Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Dwie Propozycje

#1

UHC to tryb rozgrywki który umożliwia walkę graczy ze zdobytych wcześniej materiałów. Rzadkością jest znalezienie takiego trybu na wersjach 1.10/1.11/1.11.2 , Rozgrywka polega na respawnie danych graczy na losowym miejscu na mapie.Gracze otrzymują nie edytowaną
OTWARTĄ mapę MC. Przez pierwsze kilka chwil otrzymują ochronę , czyli żaden inny gracz nie może ich zabić przez pewien czas. Po uzbieraniu surowców , scraftowaniu podstawowego oręża gracze otrzymują kompas który wskaże im przeciwników



...



2 Propozycja

Survival zombie.. coś w stylu gry H1Z1 , 7 Days To Die , lub np. Fallout

  Rozgrywka polegała by na lootowaniu i walce z hordami zombie. /Możliwość zakładania swojej bazy lub możliwość kupna Itemow u np. Villagera Uśmiech
Odpowiedz

#2

Osobiście nie lubię trybu UHC. Czekam na opinię innych graczy.

Jeśli chodzi o zombie... Narazie jestem nautralnie nastawiony... Wyobrażam sobie np. Tryb, gdzie byłyby super moce, które byłyby do wybrania na początku gry. Walczyłoby się ze sobą. Jedyne co tu w moim pomyśle jest źle, to to, że:


1: Trudno takie coś zrealizować.


2: Nie wiem, czy istnieją takie pluginy.

np. Moc Wiatru - możliwość wniesienia w powietrze na 5 sekund, odepchanie przeciwnika, itp.

Moc Wody - Możliwość postawienia na 10 sekund muru wody wokół siebie, itp.

Moc Ognia - Możliwość podpalenia przeciwnika,
otoczenia go lavą, itp.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#3

A ja powtórzę to co już mówiłem. MineWorld jest serwerem bez masy udziwnień, dropów, kopalni serwerowych i innych takich. MineWorld jest ostatnim bastionem normalnego survivalu i niech tak pozostanie. Nasz serwer przyciąga klasyczną rozgrywką. Jest masa serwerów z takimi dodatkami stricte zeobiona pod mody czy setki pluginow.
Odpowiedz

#4

(07-02-2017, 21:23 PM)TheZiomej napisał(a): Osobiście nie lubię trybu UHC. Czekam na opinię innych graczy.

Jeśli chodzi o zombie... Narazie jestem nautralnie nastawiony... Wyobrażam sobie np. Tryb, gdzie byłyby super moce, które byłyby do wybrania na początku gry. Walczyłoby się ze sobą. Jedyne co tu w moim pomyśle jest źle, to to, że:


1: Trudno takie coś zrealizować.


2: Nie wiem, czy istnieją takie pluginy.

np. Moc Wiatru - możliwość wniesienia w powietrze na 5 sekund, odepchanie przeciwnika, itp.

Moc Wody - Możliwość postawienia na 10 sekund muru wody wokół siebie, itp.

Moc Ognia - Możliwość podpalenia przeciwnika,
otoczenia go lavą, itp.
PS Pozdro TheZiomej , isteniejom takie pluginy Uśmiech spotkałem 13 serwerów na których takowe bywały Uśmiech a zresztą , napisałem watek o podobnym temacie o jakim pisałeś.. o tych mocach , Uśmiech

(08-02-2017, 01:24 AM)NewEnforcer napisał(a): A ja powtórzę to co już mówiłem. MineWorld jest serwerem bez masy udziwnień, dropów, kopalni serwerowych i innych takich. MineWorld jest ostatnim bastionem normalnego survivalu i niech tak pozostanie. Nasz serwer przyciąga klasyczną rozgrywką. Jest masa serwerów z takimi dodatkami stricte zeobiona pod mody czy setki pluginow.
Rozumiem ze ten cudowny serwer jest "ostatnim bastionem" lecz to nic nie zmieniłoby gdyby wprowadzony był by nowy tryb , na serwerze pozostał by survival ,.. kto ... by chciał być na SV to by pozostał ,.. przecież nikt nie wspomniał ze musiało by być to przymusowe przeniesienie z SV na inny tryb. Uśmiech BYŁA BY Pelna dowolność Uśmiech i pełny wybór.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości