Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] RAFCIU60

#1

Nick w grze:
RAFCIU60

Wiek: 
na dzień dzisiejszy 15 lat, w momencie rozpoczęcia kolejnej edycji: 16

Staż na serwerze (od kiedy grasz): 
Od początku III edycji

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
ok. 2h+discord 4 godziny

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: 
w większości tak

Otrzymane na serwerze kary:
1 warn

Długość gry w Minecraft:
3 lata

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: 
nie

Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
tak

Obecni Administratorzy (wymień):
N_Thinker, Ladykotka i Animekowa

Obecni SuperModeratorzy (wymień): 
-

Obecni Moderatorzy (wymień): 
Pawelek1212 i MilKaHinKa (cesarze Hin)

Komendy KidModa/CzatModa: 
/kick, /tempmute, /warn, a czatmod jeszcze: /mut, /jail, /cc i /chatclear  

Obowiązki KidModa/CzatModa:
Pilnowanie porządku na serwerze (zwłaszcza chatu), pomoc przy drobnych problemach technicznych, informowanie administracji na wyższym szczeblu o problemach technicznych.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): 
nie miałem takiej okazji 

Gdzie znajduje się regulamin:
regulamin.mineworld.pl

Dlaczego właśnie Ty: 
Pragnę pomagać administracji, umiem zachować całkowitą neutralność. Prawie zawsze przestrzegałem regulaminu i znam go bardzo dobrze.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Witam. Na imię mam Rafał. Mieszkam w Cieszynie (to tutaj robi się PrincePolo Uśmiech ). Mam ogromne zainteresowanie astronautyką oraz historią Chin. Jestem indywidualistą i generalnie często chcę pracować sam.  Na serwerze opinie o mnie są bardzo podzielone, jedni mnie bardzo lubią, inni wręcz nienawidzą. Zazwyczaj staram się pomagać jak największej ilości graczy (m. in. oprowadzam nowych członków po serwerze).

#2

Jesteś miłym oraz pomocnym kolegą. Podanie ładnie napisane poza tym, że regulamin można znaleźć również pod komendą /regulamin w grze, ale to taki szczegół. Myślę, że dobrze byś się sprawował w tej roli. Jestem na tak

#3

Często widuję Cię na serwerze, czy to bezpośrednio w grze, czy przez Discorda. Jesteś bezkonfliktowy, podanie ładnie napisane a wiek jak i staż są na plus. Co prawda wymieniając Administratorów nie wspomniałeś o MiroTcz, ale biorąc wszystko pod uwagę, jestem na Tak.

#4

(08-03-2019, 06:52 AM)RAFCIU60 napisał(a): Nick w grze:
RAFCIU60

Wiek: 
na dzień dzisiejszy 15 lat, w momencie rozpoczęcia kolejnej edycji: 16

Staż na serwerze (od kiedy grasz): 
Od początku III edycji

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
ok. 2h+discord 4 godziny

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: 
w większości tak

Otrzymane na serwerze kary:
1 warn

Długość gry w Minecraft:
3 lata

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: 
nie

Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
tak

Obecni Administratorzy (wymień):
N_Thinker, Ladykotka i Animekowa

Obecni SuperModeratorzy (wymień): 
-

Obecni Moderatorzy (wymień): 
Pawelek1212 i MilKaHinKa (cesarze Hin)

Komendy KidModa/CzatModa: 
/kick, /tempmute, /warn, a czatmod jeszcze: /mut, /jail, /cc i /chatclear  

Obowiązki KidModa/CzatModa:
Pilnowanie porządku na serwerze (zwłaszcza chatu), pomoc przy drobnych problemach technicznych, informowanie administracji na wyższym szczeblu o problemach technicznych.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): 
nie miałem takiej okazji 

Gdzie znajduje się regulamin:
regulamin.mineworld.pl

Dlaczego właśnie Ty: 
Pragnę pomagać administracji, umiem zachować całkowitą neutralność. Prawie zawsze przestrzegałem regulaminu i znam go bardzo dobrze.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Witam. Na imię mam Rafał. Mieszkam w Cieszynie (to tutaj robi się PrincePolo Uśmiech ). Mam ogromne zainteresowanie astronautyką oraz historią Chin. Jestem indywidualistą i generalnie często chcę pracować sam.  Na serwerze opinie o mnie są bardzo podzielone, jedni mnie bardzo lubią, inni wręcz nienawidzą. Zazwyczaj staram się pomagać jak największej ilości graczy (m. in. oprowadzam nowych członków po serwerze).

Jesteś dobrym kolegą i dobrze sobie radzisz z pomocą innych jestem na Tak.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#5

Jestem na TAK
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#6

Przechwalałeś się tym, że masz 131 IQ. Płacz ze śmiechu

Oprócz tego jakoś nie widzę Cię w tej roli. Serio, pisałeś jeszcze jakieś różne głupoty naukowe i wymyślałeś smoki.. Nie napisałeś o MiroTcz, gdy wymieniałeś adminów. Czasem popełniałeś też jakieś błędy ortograficzne z tego co pamiętam, kiedy częściej wchodziłam na serwer nie widziałam zbytnio, abyś pomagał.

Jestem na nie.

#7

xRaiona: Miro jest nad administratorami, bo jest wodzem. Przedstawiłem tylko teorię, a z bledami ortograficznymi to juz inna bajka, najczesciej zadarzaja mi sie bledy z rz:z ale to jest najczesciej wina mojego szybkiego pisania.

#8

Jesteś naprawdę miły i jesteś dosyć często na discordzie. Niestety dosyć rzadko widzę Cię na serverze. Co do pomaganie nie widzę, abyś pomagał, chociaż chyba raz się zdarzyło.

Neutral z małym tak
[Obrazek: Sygn2.png]

#9

Rafciu, to dalej nie zmienia faktu, że Miro to admin. Główny, ale admin.

#10

Dla mnie, to tak, jak by nazwac Ladykotke viceadminem. Na czacie jest opisany jako wodz a nie jako admin.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości