Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: Ferales
2. Data ukarania: 17.03
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: Wykorzystywanie błędów, kopiowanie przedmiotów
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: No więc sytuacja wygląda tak zbudowałem  maszynę która kopiowała dywany, którą podejrzałem u gracza kaene,  z tego co wiem MiroTcz widział tę maszynę więc myślałem że jest "legalna" co jak się potem okazało było błędem. Ja i kaene otrzymaliśmy bana na 3 dni. Dziś po próbie wejścia na serwer okazało się że mój i tylko mój ban został przedłużony o kolejne 4 dni. Wydaje mi się że zostałem trochę nieuczciwie potraktowany. Otrzymałem bana w sumie za nieumyślne wykorzystanie błędów gry, myślałem że jest to dozwolone . Nie wydaje mi się aby obecne przewinienie można było porównywać do moich wcześniejszych. Prosiłbym aby moja kara została zniesiona tak jak było to ustalone na początku.   
[Obrazek: unknown.png]

#2

Nie wiem jak trzeba być nieogarniętym żeby myśleć że maszyna która kopiuje itemki jest legalna bo ją niby Wodzu widział.
Poza tym dobrze wiedziałeś jak działa maszyna i pokazywałeś ja innym graczom zamiast zgłosić/zapytać się Wodza.

Jak dla mnie dodatkowe 3dni to mało za celowe wykorzystywanie błędów gry i jeszcze pokazywanie tego innym.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Osobiście uważam że takie przedłużenie kary, pod koniec jej trwania, bez wcześniejszego poinformowania ukaranego, nie jest do końca sprawiedliwym posunięciem. Tym bardziej że drugi gracz który został ukarany dokładnie za to samo przewinienie może już grać na serwerze. Nikt z nas nie chciałby sytuacji kiedy gracze na serwerze są traktowani równo i równiej. Wiadomo że niektórzy mają skłonności do ciągłego łamania regulaminu i myślę że Ferales niewątpliwie jest taką sobą, ale należny zauważyć że od jego ostatniego bana minął miesiąc czasu, w dodatku można przyjąć też że faktycznie nie wiedział do końca o tym, że kopiowanie dywanów jest banowane.

Podsumowując myślę że obecna kara powinna zostać zniesiona, a jeśli będzie taka konieczność , należny kolejne kary ustalać dłuższe.

#4

Zgadzam się z Quanarinem. Może i dotychczasowa kara była za krótka, jednak nie można karać dwa razy za to samo tym bardziej, że druga osoba nie miała przedłużonej kary, mimo że robiła dokładnie to samo. Myślenie jednak, że kopiarka itemów na serwerze to pomysł nieszkodliwy i totalnie nie zasługujący na bana samo w sobie jest rąbnięte.
Jestem za zdjęciem dodatkowych czterech dni.

#5

Jeśli nie ma się pewności co do takich rzeczy to można zapytać któregokolwiek administratora. Twoje tłumaczenie jest według mnie bezsensowne, wzmianka o tym jest nawet w 7 punkcie regulaminu. 
Nie wiem jakie były okoliczności przedłużenia bana, czy był ku temu powód czy jest to nieporozumienie, więc myślę, że powinniśmy się powstrzymać od sądzenia do momentu gdy dowiemy się dlaczego ban został przedłużony.

#6

Twój staż na serwerze i nie jedna kara jaką dostałeś na pewno zmusiła ciebie do zapoznania się z regulaminem, więc byłeś w pełni świadomy jako doświadczony gracz że wykorzystujesz błąd gry.

I od kiedy administracja ma pisać info do ukaranego że ma przedłużoną karę? Powinieneś się cieszyć że bana dał ci Wodzu i że była to bardzo łagodna kara.

Kopiarka powinna się równać permowi, jak to w przypadku innych gier i serwerów jest.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

Animekowa ma racje Język, ale trzeba przyznać, że kary jeśli są o to samo przewinienie powinny być równo karane (edited)

#8

Masz racje, nie musi. Przed nikim nie musi się tłumaczyć. Jednak tu nie chodzi o to co kto musi, tylko o zwyczajną przyzwoitość

#9

quan i fere, polecam zerknąć na taką magiczną stronę co się nazywa "banlista" ... status kary "nieaktywny".
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#10

Ban nadal jest aktywny
[Obrazek: unknown.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości