Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Weneki

#1

▴✦ᴘᴏᴅᴀɴɪᴇ ᴋɪᴅᴍᴏᴅ✦▴
Nick w grze: Weneki
Wiek: 13, niedługo 14
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Połowa drugiej edycji.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Mogę poświęcić serwerowi 1-3 godziny dziennie. Oczywiście w dni wolne więcej.
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Jak najbardziej.
Otrzymane na serwerze kary: 1 warn.
Długość gry w Minecraft: Około 7 lat, nie pamiętam dokładnie, jednak jest to bardzo długi czas.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, byłam administratorką na swoim serwerze i moderatorką na serwerze znajomych.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak.
Obecni Administratorzy (wymień):
·        MiroTcz
·        N_Thinker
·        LadyKotka
·        Animekowa
Obecni SuperModeratorzy (wymień):
·        Obecnie nie ma żadnego SuperModeratora
Obecni Moderatorzy (wymień):
·        Pawelek1212
·        MilKaHinKa
Komendy KidModa/CzatModa:
▴✦ᴋᴏᴍᴇɴᴅʏ ᴋɪᴅᴍᴏᴅᴀ↖✦▴
- /kick
- /tempmute
- /warn
▴✦ᴋᴏᴍᴇɴᴅʏ ᴄᴢᴀᴛᴍᴏᴅᴀ↖✦▴
- /kick
- /tempmute , /mute
- /warn
- /jail
- /cc, /chatclear
Obowiązki KidModa/CzatModa:
▴✦ᴏʙᴏᴡɪąᴢᴋɪ ᴋɪᴅᴍᴏᴅᴀ/ᴄᴢᴀᴛᴍᴏᴅᴀ↖✦▴
Pierwszym i najważniejszym obowiązkiem KidModa, CzatModa, lub któregokolwiek członka z administracji, jest pomoc graczom i sobie nawzajem. Osoba w administracji musi być pomocna i otwarta na sugestie innych. Musi dobrze znać regulamin jak i komendy, którymi się posługuje. KidMod/CzatMod ma za zadanie dbać o porządek na czacie i nie pozwalać na jakiekolwiek łamanie regulaminu. Jeśli ma jakiś problem, z którym nie może dać rady ma obowiązek powiadomić o tym osobę z wyższą rangą, tudzież taką, która może jej pomóc.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam.
Gdzie znajduje się regulamin:
·        Regulamin na forum -> https://mineworld.pl/index.php/regulamin/
·        Regulamin w grze pod komendą -> /regulamin
Dlaczego właśnie Ty: Już od dawna, a praktycznie kilka tygodni po pierwszym wejściu na ten serwer myślałam o wstąpieniu do administracji. Niestety wcześniej nie było okazji, lecz dokładałam swoją małą część pracy w serwer jak np. budowa /warp areny, lub pomysł o księgarni. Obecnie startuję w konkursie na lobby, ponieważ dalej chce pomagać w rozbudowie serwera, jak i uczynieniu go sławniejszym.
Nie wchodzę bardzo często na serwer (jednak śledzę discorda i forum aktywnie), lecz gdybym dostała się do administracji, na pewno by się to zmieniło. Miałabym wtedy więcej powodów, dla których miałabym częściej grać, ponieważ gdy na czymś mi zależy, wkładam w to 100 % siebie. Ostatnimi czasami staram się być niekonfliktowa i bezstronna.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Na serwerze gracze znają mnie pod nazwą weneki, osoby trochę bliższe, wiedzą, że mam na imię Julia. Interesuję się naprawdę wieloma rzeczami i wiele rzeczy myślę, że wychodzi mi całkiem nieźle. Od dziecka moją pasją były gry, lecz obecny sprzęt nie pozwalał mi na rozwijanie tego hobby całościowo. Na szczęście niedługo mam zamiar kupić nowy komputer, dlatego moja wydajność gry i pracy polepszy się.
Kocham rysować i tańczyć, ale przede wszystkim jestem bardzo ciekawa świata. Kocham naturę, krajobrazy oraz wspinaczki po górach. Sama byłam w Pieninach, Beskidzie i Bieszczadach. Bardzo lubię podróżować i widziałam prawie całą Polskę, jak i byłam w Estonii.

#2

Potrafisz zachowywać się odpowiedzialnie , czasem wręcz nieadekwatnie do swego wieku.
Jesteś pomocna dla innych ,noi bardzo pozytywna.
Myślę że jestem na tak .
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#3

Podanie ładne i czytelne - widać, że trochę więcej czasu na nie poświęciłaś, a przynajmniej na samą estetykę.

Jesteś osobą miłą, sympatyczną i łagodną. Nie jestem w stanie wskazać czegoś przeciwko Twojej kandydaturze, jednak byłoby dobrze gdybyś popracowała nad zwiększeniem swojej aktywności...skoro napisałaś, że jesteś w stanie poświęcić 1-3h dziennie to ja w to wierzę.

Fajnie, że podjęłaś się nowego lobby dla /warp areny i było niezaprzeczalnie trafionym zastępstwem poprzedniego (niezbyt udanego) lobby.

Myślę, że mogłabyś zasłużyć na szansę i jestem na tak.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#4

Jestem na tak miś Love Cudna i milutka osoba Love
Powodzenia! Duży Uśmiech
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Nie mam nic do ciebie weneki według mnie jesteś w miarę spoko osobą na serwerze ale nie wiem czy kolejna niepełnoletnia osoba w administracji to dobry pomysł Płacz ze śmiechu
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#6

Niestety zauważyłem że jesteś osobą stronniczą, jak dotąd młode osoby nie radziły sobie na tym stanowisku.
Czy jesteś pewna swojej decyzji ?
Czy dasz muta swojemu koledze gdy zacznie się źle zachowywać na czacie ?

Według mnie jest jeszcze za wcześnie dla ciebie aby pełnić taką rolę
[Obrazek: giphy.gif]

#7

Jesteś miłą i pomagającą osobą i jestem na TAK Duży Uśmiech
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#8

Uwazam tak samo jak robert, jestes strasznie stronnicza, ale moglabys dostac szanse
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#9

Jesteś dość młodą osóbką co trochę mnie niepokoi. Staż na serwerze przemawia za Tobą jak i ładnie napisane podanie. Niestety jak dla mnie jesteś taką cichutką osóbką która ani nie szkodzi ani też za bardzo się nie wyróżnia dlatego też pozostanę neutralna.

#10

Podanie ładne napisane. Niestety dla mnie wiek i to że ostatnio Cię bardzo mało widziałam na serwerze przemawia na Twoją niekorzyść. Jak już byłaś, to nie widziałam żebyś pomagała graczom. Jak na razie jestem na nie, może Ci się uda w kolejnej rekrutacji.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości