Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Vesp3rr

#1

Nick w grze: Vesp3rr
Wiek: 21
Staż na serwerze: Od połowy drugiej edycji.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Zależy od zmiany w pracy ale bez problemu w tygodniu 1-2h w weekendy dłużej
Otrzymane na serwerze kary: 2 Warny, 1 mute, 1 kick
Długość gry w Minecraft: śmiało mogę powiedzieć że 5lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Oczywiście

Obecni Administratorzy (wymień): N_Thinker, MiroTcz, Animekowa, Ladykotka
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Nie ma Smutek
Obecni Moderatorzy (wymień): Pawelek1212, MilKaHinKa


 Komendy KidModa/CzatModa:
KidMod:
- /warn
- /kick
- /tempmute
CzatMod:
- /warn
- /kick
- /tempmute
- /mute
- /cc

Obowiązki KidModa/CzatModa:
- Pilnowanie porządku na czacie
- Pomoc graczom
- Przekazywanie do administracji informacji o błędach,bugach.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Podpalanie graczy z ochroną za pomocą łuku, wiadra z lawą lub zapalniczki.

Gdzie znajduje się regulamin:
Są 2 miejsca:
Forum oraz ingame pod komenda /regulamin


Dlaczego właśnie Ty:
Chciałbym pomagać administracji bardziej, Staram się być codziennie na serwerze. Również staram się pomagać innym jak tylko moge i mam okazje (Nie tylko problemy zwiazane z grą ale też z informatyka i komputerami)

O mnie:
Jestem Michał i mam 21 lat. Pracuje jako magazynier z zawodu jestem Informatykiem. Studiuje Filologię Angielską na specjalizacji nauczycielskiej i przyszłość wiąże z tym zawodem. Interesuje się elektroniką oraz muzyką gram na gitarze bassowej a także po części informatyką szczególnie w kwestii hardware oraz sieci. Jestem fanem ciężkiej muzyki oraz staram się być "bardzo żywą osobą" lecz niestety zdarza mi sie być denerwujący. Cóż jestem tylko człowiekiem, nikt nie jest święty. Na serwerze staram się budować budynki inspirowane wiekiem XIX oraz XII.
[Obrazek: behemoth-2018.jpg]

#2

(12-03-2019, 01:15 AM)Vesp3rr napisał(a): Nick w grze: Vesp3rr
Wiek: 21
Staż na serwerze: Od połowy drugiej edycji.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Zależy od zmiany w pracy ale bez problemu w tygodniu 1-2h w weekendy dłużej
Otrzymane na serwerze kary: 2 Warny, 1 mute, 1 kick
Długość gry w Minecraft: śmiało mogę powiedzieć że 5lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Oczywiście

Obecni Administratorzy (wymień): N_Thinker, MiroTcz, Animekowa, Ladykotka
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Nie ma Smutek
Obecni Moderatorzy (wymień): Pawelek1212, MilKaHinKa


 Komendy KidModa/CzatModa:
KidMod:
- /warn
- /kick
- /tempmute
CzatMod:
- /warn
- /kick
- /tempmute
- /mute
- /cc

Obowiązki KidModa/CzatModa:
- Pilnowanie porządku na czacie
- Pomoc graczom
- Przekazywanie do administracji informacji o błędach,bugach.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Podpalanie graczy z ochroną za pomocą łuku, wiadra z lawą lub zapalniczki.

Gdzie znajduje się regulamin:
Są 2 miejsca:
Forum oraz ingame pod komenda /regulamin


Dlaczego właśnie Ty:
Chciałbym pomagać administracji bardziej, Staram się być codziennie na serwerze. Również staram się pomagać innym jak tylko moge i mam okazje (Nie tylko problemy zwiazane z grą ale też z informatyka i komputerami)

O mnie:
Jestem Michał i mam 21 lat. Pracuje jako magazynier z zawodu jestem Informatykiem. Studiuje Filologię Angielską na specjalizacji nauczycielskiej i przyszłość wiąże z tym zawodem. Interesuje się elektroniką oraz muzyką gram na gitarze bassowej a także po części informatyką szczególnie w kwestii hardware oraz sieci. Jestem fanem ciężkiej muzyki oraz staram się być "bardzo żywą osobą" lecz niestety zdarza mi sie być denerwujący. Cóż jestem tylko człowiekiem, nikt nie jest święty. Na serwerze staram się budować budynki inspirowane wiekiem XIX oraz XII.

Podanie fajnie napisane, jesteś z tego co widzialem pomocny, więc jestem na YES
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#3

Nie sądziłem, że napiszesz podanie, ale zawsze warto się postarać i okazać zainteresowanie.

Czynniki, które wpłynęły negatywnie na moje rozpatrzenie Twojej kandydatury:
-Nie wypowiadasz się w ważniejszych wątkach na forum i nie jesteś na nim zbyt aktywny;
-Otrzymałeś kilka kar za naprawdę oczywiste występki...nie powinieneś był prowokować i ubliżać, a niestosowną nazwę broni ciężko nazwać "przypadkiem";
-Pamiętam, że sam Cię musiałem wyganiać z działki gracza, którego nieustannie zabijałeś, również na niewidce;
-Otrzymałem informacje, które jednoznacznie stwierdzały, że lubisz szaleć na czacie w wieczornych godzinach.

Wymieniłem kilka minusów i nie ukrywam, że przeszkadzają mi one w Twojej kandydaturze, ale nie skupimy się przecież na samych wadach.

Podoba mi się u Ciebie aktywność, wiek i znajomość serwera/gry - to bardzo cenne atuty, ale w tym przypadku są niewystarczające, a przynajmniej w moim odczuciu.

W efekcie końcowym - jestem na neutral z przechyleniem na nie, bo nie widzę innej decyzji na ten moment.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#4

Jestem na tak
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#5

Jestem na tak

#6

Widuję cię dosyć często, ale nigdy nie miałem okazji cię lepiej poznać, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Osobiście nie byłem nigdy świadkiem żadnych "dymów" z twoim udziałem. Ze względu na wiek oraz chęci, jestem na tak.

#7

Często widuję Cię w grze i zdecydowanie pozytywnym aspektem w Twoim podaniu jest wiek.

Niestety jednak sporo razy bywałeś uczestnikiem nieprzyjemnych zdarzeń, między innymi prowokowaniem graczy, o czym wyżej wspomniał Lelouch.
Masz ciężki charakter i odnoszę, że łatwo jest wyprowadzić Cię z równowagi, co w administracji nie jest dobrą cechą.

Pozostaję neutralna, z przechyłem ku odpowiedzi "nie".
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#8

Jestem na nie. To, co tyczy się Twojego zachowania na serwerze, a zostało wymienione przez Leloucha i Slou to ważne przeciwwskazania do zostania członkiem administracji.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości