Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] SUPERostry

#1

Nick w grze: SUPERostry
Wiek: 15 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): 30 listopada 2018
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2-6 godzin
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: w większości tak
Otrzymane na serwerze kary: 2 ostrzeżenia
Długość gry w Minecraft: 7 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak posiadam
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz N_Thinker  Ladykotka Animekowa
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Brak
Obecni Moderatorzy (wymień): Pawelek1212 MilKaHinKa
Komendy KidModa/CzatModa:
 KidMod /kick /tempmute  /warn
Czatmod /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear
Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dbanie o porządek na czacie
-pomaganie graczą z np komendami craftingami i w sprawie eventów 
-informowanie administracji o błędach i bugach
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): możliwość podpalenia osoby z ochroną za pomocą łuku 
Gdzie znajduje się regulamin: regulamin znajduje się na Forum MineWorld i pod komendą /regulamin na serwerze
Dlaczego właśnie Ty: ponieważ chce pomagać innym graczom i chce najlepiej na serwera i administracji
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imie Dominik. Mieszkam w małej wsi Zawada. Teraz będę kończył 8 klasę i wybieram się na stolarstwo. Do moich hobby należą gra w baseball,w tenisa i jazda na rowerze. Minecrafta poznałem dzięki osobom z mojej szkoły, wtedy bardzo się wciągnąłem. Starałem się nawet robić mapki przygodowe ale mi nie wychodziło. Mineworld poznałem gdy jeden z moich znajomych zaprosił mnie na ten serwer. Na początku nie chciałem za bardzo wchodzić ale potem bardzo mi się spodobał.



#2

Podanie czytelnie napisane jestem na TAK

#3

15 lat to już trochę lepiej brzmi niż wiek większości osób składających podania w aktualnej rekrutacji, chociaż osobiście nadal uważam że dość młody wiek, dobra dobra już nie ględzę, przechodzę do konkretów Oczko Podanie napisane w miarę czytelnie. Jesteś dość aktywną osobą, ja osobiście nie miałam z Tobą jako graczem problemów. Dwa ostrzeżenia też Cię nie dyskwalifikują. Natomiast nie wiem czy pomagasz innym graczom ponieważ nie bywam aż tak często na serwerze. Jeśli inni potwierdzą że pomagasz graczom to będę za daniem Ci szansy Uśmiech

#4

Podanie ładne napisane, często Cię widzę na serwerze, chodź nie widziałam żebyś pomagał graczom, chodź mogło mi umknąć i nie twierdzę że tak nie jest. Jestem neutralna co do Twojej kandydatury, z przychyleniem na tak.

#5

Mi pomagał bardzo dużo razy gdy coś potrzebowałem on zaraz mi sprzedawał widziałem też że pomagał innym graczom.

#6

Ja tylko chciałbym dodać, że to Twój pierwszy post na forum. Udzieliłeś się dopiero teraz (ze względu na rekrutację), a to raczej nie działa na Twoją korzyść.

Nie wypowiem się szerzej, bo dałbym Ci neutrala, a taka ocena zbyt wiele nie wnosi.

Chciałbym tylko podkreślić, że wypadałoby u gracza (potencjalnego kandydata) posiadać pewną (nawet niską, ale wciąż) aktywność na forum.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#7

Podanie przyjęte, przechodzisz dalej, powodzenia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości