i pojawiłem się na parkurze na którym przebywałem w chwili wylogowania. Po zalogowaniu się nie miałem bocznego ekranu z wynikami (najlepszy czas, twój czas itp.). Pomimo posiadania narzędzi w ekwipunku do obsługi parkura (strzała, kość, sadzonka, patyk) nie mogłem z nich skorzystać by wrodzić na spawn. Udało mi się to osiągnąć poprzez /warp spawn, jednakże nie przywróciło mi to moich itemów które miałem zanim wszedłem na parkur zamiast nich pozostały mi wymienione powyżej elementy ekwipunku służące do obsługi parkura. Itemów wiele nie straciłem, jednakże ich wartość była dość wysoka. Byłbym wdzięczny, gdyby dało się odzyskać moje rzeczy.

Dodatkowo dodam, że nie wchodziłem po tym zdarzeniu już na 4fun a tym bardziej na żaden parkur gdyż mogło by to nadpisać ewentualnie zapisane gdzieś informacje o itemach których nie odzyskałem.
Parkur na którym byłem to chyba „parkur 12” (następny po elytrarace)

Lista rzeczy które straciłem:
  • pełna platynowa zbroja z Protection IV oraz Unbreaking III
  • diamentowy kilof Efficiency V i Unbreaking III
  • drewniany miecz z przeklętego cmentarza (nie pamiętam nazwy)
  • około 54 sparzonej ryby 
  • może jeszcze jakieś nieistotne śmieci
Zależy mi na odzyskani jedyni pierwszych 2 pozycji, jeżeli to możliwe

[Obrazek: 3538uwg.jpg]
[Obrazek: syknatura-1.png]

Odpowiedz

#2

Kiedyś stała tam tabliczka z napisem, żeby nie wchodzić na areny z itemami - jak jest dalej to nic Ci nikt raczej nie pomoże Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#3

Na przyszłość: można odświeżać wątek w odstępach 24h jeśli nie pojawiają się odpowiedzi. Dzięki temu jest większa szansa na szybkie zajęcie się sprawą przez administrację.

Przedmioty zostaną przekazane w najbliższym czasie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości