Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] RAFCIU60

#11

(09-03-2019, 16:24 PM)RAFCIU60 napisał(a): Dla mnie, to tak, jak by nazwac Ladykotke viceadminem. Na czacie jest opisany jako wodz a nie jako admin.

http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=5 masz tam napisane, że MiroTcz to Admin Uśmiech
[Obrazek: 782e52eed82cff060dd0acbe236c99fc.jpg]

#12

W takim razie lekkie sprostowanie. Moja wina, popełniłem mały błąd merytoryczny. Przepraszam.

#13

Podanie napisane ładnie. Czasami widać jak pomagasz innym na czacie, podając różne komendy.
Natomiast, nie podoba mi się Twoje zachowanie na czacie DC-SV. Potrafisz pisać głupoty, zaśmiecając i utrudniając przy tym grę. I jest to dosyć notoryczne. Czat DC nie służy do rozwijania swoich myśli filozoficznych. Tak przynajmniej ja uważam.
Bywasz irytujący.
Jestem neutralna z przychylnością na nie.

#14

Rafciu 
Od dłuższego czasu chciałeś się zgłosić do administracji, lecz jednak moim zdaniem zgłosiło się kilka innych osób, które bardziej na to zasługują, ale mniejsza skupmy się tutaj na tobie jesteś osobą aktywną na chacie to fakt, ale w sposób negatywny wypisujesz wszystkie te informacje które nikogo nie interesują (może istnieją jakieś nieliczne wyjątki). Tak samo irytujesz swoim pisaniem na czarno na znak "żałoby". Nikt nie potrafi się wtedy po tobie rozczytać i moim zdaniem powinno być to odbierane jako spam. Kolejną sprawą jest twoja neutralność, hm fakt może i potrafisz być neutralny, ale też nie chcesz karać osób, które na to zasługują (przykładowo ghjb_v33, który od praktycznie początku swojej gry zbierał na wszystkie kary, które go spotykały, ale twoim zdaniem na nie nie zasługiwał, bo według ciebie jedyne co administracja robiła to dawała mu ciągle bany). Ostatnią sprawą jest fakt jak odbiera cię ta druga część serwera, co uwzgledniłeś w swoim podaniu. Właśnie ta pozostała grupa graczy ma cię za osobę irytującą i wkurzającą więc nie wiem czy był by to dobry pomysł, bo jednak do administracji  (przynajmniej moim zdaniem) powinna trafić osoba trochę bardziej popierana przez głos graczy, a nie tylko połowę, ale uważam, że jeśli zmienisz swoje nastawienie i zachowanie, to przy następnej rekrutacji może cię popre.  
Dlatego obecnie jestem na NIE

#15

Może i faktycznie tak jak napisał kaene, Rafciu irytuje parę osób tymi falami wiadomości, które nie wszystkich obchodzą, ale jak dla mnie nie jest to nic złego ani powód dla którego miałbyś mieć mniejsze szanse w rekrutacji. W końcu chęć dzielenia się swoją pasją nie jest niczym złym. W moich oczach jesteś raczej niekonfliktowy, otwarty na wszystkich ludzi, sympatyczny, w miarę aktywny na serwerze i aż nadaktywny na discordzie. Uważam że dałbyś sobie radę i zasługujesz na szansę.

#16

Odbieram Cię jako osóbkę otwartą, sympatyczną nie podpadłeś mi nigdy nie licząc zaśmiecania czatu wiadomościami o których wspomnieli przedmówcy, ale myślę że będąc kidmodem ograniczyłbyś to wariactwo. Ludzie pasjonujący się czymś czasami nie mogą się powstrzymać, dobrze to rozumiem Oczko Podanie napisane czytelnie, staż mógłby być dłuższy ale nie jest źle Oczko Jeśli dostałbyś się do administracji to czas zweryfikuje czy się nadasz. Jestem na lekkie tak.

#17

Podanie przyjęte, przechodzisz dalej, powodzenia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości