Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Naten_13

#11

(09-03-2019, 13:42 PM)R0berT napisał(a): Napisałem wady dlatego że nie pokazujesz swoich zalet, czy przez te 2 miesiące przerwy zmieniłeś się aż tak ?. Odnosząc się do tego że byłeś  zabijany beż  żadnego powodu to chyba masz krótką pamięć, staliście na spawnie oraz prowokowaliście tekstami na msg typu "już się wam znudziło" itp, więc nie byliście zabijani bez żadnego powodu. A gdy ktoś do ciebie coś napisał to odrazu biegłeś z płaczem do swojej królowej że ktoś do ciebie pisze. Piszę to co było nie jakieś niestworzone opowieści, a komentarz squalika pod tym tematem to tylko dlatego że twój kolega a nie że piszesz prawdęUśmiech.

Jesteś w stanie podać konkretną sytuację, w której miało miejsce opisane przez Ciebie zachowanie?
Kto to jest "jego królowa"?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#12

Królowa- Animekowa
cała 2 edycja bylismy prowokowani przez kolegów wyżej a gdy potem gdy byli zabijani to szli do królowej na skargę
[Obrazek: giphy.gif]

#13

(09-03-2019, 13:49 PM)R0berT napisał(a): Królowa- Animekowa
cała 2 edycja bylismy prowokowani przez kolegów wyżej a gdy  potem gdy byli zabijani to szli do królowej na skargę

Dobrze, to mi wystarczy. Skoro w taki sposób postanowiłeś wykazać się aktywnością na forum w ostatnich dniach to nie będziesz miał już głosu do końca rekrutacji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#14

Ostatni raz proszę o stosowne i kulturalne opinie, nawet jeśli jest się przeciwko kandydaturze danego gracza. Zaprezentowana wyżej nieuprzejma "opinia" ma chyba na celu wprowadzić toksyczny nastrój pod czyimś podaniem - nie polecam tego robić. W taki sposób jedynie pokazujesz (Robert), że nie warto się liczyć z Twoimi opiniami, bo zależy Ci tylko na chaosie, niezgodzie i wzajemnemu uprzykrzaniu sobie gry. Niby z jakiej racji wypominasz podkoloryzowane historie? Co to wniosło pod jego podaniem? Nie widzisz, że to Ty się zachowujesz źle (szczególnie, że nie tylko tutaj - wszędzie, praktycznie cały czas), a nie Natan? Zastanów się nad sobą, a swoje odpowiedzi najlepiej przemyśl dwa razy...przepraszam - dziesięć razy. 

Skoro już się wypowiedziałem w tej kwestii...wypadałoby się wypowiedzieć o Twoim podaniu. Duży Uśmiech

Moim zdaniem wnosisz na serwer dobro i się naprawdę starasz, pomagasz administracji i widać, że Ci na tym zależy. Powtórzę się ostatni raz, że członek administracji NIE MUSI być pełnoletni i nikt tego nie wymaga, nie ma sensu uważać tego za jakiś argument. Dodam tyle, że brak wieku pełnoletniego nie będzie równoznaczny sytuacji, gdzie dwunastoletni kandydat ma mieć szanse zbliżone do (powiedzmy) 15-17 letniego. Już się na ten temat wypowiedziałem, że lepiej być trochę starszym (niż młodszym), ale w Twoim przypadku to nie powinno być decydujące.

Nie uważam, żeby w tym przypadku otrzymany ban miał być jakoś szczególnie negatywny, tym bardziej, że Twoje zachowanie na serwerze jest w porządku.

Na ten moment Cię jeszcze nie widzę w administracji, ale mimo tego: masz ode mnie tak - obiektywna opinia.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#15

Wiek nie jest duzym minusem, grasz juz dlugo na serwerze wiec wiesz co gdzie i jak.
Jestes w stanie poswiecic serwerowy duzo czasu, co jest dla mnie duzym plusem.
Posiadasz duza wiedze o komendach jak i samym minecrafcie, przez co nie raz juz cie prosilam o pomoc z jakas komenda Płacz ze śmiechu.
Jestes chetny do pomocy oraz lubisz znajdowac bledy/bugi.
Mysle ze mozna dac ci szanse.

#16

I co ja mam Wiktor z Tobą począć? Z jednej strony Twój młody wiek razi mnie tak samo jak i czasowy ban, co prawda powód bana nie jest jakiś bardzo negatywny ale jednak jest. Natomiast z drugiej strony aktywny i chętny do pomocy. Pozostanę neutralna.

#17

Jeżeli chodzi o samo podanie, bardzo podoba mi się jego estetyczność.
Natomiast, co do Ciebie samego, mam kilka "ale", lecz najbardziej razi mnie wiek, który przemawia na Twoją niekorzyść.
Generalnie rzecz ujmując, nie widziałam za często, abyś komuś pomagał, a faktycznie widywałam Cię w grze często.
Nie wyróżniasz się za bardzo z tłumu.

Jestem na nie
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#18

Wyżej już były poruszane mam wrażenie wszystkie kwestie, ale mimo to i ja się wypowiem. Podanie ładnie napisane, masz co prawda 12 lat, ale jesteś dojrzały jak na swój wiek i myślę, że to też jest ważne. Często Cię można spotkać na serwerze, masz na nim duży staż. Budowałeś i pomagałeś już przy wielu eventach, jesteś bezkonfliktowy. Ban nie jest plusem, ale to też Cię nie skreśla. Zdarzały się w administracji osoby wcześniej ukarane (na przykład ja Płacz ze śmiechu). Musiałbyś zacząć się udzielać na czacie częściej, jednak uważam, że nadajesz się do administracji.

#19
Uśmiech 

Podanie ładne, widzę Cię na serwerze, pomagasz graczom, nie poznałam Cie osobiście bardziej, ale sprawiasz wrażenie miłego i pomocnego gracza,ogólnie jest okej Uśmiech, ale wydaje mi się że jeszcze za wczas abyś dołączył do administracji. W tej rekrutacji jestem na nie.

#20

Czas spędzany na serwerze jest na plus, tak samo aktywność na czacie. Stworzyłeś kilka aren, pomagałeś przy budowie eventów, informowałeś o napotkanych błędach.
Nie zauważyłem negatywnych zachowań, które można by powiązać z młodym wiekiem.

Podanie przyjęte, przechodzisz do następnego etapu, powodzenia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości