Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] kokose

#1

Nick w grze: 
kokose2
Wiek: 
15 lat,
Staż na serwerze:
Jeśli dobrze pamiętam to 5 miesięcy,  
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Około 3-4 godziny, 
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory:
Oczywiście zazwyczaj w piątki gram najdłużej,  
Otrzymane na serwerze kary:
Żadnej, 
Długość gry w Minecraft: 
Dobre 6 lat chyba,
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:
Tak próbowałem byłem współzałożycielem serwera survival,
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: 
TAK
Obecni Administratorzy:
 N_Thinker, Ladykotka, Animekowa,
Obecni SuperModeratorzy:
Brak,
Obecni Moderatorzy: 
Pawelek1212, MilKaHinKa,
Komendy KidModa/CzatModa: 
KidMod: /kick /tempmute /warn 

CzatMod: /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear


Obowiązki KidModa/CzatModa:
Dostępność dla graczy i innych członków administracji

 Wsparcie graczy przy rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych związanych z grą oraz serwerem (np. zasady działania mikstur, crafting przedmiotów, działanie   niektórych plugnów (np. Zwierzaki)

Dbanie o porządek na czacie,

Informowanie administracji wyższych stopni o problemach technicznych serwer

Znajomość działania popularnych pluginów i komend, by móc udzielać pomocy graczom.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:
Nie, to jeśli znajdę to powiadomię administracje,


Gdzie znajduje się regulamin: 
Na forum: Forum MineWorld.PL

Na discordzie: na kanale #regulamin

W grze: Pod komendą /regulamin

Dlaczego właśnie Ty: 
Dlaczego ja? Chce pomagać serwerowi. Sam serwer znam od roku a może nawet 2 lat, kiedyś miałem okazje grac ale teraz gram praktycznie codziennie. Chciał bym wejść do takiego grona ekipy jakim jest cała administracja serwera. I to tyle chyba chce po prostu pomoc!
Opisz siebie: 
Nazywam się Jakub. Pochodzę z okolic Poznania mam 15 lat w tym roku kończę 16. Chodzę do 3 klasy gimnazjum (tak jestem wymierającym gatunkiem).Bardzo interesuje się bronią w przyszłości mam zamiar zostać policjantem. Moje hobby to jazda na rowerze oraz gra na komputerze. Jestem osoba towarzyska nigdy nie lubię robić coś samemu zazwyczaj w mc gram z kolegami. Jestem przyjacielski oraz pomocny, zawsze jeśli mogę pomoc to pomagam bez względu na to czy mogę pomóc czy tez nie. Jestem osoba cicha i łatwą do zapoznania, nie jestem wymagający ale bardzo uczciwy. I to chyba tyle na mój temat, jeśli będę przyjęty to poznacie mnie bardziej!!



#2

Podanie napisane ładnie. Sęk w tym, że gram od dawna i siedzę na discordzie sporo, a pierwszy raz widzę Twój nick.

#3

(16-03-2019, 13:47 PM)Damonte napisał(a): Podanie napisane ładnie. Sęk w tym, że gram od dawna i siedzę na discordzie sporo, a pierwszy raz widzę Twój nick.

Możliwe, ze na discordzie mnie nie widzisz bo używam go rzadko bo gadam na innym ale na serwerze jestem wieczorami zazwyczaj i czasem w środku dnia.

#4

Nie widuję cię zbytnio ani na forum, ani na discordzie, ani w grze, ale zawsze mogę coś przeoczyć. Podanie ładnie napisane, jednak w niektórych momentach ciężko się je czyta, ze względu na brak „ą”, „ę” i inne pojedyncze błędy. Dosyć mało o tobie wiem, dlatego nie mogę przyczepić się do charakteru, jednak nie dałeś dokładnych powodów dlaczego właśnie ty masz być w administracji. Jestem neutralna z odchyleniem na nie.

#5

Nie widziałem Cię aktywnego na czacie, nie wyróżniasz się, sam fakt zarejestrowania konta kilka miesięcy temu to jeszcze za mało.

Podanie odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości