Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Weneki

#11

Podanie ładnie napisane po za tym osoba jest bardzo miła myślę że to będzie dobry wybór

#12

Podanie przejrzyście napisane. Jesteś miłą oraz koleżeńską osobą dlatego ode mnie masz duże tak

#13

Troszkę młoda jesteś, jednak widując Cię na serwerze dosyć często, nie widziałam żadnych nieodpowiednich zachowań z Twojej strony.
Wręcz przeciwnie, umiesz zachowywać się adekwatnie do danej sytuacji, nie jesteś "szkodliwa", że tak to ujmę.
Choć nie zauważyłam też, byś się szczególnie wyróżniała. Co do podania, ładnie i schludnie napisane.

Uważam, że można dać Ci szansę. Uśmiech
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#14

Osoba młoda ale nie daje tego po sobie poznać. Miła, pomocna, radzi sobie z ludźmi i nie daje się zwieść "słodkim słówkom". Pozostawiła swój wkład w życiu serwera budując obecny /warp areny, znacznie poprawiając graczom komfort gry. Trochę ją znając, między innymi z projektu Auris, myślę że dałaby sobie radę w administracji. Jestem jak najbardziej na tak!

#15

Zdajesz się być bardziej rozgarnięta niż przeciętna dziewczyna w tym wieku. Zachowujesz na czacie kulturę, nie stwarzasz problemów i z tego co widzę, to jesteś miła dla graczy. Jedyny minus to aktywność ostatnimi czasy, ale myślę, że jak się dostaniesz to się to zmieni. Jestem za daniem Ci szansy.

#16

Twoja aktywność liczona w godzinach wygląda słabo w ostatnich miesiącach (z trudem osiąga 20h, a w obecnym miesiącu masz na razie 16 godzin). Może w połączeniu z czasem spędzanym na forum i Discordzie wychodzi trochę więcej. Napisałaś jednak, że gdybyś została przyjęta to ta kwestia uległaby poprawie.

Od momentu złożenia podania zdarzyło Ci się zaliczyć drobne wpadki [każdemu się mogą zdarzyć, ale warto o tym wspomnieć żebyś też wiedziała z czym lepiej się pilnować] (np. na czacie, gdy niekulturalnie zwróciłaś się do gracza używając pokemoniastego pisma), nieprzyzwoita nazwa na naszym serwerze Discord, która była wyświetlana przez większość czasu rekrutacji i która to została zmieniona dopiero po moim zwróceniu uwagi.

Również mam wrażenie, że bywałaś stronnicza, w szczególności kiedy dochodziło do dużych napięć na linii gracz-administracja, ale to dotyczy dawnych sytuacji; być może obecnie wygląda to inaczej.

Pomogłaś z jednym z bardziej zaniedbanych kiedyś elementów tak jak wspomniał Quanarin i to jest plus, a pomysł z księgarnią to kolejna rzecz, którą dobrze jest przypomnieć. Minęło już od tego trochę czasu, a chciałbym widzieć więcej aktywności, ostatnio nie wyróżniasz się znacząco.

Podanie przejdzie do kolejnego "etapu" i po konsultacji z administracją podejmę ostateczną decyzję.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości