Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie

#1

1. Nick w grze: micchecka
2. Data ukarania: 04.01.2019
3. Nick osoby karającej: Pawelek1212
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Od momentu zbanowania zacząłem grać na singleplayer uświadamiając sobie, że jednak x-ray nie jest potrzebny do dużej ilości diamentów - i tak przez pakiet miałem ich sporo, ale jednak chciwość wzięła górę. Bardzo mi szkoda mojej działki, której tak długo szukałem oraz pieniędzy, które w to konto włożyłem. Bardzo żałuję swojej decyzji, pomimo że mogę grać na nowym nicku (za co dziękuję) to jednak proszę o drugą szansę na tym koncie.

Wspomagając się x-ray'em zdążyłem zdobyć tylko niewielką ilość diamentów i mniej znaczących surowców, dlatego postanowiłem spróbować, pisząc to odwołanie, gdyż uważam że wiele mi nie pomógł w łatwiejszej rozgrywce. Oczywiście już się wspomagać tym nie będę, poznałem metodę rozpoznawania i zdałem sobie sprawę, że to i tak bez sensu - prędzej czy później wyjdzie na jaw.


Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie.

#2

Podanie do wzoru, przyznanie i skrucha również. Niestety nie jestem za możliwością grania na koncie z x-ray. Bardzo dobrze że doszedłeś do wniosku ze wspomaganie przy kopaniu diamentów jest bezsensowne, ale kara powinna być.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#3

Tak jak wyżej napisała Nightmara, podanie do wzoru, przyznałeś się do błędu. Uważam, że można dać Ci drugą szansę na tym koncie, pod warunkiem, że surowce zdobyte przy użyciu x-raya zostaną zabrane.

#4

Trzeba było napisać ten wątek w ciągu 7 dni od otrzymania bana. Widzę dużo kont z twojego IP, z którego co najmniej jedno było aktywne już kilka dni po otrzymaniu bana na koncie micchecka. Gra na nowym nicku jest możliwa tylko w sytuacji, gdy godzisz się z banem i nie zamierzasz się odwoływać. 

Przyznanie ci unbana oznacza konieczność włożenia sporej ilości czasu w dokładniejsze ustalenie nieuczciwie zdobytych korzyści oraz odebranie ich przez administrację. Mogę się na to zgodzić jedynie pod warunkiem, że wykupisz usługę "UnBan" w naszym sklepie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

Cytat:21. Klient ma prawo do odwołania się od wymierzonej kary za pośrednictwem wydzielonego działu na forum w przeciągu 7 dni i stosując się do zamieszczonych tam zasad.
Przepraszam, mogłem wcześniej zwrócić na to uwagę. Co do multikont nie czerpałem z tego żadnych korzyści oprócz rozpoczęcia gry od nowa. Do konta które założyłem niedługo po nadaniu bana nie pamiętam już hasła, dlatego stworzyłem obecne, natomiast o koncie 'qrendo' w ogóle zapomniałem, ale to tylko informacja bo nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go, więc nie mogę tego usprawiedliwić.

Co do wykupienia usługi UnBan - oczywiście.

Nie wiem czy mogę dać taką sugestię, ale chciałbym oszczędzić czasu administracji na odebranie nieuczciwych korzyści. Najszybszym rozwiązaniem byłoby wyczyszczenie wszystkich przedmiotów, jeśli to możliwe zostawiając przedmioty z pakietu 'Zwiadowca' przy czym z rozpoznaniem ich problemu raczej nie będzie. Oprócz przedmiotów jedyne co zdążyłem stworzyć w grze to farma trzciny, beacon i stół do enchantu, choć X-Ray mi w tym nie pomógł bo dużo surowców dostałem z pakietu SVip, ale nie mam jak tego udowodnić, więc usunięcie tego co napisałem byłoby sprawiedliwe.

Nie chcę być nieuprzejmy, ale prosiłbym o jednoznaczną odpowiedź, czy po wykupieniu tej usługi zostanę odbanowany, gdyż fragment odpowiedzi "mogę się na to zgodzić" jest dla mnie zrozumiały również jako możliwość nie otrzymania odbanowania po wykupieniu usługi.

#6

Jeśli dokonasz wpłaty to otrzymasz unbana na zaproponowanych przez siebie warunkach.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości