Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Rekrutacja] Squalik

#11

Podanie ładnie napisane, czysto i przejrzyście. Pomagasz graczom i jesteś aktywny na serwerze. Nie podoba mi się proba oszustwa, bo jednak ja widzę to jako oszustwo-"ja dam Tobie komentarz na TAK pod rekrutacją i Ty mi też". Wiek jaki jest minimalny do administracji to 13lat, myślę że możesz spróbować w kolejnym naborze Uśmiech

#12

Nie rozumiem o co chodzi. Mogłabyś dokładnie to wytłumaczyć? Duży Uśmiech

#13

Nie do końca tak wyglądała sytuacja, jak opisała to Nightmara. Sytuacja nie polegała na wzajemnej "wymianie" pozytywnych opinii (tak  można było pierwotnie wywnioskować).

Oszustwo polegało na czymś poważniejszym, a mianowicie - zapłaciłeś komuś za to, żebyś otrzymał pozytywną opinię pod podaniem.

Pewien gracz Ci powiedział, że da Tobie dobrą opinię pod podaniem (za pieniądze w grze) - odpowiedziałeś na to natychmiastowym przelewem, który wynosił 100000 MineCoins.

Takie podejście nie jest zbyt uczciwe i szkoda, że na to przystałeś.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#14

Podanie napisane ładnie. Twój staż na serwerze jest również na plus. Niestety jak dla mnie 12 lat to trochę za mało, chociaż jak wiemy nie wiek świadczy o zachowaniu tak w Twoim przypadku odnoszę wrażenie że jednak ma wpływ. Niejednokrotnie otrzymywałam od różnych graczy skargi na Ciebie nie tylko związane z pvp. Jak sam napisałeś w podaniu zdarzyło Ci się kilka przewinień za które zostałeś ukarany. Moje osobiste podejście do Ciebie jest neutralne, w kontakcie ze mną niczym mi nie podpadłeś ale też niczym mnie nie zachwyciłeś. Pozostanę neutralna.

#15

Squalik, nie znam cię za dobrze, ale jednak mogę stwierdzić, że jesteś sympatyczny. Myślę, że gracze nawet ciebie lubią, a pełnione funkcję są oczywiście na plus. Jedyne co mnie trapi, to ilość kar, która jednak jest trochę za duża, jak i to, o czym wspomniała Nightmara i wyjaśnił Lelouch. Jeśli naprawdę to zrobiłeś to jestem trochę zawiedziona. Przez te wszystkie rzeczy muszę pozostać neutralna, jednak z przechyleniem na tak.

#16

Trochę kiepsko wyszło z tą sytuacją, w której zgodziłeś się przekazać pewną sumę MineCoins za pozytywny komentarz (nawet się nie pojawił, a Ty straciłeś pieniądze).
Osoba, która Cię sprowokowała nie zasługuje z tego względu na pochwałę, ale przez to ujawniona została ważna rzecz, która ma istotne znaczenie przy ocenie kandydatury gracza szczególnie w Twoim wieku.

Jestem zmuszony odrzucić podanie; chcę jednak zwrócić również uwagę na to, że jesteś aktywny i zdarzyło Ci się nawet zgłosić arenę na serwer. 
Może w przyszłości uda Ci się zapanować nad swoimi słabościami i dzięki temu Twoje szanse znacznie wzrosną.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości