Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


GILDIE/MEGA , TURBO DROP

#1

Gildie , Podobnie jak Turbo drop lub Mega Drop Sprowadzil by na serwer wiencej graczy! Chodzilo by oto ze ze stone'a losowo wypadaly by surowce. np. 15 % na blok diaxu ( bo turbo drop ) itp itd.

        Wiem co mowie , Niechce i niebede reklamowac ale na niektorych serwerachhh jest nawet po 100 osob, Niekoniecznie duzy by musial byc ale trzeba by bylo ubespieczyc bardziej serwer przed cheaterami/hackerami , gdyz  nawet w 100 osobach musi sie kryc minimum 1 cheater lub hacker....

 I dlatego pomyslalem zeby ten tryb byl na 50 osob , w przypdaku NADMIARU zwiekszyloby sie te liczbe Uśmiech
Odpowiedz

#2

ja gram na mineworld właśnie dlatego że nie ma megadropu i gildii...
Mnóstwo jest już takich serwerów.
Odpowiedz

#3

MW to jeden z nielicznych serwerów gdzie survival pozostaje survivalem i tak niech zostanie
Odpowiedz

#4

60% Polskich Serwerów to właśnie typu "gildie" "drop" wiesz jak trudno jest znaleźć serwer bez tego? Chodzi o to, aby nasz serwer miał coś co zachęcałoby do gry, by serwer miał coś innego niż wszyscy. Zawsze jak grałem na tych typu serwerach jest mnóstwo wulgarnych i nieprzyjemnych osób (nie wszyscy).
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#5

Serwer mego drop niezastompil by survivalu , bylby nowym trybem tak jak naprzyklad minigry. a survival moglby pozostac.
 Uśmiech na 1.11.2 jest chyba 0 dzialajocych serwerow mega drop w mc , survival by pozostal surwivalem , bylo by wiencej osob a przez to za na wesjeeeee (1 . 11 . 2 ) jest 0 dzialajocych serwow , ludzie zucom sie nato jak piranie na mieso
Odpowiedz

#6

Cytat:Niechce i niebede reklamowac ale na niektorych serwerachhh jest nawet po 100 osob


To, że jakiś inny serwer "survival" ma więcej graczy od nas to zazwyczaj jest efekt płatnej reklamy. Masz pieniądze masz graczy. My nie włożyliśmy ani grosza w reklamy, a wyniki nasze i tak są dobre. Jak myślisz dlaczego? Dzisiaj każdy może zrobić byle jaki serwer z kosmicznym dropem ze stone, lataniem dla vipów i można by wiele różnych rzeczy wymieniać.

Cytat:Turbo drop lub Mega Drop Sprowadzil by na serwer wiencej graczy!
Nie chce mi się wypowiadać na temat tego jacy to gracze.

Cytat:Serwer mego drop niezastompil by survivalu , bylby nowym trybem tak jak naprzyklad minigry. a survival moglby pozostac.
Nie będziemy marnować ograniczonych zasobów na drugi "survival" z z dropem ze stone (w dodatku kosmicznym), gildiami i najlepiej z craftingiem koxów, starym pvp, bo większość tych serwerów to 1.7/1.8. Tam może to pasuje, ale nie tutaj. Być może dlatego nikt lub mało kto myśli o tym na nowych wersjach, bo to inny świat.

Moje zdanie na ten temat jest jasne i nie zmienię go. Serwer powstał z konkretnego powodu, większość graczy spędzających tu czas również nie jest przypadkowa. Jeśli komuś zależy na dropie ze stone (odzwierciedlającym naturalny rozkład surowców, a nie jakimś "turbo", "mega") to może poczekać na serwer sky/seablock, tam taka możliwość jest.

Co do samych gildii... ewentualne dodanie ich w przyszłości nie sprawiłoby raczej dużegoproblemu. Jednak nie byłby to gildie jak na typowych serwerach. Byłyby w zakresie nie rujnującym klimatu serwera. Dołączenie do gildii/stworzenie byłoby dobrowolne, jego brak nie ograniczałby niczego. Model gry jest ten sam - działki, grasz sam lub z kolegami jak do tej pory. Gildia tutaj to najwyżej jakiś dopisek obok nicku. Czy coś jeszcze? Nie zagłębiałem się dalej w ten temat, na razie to tyle.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#7

(30-01-2017, 21:40 PM)MiroTcz napisał(a):
Cytat:Niechce i niebede reklamowac ale na niektorych serwerachhh jest nawet po 100 osob


To, że jakiś inny serwer "survival" ma więcej graczy od nas to zazwyczaj jest efekt płatnej reklamy. Masz pieniądze masz graczy. My nie włożyliśmy ani grosza w reklamy, a wyniki nasze i tak są dobre. Jak myślisz dlaczego? Dzisiaj każdy może zrobić byle jaki serwer z kosmicznym dropem ze stone, lataniem dla vipów i można by wiele różnych rzeczy wymieniać.

Cytat:Turbo drop lub Mega Drop Sprowadzil by na serwer wiencej graczy!
Nie chce mi się wypowiadać na temat tego jacy to gracze.

Cytat:Serwer mego drop niezastompil by survivalu , bylby nowym trybem tak jak naprzyklad minigry. a survival moglby pozostac.
Nie będziemy marnować ograniczonych zasobów na drugi "survival" z z dropem ze stone (w dodatku kosmicznym), gildiami i najlepiej z craftingiem koxów, starym pvp, bo większość tych serwerów to 1.7/1.8. Tam może to pasuje, ale nie tutaj. Być może dlatego nikt lub mało kto myśli o tym na nowych wersjach, bo to inny świat.

Moje zdanie na ten temat jest jasne i nie zmienię go. Serwer powstał z konkretnego powodu, większość graczy spędzających tu czas również nie jest przypadkowa. Jeśli komuś zależy na dropie ze stone (odzwierciedlającym naturalny rozkład surowców, a nie jakimś "turbo", "mega") to może poczekać na serwer sky/seablock, tam taka możliwość jest.

Co do samych gildii... ewentualne dodanie ich w przyszłości nie sprawiłoby raczej dużegoproblemu. Jednak nie byłby to gildie jak na typowych serwerach. Byłyby w zakresie nie rujnującym klimatu serwera. Dołączenie do gildii/stworzenie byłoby dobrowolne, jego brak nie ograniczałby niczego. Model gry jest ten sam - działki, grasz sam lub z kolegami jak do tej pory. Gildia tutaj to najwyżej jakiś dopisek obok nicku. Czy coś jeszcze? Nie zagłębiałem się dalej w ten temat, na razie to tyle.
Okay.... Podzielam opinie.. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości