Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Damonte

#1

Nick w grze: Damonte
Wiek: 19
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od końca 1 edycji.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Bezpośrednio na serwerze 2 - 4 h dziennie, na discordzie jestem praktycznie cały czas
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Myślę, że w większość piątków będę miał czas
Otrzymane na serwerze kary: 1 kick ( wyłączyło mi się myślenie i przytoczyłem wyrażenie pewnej osoby )
Długość gry w Minecraft: Od 2010 roku
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Kilkukrotnie pełniłem funkcję moderatora/administratora
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker, Ladykotka, Animekowa
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Aktualnie brak
Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa, Pawelek1212
Komendy KidModa/CzatModa: 
  • KidMod: /kick /tempmute /warn 
  • CzatMod: /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear
Obowiązki KidModa/CzatModa:
  • dostępność dla graczy i innych członków administracji
  • wsparcie graczy przy rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych związanych z grą oraz serwerem (np. zasady działania mikstur, crafting przedmiotów, działanie niektórych pluginów (np. Zwierzaki)
  • dbanie o porządek na czacie,
  • informowanie administracji wyższych stopni o problemach technicznych serwera
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Wszystkie jakie znałem zgłosiłem
Gdzie znajduje się regulamin:  https://mineworld.pl/index.php/regulamin/  - Link ten można znaleźć na forum, poprzez komendę /regulamin na serwerze, która odniesie nas do linku na forum oraz w zakładce regulamin na discordzie
Dlaczego właśnie Ty: Spędzam na serwerze sporo czasu i chciałbym aby trwał jak najdłużej, dlatego też chciałbym mieć większy wpływ na to co się dzieje i również pomóc w utrzymywaniu wysokiego poziomu rozgrywki i kultury w grze. Funkcję w składzie administracji pełniłem już kilka razy, więc myślę, że będę spełniał swoje obowiązki bez problemów. Dodatkowo myślę, że jestem dość honorową i godną zaufania osobą. Staram się w miarę możliwości pomagać każdemu, kto ma jakiś problem na serwerze, wliczając w to bycie nękanym, czy odpowiadać na pytania na temat serwera, jeśli znam odpowiedź.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Daniel, aktualnie mieszkam i studiuję we Wrocławiu. Interesuję się architekturą(lubię sobie czasem coś z tego przelać na papier czy na klocki w minecraftcie), psychologią oraz ekonomią, którą to własnie studiuję. Jestem osobą raczej introwertyczną i otaczam się ludźmi, których dobrze znam.  Jestem perfekcjonistą i staram się przez to zawsze szukać, czy nie ma gdzieś lepszego rozwiązania i czy nie da się czegoś zrobić lepiej. Jak też wspomniałem interesuje mnie psychologia, ciekawią mnie ludzkie zachowania, ich przyczyny, czym się kierują i jak na nie wpływać, dlatego też często o tym czytam. W przyszłości chciałbym zwiedzić tyle świata i poznać tyle kultur ile to możliwe.

#2

Podanie mi się podoba, ładnie i przejrzyście napisane. Wiek na plus i doświadczenie również, znasz komendy. Na grze widzę Cię często, czasami też pomagasz graczą na czacie. Jestem na tak, powodzenia Uśmiech

#3

Jesteś aktywnym graczem ,spędzasz bardzo dużo czasu w grze.
Masz styczność z serwerem już chyba od półtorej roku ,jak nie dłużej.
Nie sprawiasz problemów (ten kick to też śmieszna sytuacja Płacz ze śmiechu ale nic poważnego ) i jesteś kulturalnym pomocnym graczem .

Jestem na tak
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#4

Uważam, że Damo zasługuje na kidmoda. Jest bardzo pomocny i uprzejmy.

Również jestem na "TAK"

#5

Ciężko mi znaleźć cokolwiek, co byłoby powodem przemawiającym na Twoją niekorzyść w tym podaniu (a także kandydaturze). 
Podanie samo w sobie jest napisane przejrzyście i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zachowujesz zimną krew i nie dajesz się nikomu sprowokować, bo zawsze masz ustaloną granicę i wiesz jak ona wygląda - stabilność i zdrowy rozsądek to aspekt, którego Ci nie można odmówić.

Twój styl gry i podejście do graczy jest godne członka administracji, a nawet gdybym chciał to nie potrafiłbym uargumentować tego w taki sposób, żeby temu zaprzeczyć.

Jak do tej pory miałeś spory udział w wydarzenia na serwerze: 
-wypowiadasz się w ważnych wątkach na forum;
-pomagasz graczom w potrzebie;
-nie nadużywasz zaufania;
-dodałeś wiele mapek (dodałem sporo Twoich aren) i nawet teraz bierzesz udział w konkursie na budowanie nowego lobby;
-pomagałeś testować słuszność potencjalnych dodatków na serwerze;
-wielokrotnie zgłaszałeś występki graczy, którzy łamali regulamin.

Grasz z nami od dawna, nie masz na koncie żadnych negatywnych zdarzeń, a jest to wielkim plusem.
Masz odpowiedni wiek, pasujący charakter i spore kompetencje.

Nie ukrywam, że spodziewałem się Twojego podania i bardzo dobrze, że je napisałeś - jestem na TAK.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#6

Jesteś obeznany z komendami, serwerem i jego działaniem. Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami i uważam, że zasługujesz na miejsce w administracji.

#7

Nie ma lepszego kandydata na kidmoda, lubi pomagać itp itd
[Obrazek: giphy.gif]

#8

Widzę, że jesteś bardzo pomocny oraz aktywny dla innych graczy. Same plusy!

Jestem na TAK

#9

Osoba odpowiedzialna, znana i powszechnie szanowana. Jak dla mnie, pasuje idealnie :)

#10

Jestes pomocnym i aktywnym graczem, masz doswiadczenie oraz znasz komendy.
Chetnie zobacze cie w gronie administracji.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości