Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Robert :)

#1

Nick w grze:


 Near


Wiek:
19 lat


Staż na serwerze (od kiedy grasz):

 pierwsza edycja listopad


Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:

5h


Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory:

Jak najbardziej 


Otrzymane na serwerze kary:

Brak [na tym nicku] 


Długość gry w Minecraft:

7 lat [mniej wiecej]


Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:

 Administrator


Czy posiadasz konto w serwisie Discord:

Tak


Obecni Administratorzy (wymień):


- MiroTcz
- N_Thinker
- LadyKotka
- animekowa


Obecni SuperModeratorzy (wymień):

-Brak

Obecni Moderatorzy (wymień):

- Pawelek1212
- Milkahinka


Komendy KidModa/CzatModa:

- /kick
- /tempmute
- /warn


Obowiązki KidModa/CzatModa: 

Zadbanie o to aby na serwerze było pięknie i wesoło Uśmiech


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień):

- Wszystkie które znałem zgłosiłem 

Gdzie znajduje się regulamin: 

Na stronie oraz w grze pod komendą /regulamin

Dlaczego właśnie Ty: 

Mam doświadczenie w zarządzaniu serwerami oraz trudno dość wyprowadzić mnie z równowagi. Gdy został bym KidModem to starałbym się aby ten serwer był jak najlepszy,

dbałbym o wyskoki komfort rozgrywki na serwerze oraz różnego rodzaju eventy poboczne dla graczy .



Opisz siebie (minimum 6 zdań): 

Witam was wszystkich. Pewnie wielu z was mnie zna, z gry lub z discorda. Jestem osobą przyjazną  która lubi wszystkich [oprócz doriana i vaxona ], chcę dołączyć w wasze szeregi aby upiększyć ten serwer oraz aby mój przyjaciel falafelek miał mniej pracy przy pilnowaniu graczy. Bardzo lubię grać w siatkówkę oraz w wszelakie gry komputerowe, zazwyczaj staram się być kulturalny ale nikt ideałem nie jest Zaskoczony , chętnie spędzam czas z przyjaciółmi na piątkowych eventach oraz w innych grach.
Jestem osobą zazwyczaj spokojną aczkolwiek też nie. Koniec Płacz ze śmiechu  
[Obrazek: giphy.gif]

#2

Robert...doceniam, że znowu próbujesz (bo już kiedyś się o to starałeś), ale niestety nie jestem w stanie poprzeć Twojego podania.

Podanie wygląda jak dowcip (chyba, że później dokonasz na nim edycji), a przynajmniej ja tak odebrałem niektóre odpowiedzi.

Prawdą jest, że grasz tu od dawna i masz spory staż, ale moim zdaniem to nie zmieni (i nie zmienia) pewnych faktów.

Jesteś bardzo irytujący, kochasz prowokować i inicjować sprzeczki. Zaufania nadużyłeś u wielu graczy, nie potrafisz się zachować w odpowiedni sposób (w miejscach, które tego wymagają), a na koncie masz jeszcze więcej występków.

Twoimi zaletami są: pozytywna energia, poczucie humoru i rozrywkowość.

Tak, wspomniałem o humorze, wspomnę też o ciągłym przekraczaniu pewnych granic.

Reasumując - podanie jest napisane wręcz nieodpowiednio, moim zdaniem nie sprawdzasz się w roli kandydata i z tego też powodu jestem na nie.

EDIT: Nawet nie dopisałeś "[PODANIE]" przed nickiem w wątku. Dzięki, że coś zrobiłeś z niektórymi uwagami i poprawiłeś podanie, ale wciąż nie wygląda to jakbyś był poważny.

Ty falaflu na cienkim.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#3

Mimo, że twój staż jak i wiek są na plus, nie jestem przekonany. 
Cytat:Otrzymane na serwerze kary: 

Brak [na tym nicku] 
To, że ostatnio zmieniałeś nick nie sprawia, że kary z nicku poprzedniego magicznie idą w zapomnienie. 
Kolejna sprawa, nie wymieniłeś wszystkich komend. CzatMod posiada jeszcze: /mute, /jail, /cc oraz /chatclear. Obowiązki KidModa/CzatModa opisałeś w dużym skrócie. Nie zawsze jest wesoło gdy ktoś łamie regulamin i trzeba go ukarać.

Cytat:trudno dość wyprowadzić mnie z równowagi.
Cytat:Jestem osobą przyjazną  która lubi wszystkich
Po twoim stylu gry byłbym skłonny stwierdzić inaczej. Zgadzam się z Lelouchem i jestem przeciwny twojej kandydaturze.

#4

Podanie odrzucone, powody podane wyżej. Otrzymujesz również zakaz wysyłania nowych podań kiedykolwiek w przyszłości.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości