Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Superowsk

#1
Tęcza 

Nick w grze: Superowsk

Wiek: 11

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od końca 2 edycji

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Piątek, sobota, niedziela

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Tak

Otrzymane na serwerze kary: 0

Długość gry w Minecraft: Chyba od 2015

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie, ale na discordzie tak

Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Ladykotka, N_Thinker, Animekowa

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Nie ma żadnych

Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa, Pawełek1212

Komendy KidModa/CzatModa: /kick, /tempmute, /warn, a czatmod /mute, /jail i /cc albo /chatclear


Obowiązki KidModa/CzatModa: Pilnowanie czatu i innych, pomoc przy drobnych błędach technicznych i informowanie administracji na wyższym o problemach technicznych

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam

Gdzie znajduje się regulamin: Pod adresem: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4.

Dlaczego właśnie Ty: Spędzam dużo czasu, szczególnie piątek sobota niedziela.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Siema jestem Kacper. Lat 11. Lubie matmę i info. Programuje sobie gry w scratch 2. Używam do animacji Pivot Animator. Lubie też pilnować innych i tez chce być pilnowany :D
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#2

Wiek jest na minus, zapomniales dodac do Administratorow N_Thinker oraz Animekowa.
Niestety jestem na nie.

#3

11 lat? Wybacz ale to za niski wiek żeby być w naszej administracji. Kolejna sprawa, czas dla serwera możesz poświęcić w weekend (to zrozumiałe bo uczysz się) ale jak na aktywność kidmoda to trochę za mało, przydałby się ktoś aktywny w tygodniu bo w weekendy to zazwyczaj wyższa administracja jest obecna. To jeszcze nie dla Ciebie czas. Jestem na nie.

#4

Wiek na minus, tak jak Lady pisała, w weekendy jest większość górnej administracji. Dodatkowo, nie znasz podstawowych komend na serwerze, i nie sądzę byś umiał pomagać graczom w potrzebie. Jestem na nie.

#5

Miałeś spore problemy z samodzielnym utworzeniem wątku, w grze trudno ci zachować odrobinę powagi nawet w czasie trwającej rekrutacji z Twoim udziałem +  to, co zostało wspomniane wyżej przyczynia się do tego, że nie pasujesz obecnie do administracji.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości