Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z MrDarcus

#1

Witajcie Kochani, nastał wtorek a ja mam dla Was ciekawy wywiad, udzielił nam go nikt inny jak MrDarcus Oczko
Zapraszam do czytania 




1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


MrDarcus: Darcus, po prostu Darcus. Ten "Mr" w nicku wziął się stąd, że przy kupowaniu "Darcus" był już zajęty. Ale spoko, zmienię nick na następną edycję. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

MrDarcus: Gram, jem kebaby, piszę prozą (i wierszem jak mnie najdzie), no a raz na ruski rok wypadam gdzieś ze znajomymi (bo mam ich tak mało Smutek


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

MrDarcus: A bo to jedno? Moje hobby to zgłębianie natury rzeczywistości (nauka i filozofia dla laików), kochanie ludzi (wszystkich. Ciebie też), poznawanie i pisanie fajnych historii, wyrażanie się przez sztukę na niefinezyjne sposoby (na przykład takie jak Majnkraft Płacz ze śmiechu nie no żartuję, przecież wszyscy wiemy że nasz ukochany Minecraft to najlepsza forma sztuki Uśmiech, no i trochę muzyka. Czasem nawet piszę parodie. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

MrDarcus: Ćmy. Ćmy najgorsze. Jak dobrze że w Minecrafcie nie ma ciem. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

MrDarcus: Gdzieś koło wersji 1.2.3. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

MrDarcus: Pamiętam, że zaprosił mnie kolega który już tu nie gra i strasznie mi się nie podobało, bo to było jeszcze (chyba) na pierwszej edycji albo na początku drugiej i bossy (które spawnowały się wszędzie) nie dawały grać. No ale wbiłem parę miesięcy później, kiedy kwestia była już lepiej zbalansowana, no i jakoś tak zostałem. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

MrDarcus: Możliwość swobodnego budowania z ochroną na działkach, a przynajmniej to mi teraz przychodzi do głowy jako pierwsze. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

MrDarcus: Spawn jest świetny. Genialny wręcz. Cała reszta blednie przy nim, przez co zastanawiam się czy budowanie go było dobrym pomysłem, bo jest szansa że to zniechęci graczy do budowania swoich budowli Płacz ze śmiechu 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

MrDarcus: Utylizuję nowe pomysły w swojej budowli. Rozmawiam z ludźmi. Staram się być pomocny. Podziwiam budowle innych. I takie tam normickie rzeczy. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

MrDarcus: Jest sporo takich rzeczy, ale najbardziej to chyba limit wysokości. Czasem chciałoby się zrobić coś naprawdę spektakularnego, no ale nie można, bo 256 bloków max. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

MrDarcus: Naprawdę? Na takie pytania nie odpowiadam. Jak mam do kogoś problem, to nie wyciągam go publicznie. To naprawdę nie wpływa na takie rzeczy dobrze. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

MrDarcus: Kocham was wszystkich Love 


13) Jak powstał twój nick?

MrDarcus: Nie pamiętam, sorczi :v 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

MrDarcus: O tym samym co na całym świecie. "Żeby bratnie dusze się wspierały i sobie ufały".
No i może żeby edycja dłużej trwała, bo chciałbym jednak skończyć tę swoją budowlę. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

MrDarcus: Ano właśnie. Mam pałac. Nie jest gotowy i pewnie nigdy nie będzie (bo czasu nie wystarczy), ale podobno już robi wrażenie. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

MrDarcus: Nie umiałem budować więc na ogół się wygłupiałem albo stawiałem szałasy z desek. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

MrDarcus: Definitywnie tak. Najczęściej związane z innymi graczami. Nie tylko na tym serwerze. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

MrDarcus: Pozdrawiam mamę, babcię, ciocię, wujka, Zosię, Olka, Hanię, pana Mietka spod Biedronki, Oną, mojego bffa Love, Latającego Potwora Spaghetti, Niewidzialnego Różowego Jednorożca, świętego Mikołaja i zajączka wielkanocnego.
A, no i jeszcze wszystkich ludzi dobrej woli. Zajmujecie specjalne miejsce w moim serduszku Love 


19) Może teraz parę słów od siebie?

MrDarcus: Jakbyśmy się wszyscy kochali to by nam się żyło lepiej. Oto słowo żabie. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

MrDarcus: Ukłoniłbym się, ale w tekście się nie da. Sorczi. Kocham was, papa!
Odpowiedz

#2

Ciekawy wywiad Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości