Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] VanDark

#1

Nick w grze: VanDark

Wiek: 40+
Staż na serwerze (od kiedy grasz):  Od listopada 2018
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:  Ze statystyk wynika że od pół roku jestem ok 10h dziennie. Szczególnie w godzinach wieczorno-nocnych.
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Jestem nieprzerwanie w każdy piątek .
Otrzymane na serwerze kary: Brak kar na serwerze.
Długość gry w Minecraft: Ok 4 lat z przerwami. Od pół roku nieprzerwanie.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak.
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker, Ladykotka, Animekowa.
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Brak.
Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa, Pawelek1212
Komendy KidModa/CzatModa:
  • KidMod: /kick /tempmute /warn 
  • CzatMod: /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear
[size=undefined]

Obowiązki KidModa/CzatModa:[/size]
  •  Dostępność dla graczy i innych członków administracji
  •  Wsparcie graczy przy rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych związanych z grą oraz serwerem (np. zasady działania mikstur, crafting przedmiotów, działanie   niektórych pluginów (np. Zwierzaki)
  •  Dbanie o porządek na czacie,
  •  Informowanie administracji wyższych stopni o problemach technicznych serwer
  •  Znajomość działania popularnych pluginów i komend, by móc udzielać pomocy graczom. 
[size=undefined]

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie natknąłem się na żadne bugi na serwerze, jeśli już coś znajdę to zgłaszam na bieżąco.
Gdzie znajduje się regulamin:[/size]
  • Na forum: Forum MineWorld.PL > Centrum Informacyjne > Regulaminy i Ogłoszenia > "Regulamin gry oraz forum"
  • Na discordzie: na kanale #regulamin
  • W grze: Pod komendą /regulamin
  • Link: https://mineworld.pl/index.php/regulamin/
[size=undefined]
Dlaczego właśnie Ty:
Głownie dlatego że często brakuje obecności Moderatora czatu w godzinach późno wieczornych, które przypadają na moją największą aktywność. Może nie udzielam się w dyskusjach na czacie i nie zaskarbiłem sobie rzeszy sympatycznych dyskutantów Uśmiech  ale czasem wyznaje zasadę że natura nam dwoje oczu dwoje uszu i jedną buzię po to żebyśmy bardziej patrzyli i słuchali niż gadali.[/size]
Interesuje mnie bardziej mechanika tej gry niż PvP. Nazabijałem się już w życiu dość. Myślę, że mogę pomóc administracji zarówno od strony technicznej i zgłaszanych problemów jak i utrzymaniu dobrego wizerunku serwera.

[size=undefined] 
Opisz siebie (minimum 6 zdań):[/size]

Mam na imię Irek, mieszkam w Bydgoszczy.
Wykształcenie : wyższe, inżynier sieci komputerowych 
Doświadczenie zawodowe: administrator baz danych SQL, systemów MS Windows oraz  sieci komputerowych z cert CCNA oraz NSE4. Obecnie programowanie PCL
Poza pracą interesuję się lotnictwem. Aktualnie w trakcie szkolenia na pilota klasy PL(G) 

#2

Ojj VanDark, VanDark. Wszystko byłoby ładnie, jednak jest kilka rzeczy o które przydałoby się doczepić. Mianowicie, termin oddawania podań (jeśli dobrze zrozumiałam) był do 21.03.2019. Także spóźniłeś się o 3 dni. Wszystko było opisane w poście.
https://zapodaj.net/4c77604cd232b.png.html
Jednak to nie wszystko co mogę ci zarzucić. Quanarin i ja zauważyliśmy pewne podobieństwo w twoim i jego podaniu.
Tutaj mamy kilka dowodów:
Porównałam tu podanie twoje i jego. Wszystko się zgadza, nawet kolory.
https://zapodaj.net/f7442c0c445b8.png.html
Tutaj nawet nie chciało ci się napisać nic innego. Skopiowałeś wszystko równo.
https://zapodaj.net/87e793a44acb2.png.html
Zachowałeś się niesprawiedliwie i jestem za tym, abyś dostał karę za próbę oszustwa.

#3

Tak jak napisała weneki, podania można było zgłaszać do 21 marca.
Faktycznie, podanie to jest bardzo podobne do Quanarina.
Dodatkowo, co do obowiązków... Są one skopiowane z wątku "Wszystko o Administracj [Obowiązki, komendy...]", dodałeś tylko jeden punkt.
Szkoda, że dopiero teraz się obudziłeś i napisałeś podanie (+ skopiowałeś je), bo zauważyłam, że nie ma z Tobą problemów (jest tylko jedna kara - kick). Oprócz tego brak atywności na forum...
Z tych powodów jestem na nie (o ile podanie będzie oceniane, nie wiadomo, gdyż można było je zgłaszać do 21 marca).

#4

Rekru nie jest zamknięta więc mógł złożyć podanie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

 Rekrutacja była otwarta więc złożyłem.  Jeśli jest po terminie to nic się nie stało. :Uśmiech Nie jest to aż tak istotne.  Co do oszustwa?

Ojojoj...  Nie wiedziałem, że kolor i czcionka są objęte prawami autorskimi.  Wzór podania jest określony w regulaminie i równie dobrze mógłbym powiedzieć że wszyskie osoby skopiowały je z wątku  " Wzór podania na kid moderatora" ( polecam zajrzeć i porównać )
Jak widać nikt nie wykazał się kreatywnością i nie złożył go w formie opowiadania tylko w formie wypełnienia wniosku. 
Jeśli chodzi o pozostałe punkty cóż.. odpowiedź na pytania o administracje znajduje się na forum więc jeśli posłużyłem się funkcją kopiuj wklej to przepraszam. Następnym razem po prostu przestukam klawisz po klawiszu ale nie wieżę że rozróżnisz oba teksty.  

Co do kary ... za oszustwo?  Hm... Poddam się dobrowolnie jeśli administracja uzna któryś wymieniony punkt za niezgodny z prawdą. 
Ale cieszy fakt, że do merytorycznej strony nie masz zastrzeżeń. 
 

#6

Dziwne, że wszystko jest taką samą czcionką i identycznym kolorem, mimo że owych jest sporo do wyboru. Jeden punkt, w którym miałeś sam odpowiedzieć, jest skopiowany od niego, mówię o punkcie z bugami. Lepiej od razu się przyznaj, że skopiowałeś, niż udawać bezbronnego. Faktycznie, komendy praktycznie wszyscy skopiowali z wątku, więc do tego nie mam zastrzeżeń. Czepiam się jedynie tego, że jesteś po prostu nieuczciwy. Ktoś się napracował, ma aspiracje, a ty po prostu wszystko przekopiowałeś, do tego udajesz, że jesteś bezbronny i podpisujesz się pod jego "dziełem".

#7

Podanie faktycznie zostało skopiowane od gracza Quanarin i jedynie zmodyfikowałeś niektóre (oczywiste) odpowiedzi, a o jednej zapomniałeś, bo zostawiłeś ją w nienaruszonym stanie (wspomniała o tym Weneki).

Tak wygląda fragment podania Quanarina:
[Obrazek: Podanie-Quana.png]

Tak wygląda Twoje podanie:
[Obrazek: Podanie-Typa.png]

Myślę, że podanie zostało skopiowane i dość wyraźnie to widać. Dobrze by było, gdybyś sam nad nim posiedział i pokazał, że się starasz i Ci zależy.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#8

Ależ oczywiście że nie przepisywałem wszystkiego punkt po punkcie.. Przecież wyjaśniłem to wcześniej .  
Jest to wniosek który zawiera wszystkie punkty. Skupiłem się na merytorycznej części bez klikania słowo po słowie z klawiatury.
Jeśli miało to mieć charakter wypracowania i było elementem kryterium to raczej nie zrozumiałem i z pewnością nie zdałem.
W tej sytuacji może sprostuję bardziej kreatywnie by nie było wątpliwości.

Nick w grze: VanDark

Wiek: 40+
Staż na serwerze (od kiedy grasz):  
- Od listopada 2018
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
- Ze statystyk wynika że od pół roku jestem ok 10h dziennie. Szczególnie w godzinach wieczorno-nocnych.
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: 
- Bywam regularnie w każdy piątek. 
Otrzymane na serwerze kary: 
- Nie otrzymałem żadnych kar, choć ktoś tu wspomniał o kicku, ale nie przypominam sobie tej sytuacji.
Długość gry w Minecraft: 
- Gram od około 4 lat z przerwami. Od pół roku nieprzerwanie.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: 
- Nie pełniłem fukcji moderatora na serwerach o tematyce gier. Ale mam doświadczednie na forach tematycznych.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: 
- Tak posiadam.
Obecni Administratorzy (wymień): 
Obecnymi administratorami są MiroTcz, Ladykotka, Animekowa oraz N_Thinker.
Obecni SuperModeratorzy (wymień):
Aktualnie brak.
Obecni Moderatorzy (wymień):  
Pawelek1212 oraz MilKaHinKa
Komendy KidModa/CzatModa:
KidMod: 
/kick 
/tempmute 
/warn 
CzatMod: 
/kick /tempmute /warn 
/mute /jail /cc /chatclear


Obowiązki KidModa/CzatModa:[/size]
 Dostępność kontaktu z administracją w grze , na discord oraz innych środkach komunikacji
 Pomoc graczom w rozwiązywaniem problemów oraz wsparcie osobom początkującym
 Kontrola czatu i rozwiązywanie konfliktów
 Zgłaszanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwera administracji
 Znajomość komend i ich zastosowania 


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): 
Zgłaszałem już kilka, na tą chwilę nie znam
Gdzie znajduje się regulamin:
Regulamin można znaleźć 
- w grze pod komendą /regulamin  
- na discordzie: na kanale #regulamin
oraz na Forum MineWorld.PL > Centrum Informacyjne > Regulaminy i Ogłoszenia > "Regulamin gry oraz forum"
Link: https://mineworld.pl/index.php/regulamin/

Dlaczego właśnie Ty:
Głownie dlatego że często brakuje obecności Moderatora czatu w godzinach późno wieczornych, które przypadają na moją największą aktywność. 
Interesuje mnie bardziej mechanika tej gry niż PvP. Myślę, że moja aktywność w grze może pomóc administracji zarówno od strony technicznej i zgłaszanych problemów jak i utrzymaniu dobrego wizerunku serwera.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):

Mam na imię Irek, mieszkam w Bydgoszczy.Ukończyłem studia wyższe w kierunku inżynier sieci komputerowych. 
Aktualnie pracuję jako administrator baz danych SQL, systemów MS Windows oraz sieci komputerowych z cert CCNA oraz NSE4.  
W wolnych chwilach uczę się programowania w języku PCL
Poza pracą interesuję się lotnictwem. Aktualnie w trakcie szkolenia na pilota klasy PL(G) 

#9

Nie chodziło o to, że miałeś coś przepisać punkt po punkcie, tylko bardziej o to, żebyś samodzielnie napisał (pomijając gotowe informacje o komendach) i edytował swoje podanie, a nie brał gotowca od gracza i jedynie dokonał paru zmian (potrzebnych do oczywistych odpowiedzi).

Dobrze, że wziąłeś to do siebie i chociaż teraz je zmieniłeś, ale szkoda, że jako odpowiedź.

Uważam, że jesteś bardzo aktywny i pamiętam, że mi zgłaszałeś kilka spraw. Wiek jest na plus i opanowanie również.

Szkoda, że pojawiają się dość oczywiste błędy w pisowni (również w tym wątku), bo mnie to lekko razi w oczy i nie zauważyłem też, żebyś w jakiś specjalny sposób się wyróżniał z tłumu.

Na ten moment jestem na neutral z przechyleniem na nie.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#10

Podanie odrzucone. W przyszłości widzę dla Ciebie większe szanse pod warunkiem, że się bardziej postarasz i nie powtórzysz tych samych błędów.
Zgadzam się z tym, co napisał Lelouch w temacie aktywności.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości