Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Grzesiule

#1

Nick w grze: Grzesiule/Sentrosi (Zależy na którym dostane unbana)[/siz
Wiek: 17
]Staż na serwerze (od kiedy grasz): gram od połowy drugiej edycji do teraz (z przerwami na bany)[/b]
[/b][/size][/b][/size]
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Zależy czy mi się chce robić mulciaki[/b][/size][/b][/size][/b][/size][/b][/size]
]Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Jak najbardziej przecież wtedy najwięcej osób z administracji jest i można fajne rzeczy robić [/b][/size][/b][/size][/b][/size][/b][/size][/b][/size]
Otrzymane na serwerze kary: Jako że nie wiem czy z jednego konta czy z wszystkich to podsumuję wszystkie kary - Ban IP, Ban IP, Ban, BanIP, Ban, Ban IP (mute/kicki czy warny rzadko dostawałem ja tylko z grubej rury)[/b][/size][/b][/size][/b][/size][/b][/size][/b][/size][/b][/size]
[b][b][b][b][b][b]Długość gry w Minecraft: 2 lata[/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b]Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, miałem funkcję żeby wbijać na serwery i pisać na czacie jak to Vaxon i Dorian orają (ahh te czasy :'))[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b]Czy posiadasz konto w serwisie Discord: tak posiadam, nawet kilka jakby było mało[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b]Obecni Administratorzy (wymień):[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b]- Animekowa (Ta od bombardowania potami)[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b]- N_Thinker (on jest git)[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b][b][b][b][b]- MiroTcz (Ten od kasy)[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b]
- Ladykotka (ona też git)
Obecni SuperModeratorzy (wymień):
- Brak 
[b]Obecni Moderatorzy (wymień):[/b]
[b]- MilkaHinka (Jedna z przyczyn mojego bana na drugiej edycji)[/b]
[b]- Pawelek1212 (Tego to wogóle nie widzę na serwie) [/b]
[b][b]Komendy KidModa/CzatModa: [/b][/b]
[b][b]/ban Grzesiule Regulamin [/b][/b]
[b][b]/banip Grzesiule Regulamin [/b][/b]
[b][b]a nie to miro daje takie czekajta[/b][/b]
[b][b]takie są kidmoda i czatmoda:[/b][/b]
[b][b]/ban Grzesiule Regulamin 2dni[/b][/b]
[b][b][b]Obowiązki KidModa/CzatModa:[/b][/b][/b]
- Pilnują czatu i często wpisują /ban Grzesiule 2d
- Pozwalają dorianowi i vaxonowi orać 
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Jednym z najczęstszych bugów w grze jest dorian i vaxon (zbyt częste oranie)

[b]Gdzie znajduje się regulamin: http://mineworld.pl[/b]
[b][b]Dlaczego właśnie Ty: Ja nie widzę innej osoby na tym stanowisku, jakoś nie widzę innych którzy by wpisywali /banip Dorian/Vaxon oranie...[/b][/b]
[b][b][b]Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nie oram tak jak Vaxon i Dorian. Jestem lepszy od Vaxona i Doriana. Nie używam pereł gdy widzę sebixów. Perła to nie moja dziewczyna. Lubię jeść małże bez pereł. Perłami można się podcierać a nie orać. 
[/b]
[/b]
[/b]


Jestem ZA!

#2

Ale fajne, ale i tak ni przechodzi
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#3

Z czasem zaczynam żałować, że starałem się o unbana dla Ciebie. Coś jest śmieszne za 1 czy 2 razem. Jak coś się ciągnie na siłe to pozostawia tylko niesmak.

#4

Podanie odrzucone + obecny ban zostaje wydłużony o całą kolejną edycję.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby po wszystkich akcjach jakie odwaliłeś składać jeszcze podanie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości