Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Piotraspll

#1

Nick w grze: Piotraspll


Wiek: 14

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od około stycznia 2019. Serwer poleciła mi moja przyjaciółka, Weneki i spodobał mi się od razu.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od pon. - pt. około 3 godziny dziennie a w weekendy ponad 5 h.

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Tak, mogę i to bardzo chętnie.

Otrzymane na serwerze kary: 1 warn za używanie caps locka.

Długość gry w Minecraft: Ponad 7 lat.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Byłem moderatorem na serwerze mojego kolegi.

Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, posiadam.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, LadyKotka, N_Thinker oraz Animekowa.

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Obecnie na serwerze nie ma żadnego SuperModeratora.

Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa oraz Pawelek1212.

Komendy KidModa/CzatModa:

【Komendy KidModa】

-/kick
-/warn
-/tempmute

【Komendy CzatModa】

-/kick
-/jail
-/warn
-/mute, /tempmute
-/cc, /chatclear

Obowiązki KidModa/CzatModa:

Najważniejszym obowiązkiem każdego członka administracji jest pomaganie innym graczom i innym członkom administracji. Administracja musi być także pomocna, znać regulamin oraz komendy którymi się posługuje. KidMod oraz CzatMod mają za zadanie dbać o czat na serwerze oraz dbać o to aby gracze nie łamali regulaminu.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Do dziś nie znalazłem ani jednego buga/glitcha

Gdzie znajduje się regulamin:

-Regulamin w grze znajdziemy pod komendą -> /regulamin

-Regulamin na forum -> https://mineworld.pl/index.php/regulamin/

Dlaczego właśnie Ty: Chciałbym pełnić odpowiedzialną rolę na serwerze, dbać o jego graczy i po prostu dbać o serwer Uśmiech

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Na imię mam Maciej, chociaż w grze nazywam się "Piotraspll" (nie wiem czemu, po prostu gdy byłem młodszy przyszedł mi taki nick do głowy i mi się spodobał, no i cóż, używam go do dziś Duży Uśmiech). Tak ogólnie interesuję się grami i informatyką. Już od około 4 roku życia zacząłem grać w gry flash na przeglądarce. Później odkryłem, że istnieje coś takiego jak "Minecraft". Od razu zainteresowałem się grą, i znalazłem launcher do Minecrafta, i tak zaczęła się moja przygoda z Minecraftem ( na tamtym komputerze gra miała około 12 FPS na najniższych ustawieniach, ale jakoś nadal grałem, bo bardzo mi się podobała Duży Uśmiech). Tak ogólnie widziałem prawie całą Polskę, i dużo krajów Europy, choć nie jestem fanatykiem podróżowania i zwiedzania. 

#2

Podanie napisane dość czytelnie. Wiek 14 lat szału nie robi ale nie jest źle. Od kiedy jesteś na serwerze masz przegrane na survivalu ponad 1 dzień, inny gracz który startuje również na kidmoda gra krócej a ma przegrane łącznie ponad 6 dni, więc nie jestem pewna czy to nie za krótki czas żeby poznać graczy i serwer. Napisałeś że możesz poświęcić około 3 godzin od poniedziałku do piątku co jest jak najbardziej na plus. Jeden warn za caps locka nie dyskwalifikuje Cię w żaden sposób. Zostaję neutralna co do Twojego podania. Niech wypowiedzą się inni.

#3

Wiek trochę na minus, tak samo jak ilość przegranych dni na survivalu. Osobiście rzadko Cię widzę na grze oraz na piątkowych eventach.
Jestem na nie.

#4

Ponieważ zawsze można spróbować, a nuż się uda
[Obrazek: Sygn2.png]

#5

Znam cię długo i stwierdzam, że nie poznałam nigdy sympatyczniejszej i zabawnej osoby. Bardzo koleżeński ziomeczek i obeznany z technicznymi nowinkami. Nie komentuję już podania, bo nie mam się do czego doczepić. Wiek wcale nie musi opisywać zachowania, a twoja czternasteczka na pewno nie przeszkadza w byciu w administracji. Jedyne do czego mogę się teraz doczepić no to staż, ale znając ciebie to niedługo będziesz miał dużo dużo więcej przegrane.
Podsumowując jestem na tak . Jesteś kontaktowy, umiesz zachowywać się odpowiednio do rangi i wiem, że możesz siedzieć na serwerze i pilnować porządku.

#6

Grasz tutaj bardzo krótko i w dodatku nieregularnie. Nie wyróżniasz się aktywnością, prawie nic o Tobie nie wiemy z obserwacji. Na tę chwilę nie widzę nic, co mógłbyś nam zaoferować.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości