Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] GamePlayer

#11

Naten_13, jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to pomagam, jeżeli ode mnie chce pomocy. Zwykle nowi gracze pytają się administracji, a osoby z wyższymi wiedzą już co i jak. Ciebie nie widziałem
od samego początku, tylko przez ostatnie 3 tygodnie zacząłem (wybacz, jeżeli nie pomylę) cię zauważać. Mam nadzieje, że cię tym nie obrażę.

#12

(09-03-2019, 12:01 PM)GamePlayer napisał(a): Wiesz, że to było 2 lata temu? Wtedy nawet nie robiłem ss, bo tylko umiałem wyciszać graczy. Serwer był słabo rozwinięty. Wiem tylko, że powstał jakiś nowy. Kiedy powiedziałem
twórcy co o nim myślę, dał mi bana na wszystkie edycje, póki jeszcze nie wysiadł. Był to Survival z gildiami, beznadziejny.

Skoro nie potrafisz tego udowodnić jest to dla mnie jednoznaczne z tym jakby tego nie było. Na temat pozostałych kwesti już się wypowiedziałam. Biorąc to wszystko pod uwagę jestem na nie.

#13

Podanie słabo napisane, nie wymienieni Adminowie, regulamin znajduje się jeszcze w innych miejscach niż to co napisałeś. Większość brzęczy została napisana powyżej, jestem na nie.

#14

Nie wyróżniasz się na serwerze.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości