Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Naten_13

#1

Nick w grze: Naten_13
Wiek: 12 (We wrześniu 13)
Staż na serwerze: Mniej więcej od początku Halloween 2017
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W tygodniu 3h-8h (zazwyczaj po między 14:00, a 22:00)
W Weekend 4h-11h (mniej więcej od 12:30 do ok. 2:00)
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Tak
Otrzymane na serwerze kary: Ban czasowy - Wykorzystywanie Dziur serwera (Wymieniona kara została wymierzona w Styczniu ubiegłego roku i od tamtego czasu nie wykorzystywałem żadnej z luk, których znalazłem i zgłosiłem. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.)

Długość gry w Minecraft: lekko ponad 6 lat
Pełnione funkcje na innych serwerach: Brak
Konto discord: Naten2018#2517

Obecni Administratorzy: MiroTcz, N_Thinker, Animekowa, Ladykotka
Obecni SuperModeratorzy: brak
Obecni Moderatorzy: Pawelek1212, MilKaHinKa

Komendy KidModa:
                            /warn [nick] [powód] - Ostrzega gracza. Po osiągnięciu danej liczby ostrzeżeń gracz może otrzymać kary, które są opisane w Regulaminie.
                            /kick [nick] [powód] - Wyrzuca gracza z serwera, po czym może on ponownie wejść.
                            /tempmute [nick] [czas] [powód] - Daje czasowe wyciszenie, czyli gracz nie może nic pisać na chacie do określonego czasu.

Komendy CzatMod:
                           /warn [nick] [powód] - Ostrzega gracza (najmniej surowa kara). Po osiągnięciu danej liczby ostrzeżeń gracz może otrzymać kary, które są opisane w Regulaminie.
                           /kick [nick] [powód] - Wyrzuca gracza, po czym może on ponownie wejść.
                           /tempmute [nick] [czas] [powód] - Daje czasowego muta, przez co gracz nie może nic pisać na chacie do określonego czasu
                           /mute [nick] [powód] - Permanentnie, przez co gracz nie może pisać na chacie do końca obecnej edycji
                           /cc - czyści chat
                           /jail [nick] [czas] [powód] - Teleportuje gracza do specjalnie przygotowanego pomieszczenia na spawnie przypominającego więzienie, z którego nie da się wyjść. Gracz może pisać na chacie.

Obowiązki KidModa/CzatModa:
                           - Pomoc graczom w potrzebie (np. pomoc w komendach pluginu)
                           - Dbanie o porządek na chacie
                           - Informowanie Wyższych administratorów o problemach technicznych
                           - Przebywanie na każdym z serwerów minimum kilka minut dziennie, aby odbyć rutynową kontrolę chatu

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Znam Kilka, które działają (np. Podpalanie łukiem zwierząt na czyjeś działce), ale znałem wiele, które już nie działają, gdyż zostały przeze mnie zgłoszone. Są to pomniejsze błędy typy "Brakujący blok" itp. ale było też kilka większych błędów (np. Duplikowanie Itemów na 4Fun, ale niestety nigdy nie zgłosiłem tego błędu, ponieważ błąd był odkryty chyba 1-2 tygodnie przed zamknięciem 4Fun. Zgłosiłbym szybciej, ale za długo mi zajęło testowanie i nie zdążyłem. Zostało ogłoszone zamknięcie 4Fun, więc uznałem, że i tak błąd nie zostanie naprawiony. Dlatego tak jak już mówiłem, nie zgłosiłem go). A tak to znajduję coraz to nowszy błąd i po dokładniejszym przetestowaniu go zgłaszam Administracji.

Gdzie znajduje się regulamin:
                                    Na forum: Forum MineWorld.PL > Centrum Informacyjne > Regulaminy i Ogłoszenia > "Regulamin gry oraz forum"

                                    W grze: Pod komendą /regulamin
                                    Link: https://mineworld.pl/index.php/regulamin/

Dlaczego właśnie Ty: Sądzę, że poradziłbym sobie w roli Administracji. Codziennie wchodzę na serwer, jestem aktywny na forum, oraz mam dużo wolnego czasu. Uważam, że jestem dosyć miły i pomagam innym, gdy tego potrzebują. Gdybym dołączył do Administracji więcej graczy, by mi ufało i byłoby mi łatwiej im pomagać.

O mnie: Mam na imię Wiktor, mieszkam w Gdańsku i mam 12 lat. Moimi ulubionymi liczbami są 0, 8 i 13 (jak widać po moim nicku), a ulubionym kolorem Czerwień (obojętnie jaki odcień) i fiolet. Satysfakcjonuje mnie pomaganie innym, dlatego też to robię. W wolnym czasie Gram na komputerze albo zajmuje się psem (wabi się Safi i ma 6 miesięcy). Praktycznie codziennie wchodzę na forum, aby zobaczyć czy coś się ostatnio działo na serwerze. Lubię budować w MC i myślę, że wychodzi mi nawet dobrze. Dosyć często zajmuję się budową eventów i zadowala mnie, to gdy ktoś może czerpać przyjemność z mojej pracy.
[Obrazek: Sygn2.png]

#2

Podanie napisane bardzo dokładnie i starannie. Nic skopiowanego, brak błędów, brak konfliktów na serwerze... Mógłbym wymieniać cały dzień.
Jak najbardziej jestem na TAK.

#3

Mimo młodego wieku masz dość dobra wiedzę o minecrafcie , czasem mnie to zadziwia.
Jesteś aktywny, zaradny ,pracowity.
Myślę że jestem na tak
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#4

Nadal jestem zdania że jeżeli ktoś ma dostać się do administracji to lepiej żeby była to osoba pełnoletnia
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#5

Nueutr z przechyleniem na nie.

Wiek nie jest na twoją korzyść, pamietam z tamtej edycji cię że kulturalny nie byłeś i lubiłeś czasem komuś "dogryźć". Jesteś osobą młodą oraz dajesz łątwo się sprowokować oraz ponieść emocją
powinieneś spróbować następnym razem .
[Obrazek: giphy.gif]

#6

Ta, na poprzedniej edycji byłem dosyć... hmm... nieogarnięty. Miałem też dużą przerwę 2-miesięczną i nie byłem dostępny na serwerze. Jednakże przez ten czas się naprawdę zmieniłem. W ostatnich chwilach dużo się we mnie zmienia i to na plus. Co do emocji muszę się zgodzić, lecz jednocześnie zaprzeczyć. Tylko w niektórych momentach się dałem ponieść emocją (takich jak, zostanie zabitym po raz enty bez żadnego powodu). Ale ten etap mam już za sobą. Rozumiem to, że mnie takim zapamiętałeś, bo łatwiej jest zapamiętać wady niż zalety. Dlatego mam też negatywne nastawienie do kilku osób. Dla mnie komiczne jest to, że odwołujesz się tylko do tego, jakim byłem, a nie takim, jakim jestem. Co do prowokacji to nie dawałem się tak prowokować. Rozumiem, że ciężko zrozumieć kogoś tylko przez linijki tekstu, ale nie bierz pochopnych wniosków, puki dokładniej tego nie sprawdzisz. Nie byłem jakimś wulkanem, co w każdym momencie może wybuchnąć.
[Obrazek: Sygn2.png]

#7

Zgadzam się z tobą, Naten.

#8

Napisałem wady dlatego że nie pokazujesz swoich zalet, czy przez te 2 miesiące przerwy zmieniłeś się aż tak ?. Odnosząc się do tego że byłeś zabijany beż żadnego powodu to chyba masz krótką pamięć, staliście na spawnie oraz prowokowaliście tekstami na msg typu "już się wam znudziło" itp, więc nie byliście zabijani bez żadnego powodu. A gdy ktoś do ciebie coś napisał to odrazu biegłeś z płaczem do swojej królowej że ktoś do ciebie pisze. Piszę to co było nie jakieś niestworzone opowieści, a komentarz squalika pod tym tematem to tylko dlatego że twój kolega a nie że piszesz prawdęUśmiech.
[Obrazek: giphy.gif]

#9

Czy ty mnie z kimś nie pomyliłeś? Miałem nick Natan2018 i nie toleruję PvP, więc na 100% nie pisałem takich rzeczy.
[Obrazek: Sygn2.png]

#10

jeżeli jesteś innym natanem z at to może być pomyłka
[Obrazek: giphy.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości