Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Cześć.Chciałbym odwołać się od bana.

#1

Odwołanie od bana.
1.HeroElo.
2.17 lutego 2019 r.
3.MiroTcz.
4.Regulamin.
5.Uważam ,że powinienem dostać UnBana ,ponieważ dostałem go nie za swoje przewinnienie. Chodzi o to ,że podczas mojej nieobecności ktoś (najprawdopodobniej mój brat) wbił mi na laptopa gdzie byłem zalogowany na forum i na discordzie ,a następnie napisał bardzo obraźliwe teksty w stronę Wodza MiroTcz. Z samego konta w grze nic nie wysłano, ponieważ nie byłem zalogowany. Zgłaszam to tak późno na forum ,dlatego ,że wcześniej próbowałem skontaktować się z Wodzem na discordzie i to jakoś wytłumaczyć i udowodnić. Niestety nie miałem Mira w znajomych oraz nie miałem z nim wspólnych serwerów ,więc nie mogłem nic napisać. Próbowałem za pomocą innych osób poprosić Mira oto by dodał mnie do znajomych ,lecz niestety im nie odpisywał. Bardzo mi głupio z tego powodu ,że z mojego konta obrażono Mira ,ponieważ bardzo przywiązałem się do serwera i do graczy. Bardzo przepraszam Mira i inne osoby ,które zostały obrażone. Chciałbym kontynuować grę  na MineWorldzie i obiecuję ,że zadbam o wylogowywanie się i taka sytuacja nigdy się nie powtórzy. Jeśli nie dostanę UnBana nie będę o to obwiniał administrację ,bo wiem ,że to moja wina ,że nie wylogowałem się na forum oraz discordzie na laptopie do ,którego dostęp miał mój brat. 

#2

Przyznam, że gdy pisałem z Tobą wielokrotnie zanim dostałeś bana nie zauważyłem ani razu wypowiedzi czy zachowania, po którym mógłbym stwierdzić, że jesteś w stanie napisać takie komentarze jakie miały miejsce. Mimo wszystko to Ty masz obowiązek pilnować swojego konta aby takie zdarzenia nie miały miejsca. Jeśli jesteś w stanie jakoś udowodnić, że faktycznie byłeś wtedy nieobecny czy to, że pisał to Twój brat i zadbasz aby się to nie powtórzyło to jestem za unbanem.

#3

(03-04-2019, 15:22 PM)Damonte napisał(a): Przyznam, że gdy pisałem z Tobą wielokrotnie zanim dostałeś bana nie zauważyłem ani razu wypowiedzi czy zachowania, po którym mógłbym stwierdzić, że jesteś w stanie napisać takie komentarze jakie miały miejsce. Mimo wszystko to Ty masz obowiązek pilnować swojego konta aby takie zdarzenia nie miały miejsca. Jeśli jesteś w stanie jakoś udowodnić, że faktycznie byłeś wtedy nieobecny czy to, że pisał to Twój brat i zadbasz aby się to nie powtórzyło to jestem za unbanem.

Wiem Damo ,że to moja wina ,że nie dopilnowałem swojego konta na forum i discordzie ,dlatego też jeśli MiroTcz nie da mi unbana zrozumiem go i nie będę zawracał mu już głowy.

#4

Gdybym miał się rozpisywać napisałbym to samo co Damo, więc jestem za unbanem. Nie zauważyłem, abyś był w jakimkolwiek stopniu agresywny.

#5

jestem za ub
[Obrazek: giphy.gif]

#6

(03-04-2019, 15:54 PM)Near napisał(a): jestem za ub

Dzięki Near. Ale muszę Cię też szczerze przeprosić za to ,że zachowałem się wobec Cb tak głupio, nieodpowiedzialnie i chamsko próbując cię zabić kiedy byłeś bez seta ,gdy patrzyłeś moje sztandarki na sprzedanie. Mam nadzieję ,że mi wybaczysz.

#7

Raczej nie zauważyłem żeby HeroElo wcześniej wykazywał się nieodpowiednim zachowaniem. Trochę mnie zdziwiły jego komentarze. Jestem za ub.

#8

(03-04-2019, 16:59 PM)Quanarin napisał(a): Raczej nie zauważyłem żeby HeroElo wcześniej wykazywał się nieodpowiednim zachowaniem. Trochę mnie zdziwiły jego komentarze. Jestem za ub.

Jestem za ub

#9

Lekko się przyczepię. Gracz ma czas na napisanie prośby o UnBana od tygodnia do maks. dwóch, Ty dostałeś bana 17-ego lutego. Minął już miesiąc od Twojego bana, i dopiero sobie o tym przypomniałeś, ale wracając. Twoim obowiązkiem jest zabezpieczenie konta przed osobami trzecimi, nawet takimi jak młodszy brat lub obojętnie kto. Z Twojego konta padły obrazy w stronę Wodza, nie wiadomo czy to był Twój "brat", nie wiadomo, czy masz jakieś dowody na potwierdzenie, że akurat to nie ty pisałeś takich obraźliwych słów w stronę Mira. Mieliśmy pomiędzy sobą wojnę, sam wiesz o co chodzi, nie raz zdarzały się wyzwiska z Twojej strony do mnie, ale to już nie ten temat. Przepraszam, ale nie jestem za UB, pokazałeś skruchę, ale to jednak za mało po tym jakie słowa padły na stronę Mira.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]

#10

Gdy z twojego konta zostały wysłane te obraźliwe teksty nie mogłem uwierzyć, że ty to zrobiłeś, ponieważ znam Cię I wiem, że nie robisz takich rzeczy, dlatego jestem w stanie uwieżyć, że tak naprawdę to nie ty to zrobiłeś.

W odwołaniu widać, że naprawdę chcesz wrócić do serwera I do nas. Ja sam poznałem Cię z dobrej strony I nigdy nie miałem z Tobą konfliktów.

Jestem za ub




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości