Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Beniziomek

#1

Nick w grze: Beniziomek

Wiek: 13 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): 03. luty 2019r.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2-6 godzin
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: najczęściej tak
Otrzymane na serwerze kary: nie dostałem żadnej
Długość gry w Minecraft: 4 lata
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: byłem adminem na serwerze Garry's mod
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Posiadam
Obecni Administratorzy (wymień):Ladykotka Animekowa N_Thinker  
Obecni SuperModeratorzy (wymień): nie ma żadnego
Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa Pawelek1212
Komendy KidModa/CzatModa:
 KidMod /kick /tempmute  /warn
Czatmod /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear
Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dbanie o porządek na czacie
-informowanie administracji o bugach i problemach
-pomaganie graczą z poznaniem komend i craftingów
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam żadnych
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ chciałbym udzielać się bardziej w życiu serwera i pomagać graczom lepiej go poznawać, szczególnie, że zamierzam spędzić tu sporo więcej czasu.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Hej, nazywam się Dominik, mam 13 lat. W wolnym czasie gram w gry na komputerze, lub rozmawiam ze znajomymi. Na serwerze nie jestem długo, lecz staram się utrzymywać dobry kontakt z każdym graczem, z którym
miałem okazję rozmawiać. Potrafię bardzo szybko złapać wspólny język z kimś dla mnie obcym. Jestem przyjaźnie nastawiony do innych i staram się pomagać innym, gdy mam na to okazję.

#2

Jak dla mnie podanie jest mało czytelne ale to nie jest najważniejsze więc nie czepiam się takich rzeczy. Na serwerze naszym grasz około miesiąca w tym masz przegrane ponad 6 dni na survivalu, nie jestem pewna czy w takim czasie poznałeś wystarczająco ludzi oraz serwer. Jeśli byłeś adminem na jakimś serwerze to proszę podaj jak długo i może jakiś dowód na to. Po tym wypowiem się konkretniej.

#3

Czas w jakim odbywało się to ma swoje początki w sierpniu 2018 r do końca grudnia (czyli 5 miesięcy) niestety, nie wiem czy jest to wystarczający dowód, lecz jeden z naszych graczy nagrywał filmy z gry na serwerze (oczywiście, nie jest to serwer minecraft). Mój nick to był Ten Trzeci, a screeny udowadniające to mogę przesłać potem na discordzie. https://www.youtube.com/watch?v=jaRJPT1-rpk

#4

W takim razie proszę o screeny udowadniające to do mnie na discorda w wiadomości prywatnej.

#5

Widzę Cię często na serwerze, mimo że masz mały staż u nas, pomagasz graczom, jesteś kulturalny i otwarty dla innych. Miło się z Tobą rozmawia. Mimo młodego wieku jesteś nadwyraz dojrzały. Jestem na tak, powodzenia Uśmiech

#6

Chyba się nie zrozumieliśmy, otrzymałam od Ciebie screeny ale myślałam że pełniłeś funkcję w administracji na jakimś innym serwerze MC a tu dostaję screeny z gry o jakiej nawet nie słyszałam (tak ja wiem, stary człowiek nie zna nowinek) Język Twój krótki staż na serwerze nie do końca mnie przekonuje, dlatego też uważam że jeśli z nami zostaniesz to spróbuj przy następnym naborze a póki co jestem na nie.

#7

Masz bardzo mały staż na serwerze, ale widzę, że jesteś dość aktywny i starasz się pokazywać z dobrej strony na czacie. Z pewnością zdobyłeś już sympatię niektórych graczy. Na razie to jednak za mało, wciąż nie wiemy o Tobie wystarczająco wiele, a na obecnym etapie rozwoju serwera w administracji przydałyby się osoby, które są bardziej znane, przewidywalne oraz takie, które wniosły już coś na serwer. 

Jestem dobrej myśli co do Twoich szans w przyszłości pod warunkiem, że będziesz dalej się starał i pokazywał, że Ci zależy. Powodzenia.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości